Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ügye nem pillanatragasztóval . . .
Szia!

Volt már alkalmad használni esőben a gumit?
Tudsz róla nedves úton való használatról tapasztalatot mondani?

üdv:szobbal
Hát kifúrják aztán megmérik milyen vastag és utána beragasztják a lyukat.
Koszi

Meg szerencse, hogy nem vagyok Mo-on es emiatt nincs is kedvem az itt olvasott hulyesegekhez hozzaszolni (Ezert nincs ekezet sem, mielott vki ezt megszolja)

De azert annyit nem tudok szo nelkul hagyni, hogy mar boldog-boldogtalan gumit arul, ugy, hogy valojaban egyik szemelyrol sem tudni, hogy valojaban kicsoda (no name emberek, 0 motoros tapasztalattal) es a penzehseguk jocskan tultesz a nemletezo szakertelmukon.

Gumivastagsagmero
az a te hülyeséged
Sziasztok!

Ez a pakk 38k, ebből a baloldali 170/55 (SMR -t gyárilag ezzel adták)
A másik hátsó 165ös, az összes Dunlop.
jó hogy mondom! el is felejtettem
amit még jó árban tudok hozni az a D208,Pirelli Dííjabló
de hiába írok mert megvakúútá
amugy elég jol birja a supercorsa is pedig magamhoz képest nyuzom elégé, amugy meg kivárok decemberig gumivásárlás téren, persze ha mondasz egy visszautasíthatatlan ajánlatot vevő vagyok!
M3, pilotpower 2ct, és hasonszőrű társai, csak nem ennyi pénzért
de akár hozhatsz supercorsat is, csak az ár a fontos, amit multkor irtam!
Peti téged látom minden új guma érdekel Párban 68 pííz,inkább azt árúld el mik jöhetnek szóba
megvakultam bazdkiiiiiiiiii
Te vagy a vak. Ezt egyébként nem én vágattam, hanem így vettem.
nah most Ombre! erre mond hogy nincs túl vágva, vagy én vagyok a a vak!
Michelin Pilot szintén 180-as 4000Ft.
viszont mintha szarul lenne elkopva, tán futomű probléma okozhatta?!
Metz roadt. Z6 nem 15,000, csak 8000Ft. Már csak 1 db. 180/55/17
Nem vágott pályagumi, nincs lekoptatva az oldala
1. én nem árulok vágot slicket.
2. 25 ezer 1 pár, egy hátsó 10-15ezer. Ennyit azért csak megér valakinek hogy ne szétvágott gumit vegyen, plusz a rend őre se baszogassa ha úgy van..
Van 2 szett gumim eladó, ha esetleg kellene.

Dunlop D208(110/70ZR-17+150/60ZR-17) Az eleje az még teljesen jó, a hátulja már eléggé leharcolt, füstölésre jó... Az egészet odaadom: 8.000 Ft-ért. (1. kép)

Metzeler Sportec M3 (110/70ZR17+160/60ZR-17) Nagyon jó állapotban lévő gumi, alig használtan, pályagumira cserélés miatt eladó! Nagyjából 4000 km-t használtam a gumit.
Ebben benne van 2 óra pályázás.
A szett új ára: 75.000.- környéke...
Odaadom:15.000. Ft-ért a szettet. (2., 3., 4., kép)
1. kép: Bridgestone Racing Battlax Slick 180/640 és 190/645 méretekben (/55nek felenke meg). A kettő együtt 20.000 Ft vagy 12.000 Ft/db
2. kép: 5 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretekben (egyik nincs a képen, 4,5 mm körüli). Egyben 60.000 Ft vagy 10-15e/db
3. kép: 3 db Metzeler Racetec Slick K2 190/55 méretekben (12-15e/db) Egyben 37.000 Ft és 1 db Racetec RAIN K1 esőgumi 190/60 méretben 6 mm-es mintázattal 9.000 Ft. Igény szerint Racetec Slick K1 120/70-es gumival +6-8e Ft/db
Nekem ez van fent. Pirelli Diablo.
de te magadnak azért jobbakat teszel fel
jol gondolom
Nem minden gumin van not for highway use, hadd ne fényképezgessek. Megkérdezem a vastagságmérő típusát, 50K huf volt, használja is minden nap (a gumivágóval együtt), mert van rá igény.
Teljesen logikus, ha tőlem vesz valaki gumit meghal én vagyok a felelős, tőletek vesz valaki, akkor pedig senki sem hibás.
Nem mindenki tud megvenni magának egy 25-30,000Ft-os gumit.
az nem azt jelenti hogy magas úton nem hazsnálható? bittos a légnyomás vagy valami.. fene se érti
egyébként necces a többsége ott.