Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is részt vennék, azokon a részeken, amiknél tologatni kell a motort vagy csak 10-20al menni!
Jupppijéééééé.ásszisztánt szerepet vállalok..meg dub---lőőőőrt
Svéd! Mindenképpen hívd meg, de ne bigbulira! Csináljunk itt Ghostrider filmet!
Kérlek az én kedvemért hívd meg! Én biztos ott leszek, a mostanin is ott voltam!
Csak a végére nem kellett volna a balhé. De végül megoldottuk.
de igy hogy hivjam meg a következő big bulira?
örülök hogy tetszett
Köszönjük a gokartszervezést Svéd.
Ezek csak macskajancsik a monitor mögött. Meglátnák GR-t és egyből behúzott farokkal, tátott szájjal néznék (persze ha két suhanás közt elkapják).
160 komment de többségük gyülölködő
szegény ghostrider bácsi
remélem nem jön Magyarországra mert ezek vért akarnak látni
Így van! Tanusítom! Svéd! Köszi a szervezést mégegyszer! Sokat javult a helyzet a pályán. Véleményem szerint főleg a vonalvezetés. De valjuk be őszintén a Budaringen kevesebb gikszer volt. Szerintem itt nem sok endurance versenyt rendeznek. Talán legközelebb a gokartok állapota is megbízhatóan jó lesz.
köszönöm
sajnos nem tudtam indulni mert 3 napja sebészkedtek a hátamon
ha minden drága motoros eljött volna akkor nem kellett volna a helyi menőket bevennünk

mindegy legközelebb megnézhetjük az uj gokartokkal felszerelt G1 -et
hidd el gokartozni:)vagy pályázni..félsvéd díszvendége:Gósztrájder
Faszom a kivűlnevezőkbe..úgy hirdetted meg:gokartverseny motorosoknak...30.048-legjobb köridő a motorosok közt és mégsincs egyetlen kupa sem a kezemben
de a pult mögött ülő drága tündér volt az est fullfulltotál überelője....szerintem a pasija pöcsét is fél órát keresi../Sonáj a tanú minderre./
és!köszönjük a szervezést
Szerintem ha nem olvasod, akkor jobban jársz. Viszont fogd fel a pozitív oldalát a dolognak. Reklám ez is!
én az igazi szolásszabadság hive vagyok
nem törlöm öket
egyelőre tudok még mosolyogni, de persze lehet hogy elfajul
Svéd, a sok kretén Troll-t nem lehet meggyőzni! Ez tapasztalat, már más témába. Sok hülye idióta, akkor is azt állítja hogy piros valami, ha minden normális ember szemében zöld. Ilyen világban élünk, ha reagálsz rá, csak olajat öntesz a tűzre és leállnak veled is Trollkodni. Ki kell bannolni őket a pcsába!
nem minden része csuszos
slickel tilos felmenni
biztos tanult belőle
de ha még te is hülyének tartod akkor állj be a sorba
akkor legalább védd meg szegény patrikot, szolj hozzá
A marha felment "rekordkísérletre" a köztudottan csúszós Nordschleifére Pilot Sporttal, oszt csodálkozott, hogy elfikkantott.
Svéd, én (és gondolom sokan mások) teljesen hülyén éreztem magam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nyílt titok, hogy ki Ghostrider... Mindenesetre köszi a cikket és várom az új videóját!
csak pirosban van a pad
az első gumi az teljesen pályagumi, szinte a legjobb létező pályagumi, de mivel van rajta profil gyárilag igy lehet utcán is használni
a hátsó Brigi slick azt nyilván csak pályán
Bocs úgy értetem sima utcai gumi.Tehát nem slick.
A padot nem lehetett más színbe kérni?Mondjuk kék?
A blogoló viselje méltósággal a negatív reakciókat is.
Ó megtisztelsz Robesz,,majd megyek segitek melózni ha kellek:))
igen a ducinak lapos az eleje
az milyen hogy utcai slick? izgatóan hangzik hogy az milyen lehet
elől dunlopot hsználok mert az kb 6 -8 hátsót kibir
hátul Bridegestone illetve ugye Batlax néven futo Bridgestone slicket használok, igaz ez nem utcai slick......