Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem meg hogy kitekered 2 fordulatra, beindítod, és a helyére tekered?
Hali tudja valaki a karburátor beállítási èrtèkeket?CBR 600f 1989.köszönöm
Yamaha word (Kozmaxnal)
Talán??utána járok.köszönöm a tanácsot!
esetleg yamaha fehér?
haver mindig ott csináltatja
Na jó ez igaz!!))Tehát csak azt szeretném kérdezni,tudtok valakit ajánlani aki ezzel foglalkozik Kom.-Eszt.megyében?
cseréltem pár egyszerű telóban szimeringet, de egyik se volt könnyű feladat, általában célszerszám(ok) kell(enek) hozzá
plusz ha szétszeded fingod nem lesz arról hogy mi a jó benne és mi a szar, szóval küzdesz, elbaszol egy csomó pénzt jó eséllyel a semmiért
Kérdezd a Kozmaxot, és betesz neked képet, hány szárat kellett kidobnia idén az ilyen próbálkozások után.
Sziasztok!!Nem rég vettem egy YZ-250-est.(2000-évjárat!)Már használtam!!!!és észre vettem,hogy ki ment a féktárcsa felőli első teleszkóp szimering.Szeretném kérdezni,tud -e valaki abban segíteni,hogy kezdjem?Van esetleg valami amire nagyon figyelni kell?Vagy csak kihúzom,fejre állítom,kicserélem a szimeringet,és vissza teszem.Ez így rendben van???előre is köszi a segítséget!!
stipi-stopi
Eladóak az alábbi szerszámok műhely felszámolás miatt:

Makita fél colos akkus ütvecsavarozó (kvázi elektromos légkulcs, nem csavarbehajtó). 2 jó akku, számla, doboz, töltő. 50,000Ft (új ára 100,000Ft fölött).
Makita 125mm-es sarokcsiszoló (flex). Új forgórésszel, új csapágyakkal, még érvényes garanciával 12,000Ft. Doboz, számla, pótalkatrész, stb.
Hyunadi 125mm-es sarokcsiszoló (flex) szabályozható fordulatú 5000Ft
Hyunadi 230mm-es sarokcsiszoló (flex) kétszer használt, dobozában számlával15000Ft
Bosch 12 voltos akkus csavarbehajtó jó motorral, rossz akkuval, emiatt inkább alkatrésznek 3000Ft.
Bosch ütvefúrógép 6000Ft
185 amperes inverteres co (mig/mag) hegesztőgép vastagabb hosszabb kábelekkel, nagyobb csipesszel, palack nélkül eladó. Huzalt adok hozzá.Kipróbálható Budapesten.75,000Ft
Gedore minőségi fél colos légkulcs 600nm 20,000Ft(új ára 80,000Ft)
Nagy légszállítású ipari kompresszor 80,000Ft
2,2kw-os 1440-es fordulatú új állapotú villanymotor 20,000Ft
Levegős menetfúrógép 5000Ft
Oszlopos fúrógép 15,000Ft
Makita ütvefúró 25,000Ft. Kofferben, tartozékokkal (új ára 70,000Ft)
Festo fém házas ipari körfűrész 20,000Ft
Villás metrikus és colos kulcsok is eladók.
Több tétel vásárlásakor tudok engedni az árakból.
70/6248808
Jo akkor a rozsdat kizartuk. Saccra nem lehet uzemanyagnyomast merni, ujjal sem. Ezek teljes mertekben hasznalhatatlan vizsgalati modszerek. A szabadonfutot nem hallod, hogy megugrik, mert siman lassabban teker, ahogy elcsuszik, es nem indul be.
Ha viszont inditgattad, es be sem melegedett egyszer sem, akkor lehet siman gyertya gondja van.
Ez lehetséges. 3 v 4 beindítás volt kb1.5 óra alatt 15-25s dobok nélkül, a víz 25c volt.
Beindítod, hidegen, majd leállítod... meg még ezt eljátszod párszor, anélkül, hogy rendesen bemelegítenéd. Nem kell nagy locsolásra gondolni, így hívom...
Ezt a lelocsolást kifejtenéd bővebben? Akkor a Nagyvastól rendelek bár az lassabb.
mindegy milyen hőértéket teszel bele, csak a menet egyezzel.

beindításra bármi jó...

Utána ráérsz a gyertyával foglalkozni ha beindult.... - csak kicsit melegítsd a motort....
Bár úgy lenne,de nem hiszem hogy ilyen egyszerű lenne a dolog. Persze rendelek 2 gyertyát.
Sok a hamis NGK. Autósboltos főleg. Az is lehet, hogy kicsit túlhúztad. Vagy csak indítgattad, és lelocsolta az injektor benzinnel... könnyen kinyiffannak, ha nem melegíted be rendesen.
Köszönöm! A türelmeteket és jóindulatotokat is.
Két jó gyertya, és gó.
irtam privit...
Igen. A szárítás folyamatban van,gyertyák nélkül nyitottan áll tegnap este óta, sajnos holnap estig. Nincs másik gyertyám, most vettem, hosszú vékony menet dupla testelektróda NGK CR8EK ,itt ilyet csak megrendelésre hoznak az autósboltba.
gyertya ad szikrát?

szárítsd ki a motort (egy éjszaka álljon) a gyertyát meg melegítsd meg gázon, vagy hajszárítóval.

Vagy tegyél bele másikat egy nap után amikor nem volt benne gyertya....
Akkor mondom: 2017 07. havában hozták be olaszból, azóta egy rendes de fűtetlen garázsban állt. A tank full műanyag 2 darabból áll,és lehetetlen belelátni. Az üa szivattyú műkődik, 5-6s alatt3-4 decit nyomhat{saccra} a szűrőn keresztül kannába A csövet ujjal lefogva is spriccel erősen. Az indítási fordulat jó,szépen tekeri. Amikor vettem sokat állt akksival is beindult, töltés után az akku fesz terheletlenül 13.05 v volt. Szabadonfutó egyszer sem ugrott meg , pedig sokat próbáltam indítani. Rácsatlakoztam már autó akkuval is{78ah} de azzal sem indult be. Az indítási próbák alatt{kb30} egyszer durrant egyet. Ezt kb 10 perce írom,bocs. Köszönöm hogy ennyit foglalkoztok a bajommal.
azt meg ismered...

nagy zsebe.. :)