Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem megy el 6000-t
Jó lenne érteni a gumikhoz,úgy könnyebb lenne a motorozási szokásaimnak megfelelőt választani,de inkább tapadjon és kopjon,mint azt ellenkezőleg tegye.... Van valami iromány róla,hogy melyik gumi mire jó,mi a határ,stb?
egy 1000 es sportmotoron egy ilyen puha gumi esetén ez természetes ha sok km ert akarsz akkor tura gumi kell, az meg elég bután mutat egy sport motoron meg hát nem is tapad ugy,,,
nyomásbajok
erre gondolsz ?
Nem forog az,még ha forogna......kezdő vagyok még nagyon,pár hónapja ülöm az ezrest,épp csak kezdek hozzászokni.
aki bemelegíti,hogy ne forogjon el folyamatosan
Üdv! 2500 kilómétert mentem eddig,lassan vége a hátsó guminak amt vettem tőled / BT002/ A közepén már elértem a kopásjelzőt,nem tudom ki megy ezzel hatezret . Kellene valami helyette,aminek nem kopik annyira a közepe,de az oldala ragad rendesen.
pont így.De vigyázni van nemtudom felétek hogy volt vagy sem de nálunk egy időben rengeteg volt a kihuzott DOT számos gumi NEM MEGVENNI sok kamu duma hogy miért let kihuzva: így tudták kilopni stb. az mind mind selejt köszi csak ennyit akatram
valahogy igy!
Haló.
Lenne egy nyomatékossan fontos kérdésem: Valakitől hallottam, aki látott már olyant, aki hallott már róla: A gumiabroncsról elméletileg le lehet olvasni a gyártási évet is, valamiféle bűvös számok segítségével... Kérdés: oszt hogyan?
akkor hál' istennek nem én vagyok az egyetlen
A honlapjuk szerint van itt minden, az ováltól a göröngyösig...
link
ezt már emlitettem lentebb,,, nekem is szemet szúrt
nah de majd megbánja aki megveszi,,, aztán a gumis ugy is eszreveszi,jobb esetben szól is! onnantol kezdve meg mehet a cécó, hogy miért adtál el szart?!....
-vedd vissza ,
- nem veszek kötsög
A nardo egy oválpálya nem? Milyen uncsi lehetett ott 2400 km!
Szerintem rosszul látod, mind1.
tudom, mindig én kötekszem, de az a hátsó hullámosra kopott.....futómű-beállítás?
köszi szépen még nem teljes jön rá egy korméáyn teló meg még aproság
Néztem a képeidet. Szép darab. Gratulálok hozzá!
Lemaradt a kép
az a fránya honda,hm pedig az R6R-be belemegy
rég nem látot ember még te írtál nekem fz1 rőll azóta megvan nekem is finom a gép nagyon és ahoyg írtad húz rendesen
akkor azt mondod nem sokáig húzza majd kiderül de már csak jövöre idén marad a conti az is uj csak a contiforce van fenn és nagy sebességen nincs jó egyenes futása a motornak vele túra guma arra jó is . Szép a mocid íyg átalakítva gyárilag a z a két mókusfül katasztrófa rajt a kipuf is önmagáért beszél meg típus és kész gondolkodtam b-king en de maradtam yamahás
Naaaaaaaaaaaaa!

Hayabusán elment 2500km-t 208km/h-ás átlagsebességgel.
link
Állítólag normál használattal 12000km...