Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia
az M3nak kb 8000-12000 km az élettartama egy GSR en, perzse kéztől függ, meg a gumiégetések számától
tapadósabb mint a z6, hisz az egyik sportgumi a másik túra,
z6nak kb 15-20 ezer a futás teljesitménye e motoron
kérdés mire akarod használni, ha nagyrészt közuton és nem akarsz egy évben 2 szettet venni akkor z6, de ha jársz ki pályára (pl kakucs) vagy sok kanyargos helyen jársz akkor én az M3at venném
de a michelin pilotroad 2 ct is nagyon jo
Sziasztok!

Gumi vásárlás előtt állok.2 gumi jött szóba Z6,M3
szerintetek?jó lenne egy kis infó,tapadásról,tartósságról
ha tudtok valahol akcióba az is érdekelne
2000 km-t futott, 6000-ret meg gurult
melyik gumi futott 2000 km ert
erről beszélek
Nézd meg a kopsájelzőt, kb fél mm, a vágás meg kb 4 mm-es. Gratulálok
Sajnos a hsz-edből is látszik hogy fingod nincs a slick gumikról, azok üzemi hőmérsékletéről, visszahűlési sebességéről, stb... Az hogy el akarsz adni valamit ami szerintem hulladék én nem bánom, csak nem kellene úgy tenni hogy egyenértékű egy hasonló profilmélységű utcai gumival..
én csak arról beszéltem....
Mondanál egy telszámot?
Igen van még 2 db. 18-as 140-es a kereskedőnél. 15,000/db. Ha komolyan érdekel hívj fel megbeszéljük. Teljesen új utcai gumik, ha jól emlékszem Conti.
Ráadásul nem én vágom, hanem gumis (a saját motorján is ilyen van) és csak slicket vág. Had ne mondjam el, hogy pesten éjjel nappal megy a gumivágó gép a kintről behozott utcai autó gumikon. Buszokat és teherautókat is vágják, hadd ne soroljam.
Emelj meg egy utcai és egy slick gumit, nézd meg melyikben van több anyag!
A legtöbb ember nem meri kipróbálni, illetve nem mindegyikben van E betű. Árban szinte ugyanott van, mint egy használt utcai, és hamarabb el is kopik. Akinek -nem rólad van szó!- 2-3 centis majrécsík van a gumi szélén, és csak a hátsó féket használja annak jobb az utcai gumi. Én évente 6-7000km-t megyek, néhány pályanappal, hegyi borogatással, nekem ez jobban bejött. Az első még a következő szezont is kibírja, a hátsót már cserélnem kellett.
Ebben mi a gyenge?! Ami kopott a "toronyból" az csak 3000Ft. A 2.-ikon 2000km-t futott gumik vannak, max. 1mm-t kopott a közepük.
szó esett itt a vágott slick használatárol ?
nem, hanem a vagdosókra, de tudod te azt.....
Csak egy kérdés. Ha annyira fasza a vágott slick, akkor miért nem azzal megy mindenki? Csak az a szűk réteg? Tudom, mert ti bölcsek vagytok
a kontárt magadra értetted ?
Nem akarom én senkinek az üzletét rontani mert szintén gumizok,a legelső feltöltött képeden elég gyenge minőségű gumikat tettél fel,ezt szerintem mindenki látja.A másikon már jobbak vannak,és a 140-s bizniszedbe se szólt senki.Nyugodtan üzletelj mi is azt teszzük itt
Hello!
140/70R18-ast is tudsz? Milyen márkát és mennyiért? Jöhet mailben is a válasz, ha gondolod :)
üzletrontók vs. kontár. Legalább kiegyensúlyozzuk a zsenialitásodat.
Első 6K, hátsó 8K. Még a sünök sem szólhatnak érte!
Szerintem is igazad van
Mondom teljesen új (cimkés, szőrös, soha nem használt). Keress meg telefonban, itt sok az üzletrontó. Még 2 új 140-es van, ha komolyan érdekel elhozom a kereskedőtől.
Igen szar, mert jobban tapad, mint az utcai gumik, és ott vannak elkoptatva, ahol te csak szeretnéd használni
márkát és tipust meg tudod adni?
mennyi az annyi?és hány %os?
hát ha a képeket nézem akkor ja