Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi, nekem is az van fent, de pl. a Dávidnak lecseréltem. Azt csak úgy kötözködtem.
Azért mert téged Simpsonnak hívnak még nem kell felvágni.
Téged is szeretünk, Barbie!
szeva bástya! hát mivel megvan hozzá a két oldalidom a fejidom meg a gyári kormánycsutkák ezért bármelyik pályára amúgy 2002 évvégi
Én 100%-ig egyetértek azokkal, akiket megemlítettél, mint példaképp (főképp Rossi és McGuinness-el). Én azt mondom, hogy mindenki (Tisztelet a kivételnek) cibálta a szarvát a motorjának közterületen (én is egy kis szakaszon). Tehát mindenki úgymond veszélyeztette mások életét. Ő mit csinál? Ugyanezt közel 10 éven keresztül és összevág ebből kb. 9 órányi anyagot a 10 évből. Kiváncsi vagyok, hogy közülünk itt a fórumon, ki az aki 10 év aktív motorozás alatt 9 óránál kevesebbet ment gyorsabban a megengedettnél! Itt persze lehet vitatkozni, hogy mennyivel, meg hogy én kis porbafingó vagyok a motorozás terén, de nekem is lehet véleményem. Ahogy te is elmondhatod. Nekem Ő példaképp abból a szempontból, hogy 10 év alatt a 6 DVD leforgatása közben egyáltalán nem hallt meg... félreértés ne essék, nem követendő példaképp, hanem a szerint példaképp, hogy mennyire jól tud motorozni! Olvass végig a fórumon a hozzászólásaimat, vagy kérdezd meg akik ismernek és rögtön tudhatod, hogy én attól mert R6-osom van, nem az a száguldozós fajta vagyok! Ennyi röviden a véleményem.
Én kimaradok a sorból?
Ha elolvastad őket, jó részük motorozik.
Egészen egyszerűen arról van szó, hogy nem kell olyan valakit piedesztálra emelni, aki a sajátján kívül mások életével is játszik közterületen.
Veszélyes, görcsösen önigazoló a pali.
Ha olyan marha jó lenne, akkor biztosan topversenyzőként ismernénk és nem a videóiból.
Én nem vizelnék a gatyámba a találkozáskor, viszont tuti elérzékenyülnék a következőktől: Hutchinson, McGuinness, Agostini, Rossi, Bayliss, Fogarty vagy a már elhunytak közül Drapál, Hislop, Jefferies, Joey Dunlop...
Szerintem az autósok! Nem olvasom az Index kommenteket, mert 99%-ban trollok írják. A tisztelet a kivételnek kijár, de gondolom ezt te is így szoktad gondolni, tehát nem kell egyből engem becsmérelni, mert nem a motorosokat minősítettem!
Szerinted kik ítélik el ezt a fickót?
Te is elolvashatnád a kommenteket.
Szia. Te most mit akarsz? Ki beszélt itt motorosokról? El vagy nagyon tévedve, olvass már vissza mire írtam!
Helyes.
Másold!
Utánozd!
Béke poraidra, a tojáshéjjal a seggeden meg a féléves jogsiddal.
Mennyit tudtál motorozni, ha nyáron tetted le?
Két, esetleg három hónapot?
Te minősítesz régi motorosokat?
Sziasztok! Elado CBR1000RR pályaidomgarnitura ! Fejidomba lámpa stb,van még egy rövid áttétel elsö-hátso lánckerék,és elsö fékcsögarnitura... Egyben olcson sürgős!
A kormány meg a fejidom sántít, de a lábtartóval mi a gond? Én eddig mindig gyári lábtartóval mentem! :)
Naná!
akkor jöhet a pávertép?
Crazy! Ne cibáld a bajszom!
nem is értem mit keres az a lyány melletted...meg sem érdemled
Valószínüleg a bomba nők miatt sikadt el az info a Csillától.
Én nem tudtam a bemutatóról. Igazából nem is tudom, hogy mi az a Peak. A gokartról meg annyit, hogy az első helyről estünk ki mert az a qrva gokart nem bírt 150 kört csak 107-et. Ezért cserébe a pálya üzemeltetője felajánlott mindenkinek egy ingyen menetet. Oda adtam a Dávidnak meg a Tominak hiiszen nekik van szükségük a gyakorlásra!
Na! Ezért nem értem , hogy hol volt? Ingyen kaja és pia egész nap, na meg bomba nők. Hiányoltam.
már csak gokartozni mer...oda is csak az ingyenjegyért jött..
Szerintem tudod a választ
Hiányoltalak benneteket a PEAK bemutatóról
Ezzel a kormánnyal fejidom nélkül? Gyári lábtartóval? Melyik pályára? Milyen évjárat?
csátok srácok! pályázásra nagyon alkalmas motoromat eladnám! 17 000 km-el. 600 000 ft ez a leges legalja! bárkit érdkel jelezze! sűrgős lenne