Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brian!
Valami zsír KR 108as van eladó? 195/65ös. Okt. 1-i személyes átvétellel a Hringen.
Úgy látszik, hogy a fekete Kawák, Corsa III-as gumival ma vonzották a szögeket...
De a vízelvezető borda is a futófelület része, nem? Akkor meg javítható. Legalábbis ezt írtátok lejjebb. Akkor most? Nekem a is a vízelvezetőbe bent...
20ért vevő vagyok rá!
SORSTÁRS ugyanaz a gumi ugyanaz az eset ugyanazon a napon és ugyanugy KUKA
ha a futofelületbe ment akkor nem kuka de ha neked is a bordába akkor sajna az
üdv Gábor
bazzeg
a_szomszéd! 8239- es hozzászólás
SOS!
Sziasztok! Felszedtem ma egy szöget, és gyorsan telefonálgattam, egyik boltban azt mondták, hogy motorgumit nem lehet javítani. Van még benne 2-3ezer km. Ez igaz? Kuka? Holnap megyek gumishoz, cseréltessem, vagy javíttassam? Diablo Corsa III

Előre is köfi a segítséget.
Pirelli Diablo Supercorsa 190, 120, párban 25e eladók.Érd: 30/612-8980
varges90@yahoo.com
A vizelvezető is még a futófelület része...ami javithatatlan az a gumi oldala...akkor kuka
Hidd el ok lesz! Ha meg nem akkor: "220 felett minden elveszett, elhagyod a valóságot..."(Neoton)
üdv, hát pont ez a bajom hogy a vizelvezetőbe állt bele, lehet ha a futófelületbe ment volna ki sem lyukassza mert annyira uj . elvileg mindenki azt mondta eddig hogy ne aggodjak a vulkanizációs technikával hibátlanra orvosolható. remélem ugy lessz
Hello! nekem is volt Pirelli Supercorsám, pont azt kellett javitani, először én is paráztam, de azt mondják ha a futófelületen van a lyuk akkor javitható. Nem Szimo Star-ra kellett a gumi, szal én is mendtem neha 200 fölött...
Amúgy meg vannak nálunk alig haznált gumik ha érdekel...a következö hozzászólásban meglátod...Üdv.
sziasztok hozzáértők, kérdés lehet javitani a motoromon lévo pirelli corsa IIIas hátsogumimat, megtudja ugy csinálni a gumis hogy 200 fölötti tempót is birjon, vagy dobjam a kukába a 70ezres gumimat, végül is pont 1000 kmer sikerült mennem vele, a szog pont a vizelvezetőbe állt bele, javitható? üdv köszi a válaszokat.
pl. ezek
Szia!
Race attack (soft) utcára tökéletes, nekem 3.200 km sikerült vele menni.
Viszonylag gyorsan bemelegszik.
Sportgumi révén rendesen tapad, cserébe kopik.
Pályán nem voltam vele.
Amennyiért én vettem.
Itt nézd meg!
üdv bácsi!
vifil?
Lehetőleg párban
Akkor jobb lenne nekem a medium? van a 2/11 ami holnapig van foglalózva,ha esetleg megmarad,és azt mondod az tovább tartana,akkor gondolj rám......ha elviszik,akkor marad a soft,csütörtök csörgök
párban vagy csak hátsó?
Tudok Addig gyere érte, amíg megvannak
Ha megnézted volna a hirdetést, nem kérdeztél volna hülyeséget
"Ne gec.... má velem te is Sanyikám, ma kezdtem ba... meg..."
Mucsi Zoltán - Villanyszerelés
és olyat te tudsz újban?