Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nos ezért fizetek pay-pal-al...
ugyan ez van anyám Aveojának asszem a bal fényszórójánál. Ott aksit tartót minden szart ki kell venni asszem ha nem fér be a kezed.
Én mindig pólóban cserélek égőt!! Próbáltam már ingben is de nem kényelmes.

Komolyra.

Volt olyan autónk, hogy a lányom vagy a feleségem cserélt benne égőt (én instruáltam), mert a kezem egyszerűen nem fért be, az elejét meg nem akartam szétbontani...
ez igaz.

Nem is az alapján építjük az ürrepülőgépet...
Pl asszem a delkevich is hirdet fent ami a sport dobok belépő szintjét árulja. CSak ki kell tudni szűrni a hirdetések közül a szemetet. Mert sajna sok akad rajta. Én pl nem tudom jól kiszűrni így nem igazán erőltetem az ott való vásárlást.
persze :) sok ilyen van!!! sok témakörben
Van igazságod ! Cserélt már valaki vw polóban égőt ?
Tipikus eset a mai napi cirkusz , követ el alap hibákat, ezt tanulja meg a "közember", ezt csinálja otthon, mert ezt látta, így kell

elhiszem... nehéz világ ez nagyon , de akkor is meg kell próbálni nem egymást ölni, hanem szépen elmondani, kinek mi, és elfogadni másokat ; nincs azzal baj, ha más vélemény, csak maradjon meg az intelligencia, mert nem állatok vagyunk!!! Ez a szerelő topic, alap az intelligencia, emberi életek múlhatnak azon, hogy elbaszunk vmit.
de ha megnézed az is terjed, hogy valamilyen tevékenységet ellátók hirdetnek az ebay-n és mellette van saját honlapjuk is.

Csak egy példa:
http://www.topsellerie.com/@EN...
itt meg az ebay:
https://www.ebay.com/sch/i.htm...
Maradjunk annyiban hogy a Youtubés videók apró akadályok legyőzésében hasznosak de mondjuk vátót nem az alapján kell szétszedni meg összerakni fleg ha mg az ember sosem csinálta. De pl én is megnéztem már videót onnan mikor a deawoo az istenért nem tudtam kiszedni valami burkolatot.
"lehetőleg azért ne youtube-ról meg stb-ről tanuljunk már szerelni "

cáfolom. Vegyünk egy sima égőcserét.

Mondjuk az autó kesztyűtartójában. Látom az égőt, de látok egy csomó csavart is. Mennyit bontsak meg?

Vagy mondjuk az autóban nyikorog télen a váltó kulisszában a váltó kar? Hol bontsam meg a szoknyát vagy a középkonzolt?

De jártam már úgy, hogy márkaszervizben én mondtam meg a szerelőnek, hogy hol kell megbontani az első ülés háttámláját, hogy a kartámaszt be tudja állítani!!
Az enyém onnan van. Használtad is. Nem hiszem hogy bármi baja lenne. Sőt már az volt fent mikor eldőltem és nem tört el hajolt ahogy kell és kész. Színét nem nagyon tartja az igaz
Mondjuk van olyan dolog amit meg csak onnan kapsz meg. Mi pl raktunk össze annó egy NSR 250-et. Ahoz pl onnan kellett dugót rendelni mert senki az ég egy adta világon nem tudott olyat adni. (Az egy asszem 3 hengeres 2 ütemű 250-es masina de a hengerek számában nem vagyok biztos lehet csak két henger nem emlékszem de nem 1 az biztos)
de persze beszélgetünk, és nem egymást basszuk szét telibe, nem gond ha más másképp gondolja, én így; és ennyi, beszélgetni szépen lehet!!! Mege együtt gondolkozni :)
bukógombát biztos nem rendelnék!!! Tudtommal fékkart sem ajánlott !
persze, vannak dolgok, amik tűrhető, stb, egyébként idomtól se várj minőséget, ez ez ebay, nem véletlenül az az ára, az sem biztos hogy idom lesz a csomagban, hanem lehet épp egy kg kv ( írtam vmit) , de azért vannak tilos dolgok, amit semmiképp sem
Ez hülyeség.
Tükröt, meg fékkart meg markolat gumit. Ilyen alkatrészeket. De p komplett ülést is vagy akár bukógombát.
Dehogy is nem. Pl ha nem lenn olyan kibaszott drága már rég rendeltem volna onnan tiszta farokidomot. (Ilyeneket kell onnan rendelni nem olajszűrőt)
és alkatrészt sem veszünk ebayen, mert fos!
lehetőleg azért ne youtube-ról meg stb-ről tanuljunk már szerelni
Ugyan ez. én egy hét alatt egy darab burkolatot szedtem eddig le. De nem álltam neki takarítani csak messziről nézegetem. Nem szabad sietni. Től hamar meg lesz aztán mit csinálok ha még tél lesz mire kész leszek.
Meg valljuk meg őszintén. Ha csak néhány szót ismersz angolul akkor ebay-on találsz alkatrészt, elboldogulsz gyári robbantott rajzokkal, a youtube-n meg lelsz használható videót...
ha rám (is) célzol még csak addig jutottam, hogy 1 A4-es papíron összeirtam a check listet, hogy mit nézzek meg..

Kompresszor a garázsban, üzemanyag szintmérő megrendelve - csavarhúzót meg nem veszek. Majd kint gyári értékre állítom a karbit.

Sajna hosszú még a tél. idő mint tenger... :)