Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És milyen évjáratuak? hét+év?
Aha, D211GP-Ntec 190/55
Brian!
N-tec van 190 ben is ami felfér a 6osra?
A D211GP nem ideges gumi, mint a régi D208GP és D209GP volt.
Természetesen megtartom és lejön a 10% is Nyugodtan párosíthatod az elsőddel, de ez a D211 Soft (puha!) keverék, sztem ez nagyságrendileg ugyanannyit fog elmenni (még úgy is, hogy ez 3komponensű és középen keményebb - lásd kép), mint a korábban felszerelt Medium (közepes) BT-002.
A felszerelés macerás, ugyanis nem tudják kiszerelni a kereked Sztem autóval gyere érte! Csütörtökön, ha épp motorozom, akkor nem tudok telefonálni , próbáld később!
Üdv Brian!
Ha ez nem olyan tulajdonságú Dunlop mint ami nekem volt,akkor érdekelne a 2/7es gumi,azaz a hátsó: Dunlop D211GP,
190/55 ZR17, 7614 (Soft), (2009.27.) ...a megjelölt árból lejön a 10 százalék? Párosítható ez az első gumimmal /BT002/ ? Csütörtökön tudnék érte menni,megtartod nekem addig? Jó lenne helyben fel is tetetni, Aszódon a benzinkút mellett foglalkozik a gumis motorgumikkal is?
Sziasztok van valakinek tapasztalata a continental race attack comp soft kétkeverékes gumival kapcsolatban?
de csak robogókra van téli gumi nem
létezik.
Motorgumikból létezik "téli" gumi is? vagy csak a lágyabb gumira mondják azt?
Köszönöm Szépen Brian és Corner!
de ha nagyon kell,akkor engedek akár 1ből is......
sziasztok

van 3 eladó 17colos első sm gumim... HASZNÁLT! ha valakit komoylan érdekel,akkor csinálok normális képet is! postai utánvétellel is lehetséges....
2500Ft/db...... mind3 megvétele esetén engedményt adok
corner "kolléga" a [8212]-es hsz-ban megmondta

Egyébként a jobboldali az évek óta futó Racetec, a baloldali a 2009-es - továbbfejlesztett - Interact típus.

# The new Racetec adopts INTERACT™ technology, the latest evolution of the patented 0° steel belt
# The new winding process of a 0° steel belt reduces the contribution made by belts and carcass to stress resistance all along the profile.
# Lower tension in the crown area creates more flexibility and the tyre can adapt itself better to the road surface, enlarging its footprint.
# High steel belt winding tension in the shoulder area ensures maximum and uniform pressure on the contact patch: the trajectory is therefore always precise, without any deviation.
K1 K2 Pája K3 Közutra mert több a minta picit keményebb nekem
igy mondták.üdv
Sziasztok!
Megtudja nekem mondani/írni,hogy mi a különbség a két Racetec között?
Köszönöm Szépen!
Miféle érdekel nekem is van emberem az ilyesmire elég baráti áron. félreértés ne essék nem én adom el
vagy vehetsz tőlem is
Brian-től!
Igaz nem pest, (Aszód) közel van és korrekt a srác.
Szasztok!

Kitől érdemes pesten gumát venni?
1. kép: Pirelli Dragon Supercorsa 180/55 - Elkelt
Pirelli Diablo Supercorsa 180/55 - 13.000 Ft
Bridgestone BT-002 180/55 - 13.000 Ft
2 .kép: Dunlop Sportmax GP Racer M D209GP 180/55 - 20.000 Ft (2-es számú)
+van még egy lefutott, kopásjelzőn lévő Continental 1.000 Ft-ért
Hm, milyen meg mennyiert lenne?
Szia! Nekem vannak, Veszprémtől 50 km-re lakok Nyirádon.
Csaoo

Valaki tud elado hatso gumit Veszprem kozeleben? Vmi hasznalt lefutott kellene meg erre az 1 honapra ami van a szezonbol, mert a mostanibol mar log a fem halo! Kicsit keson vettem eszre aztan most megvagyok csuszva idoben szal akinek lenne az ne kimeljen! Szinte barmilyen allapotu jo csak k surgos! 180/55/17

Kosz elore is!
Öcsém gépén már lassan 6000 km lessz benne, igaz már kikockásodott a közepe picit, de a 6000 minimum, hogy belefér, és ragad mint a takony. Soha semmi mást nem vennék sportgépre csak pirelli supercorsa-t