Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Woow, milyen frappans valasz
neked mit árul el?
Az sokat elárul egy gép használati módjáról. Amúgy nem érdekel. Csak vicces, amikor kanyarodásra termett sportgépek 3 centis csíkkal az oldalukon virítanak a fagyizó előtt.
és ki a faszt érdekel a majrécsík?
Majd ha ismét ékezetekkel írsz, akkor hívlak gumiügyben
Ja, egy nagynevű gumis azt mondta nekem:
"Versenyzők a 190/55-ös mértet használják, nem a 190/50-t."
Már létezik 400-as is.
legközelebb 300 ast írok szakember
200/60 Inkabb 200/55

"Szakemberek"
hopp, kis fogalmazási hiba
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy lassan csere érett lesz a hátsógumim. A gyári méret 130/80. Mi változna, ha 130/70et raknék rá(menettulajd. ; stb) ?
okés majd csörögsz ha aktuális
na az még szépmutatvány lenne,ezreseken használnak ilyet pl. 200/60
... már a 200-on is gondolkodtam... ááá... de elvetettem a dolgot
HAli

Eddig úgy nézett ki hogy a motor hazajön csütörtökön, de úgy alakul hogy nem tudjuk elhozni. Így csak tavasszal lesz motor, de azért köszönöm, és megjegyzem a számodat, remélem szükségem lesz rá valamikor :D

KÖszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt nekem!
Hello, engem érdekelne.

Adsz számot? (emailre és msn-re nem reagáltál)

Üdv,
Gyula
Pirelli nem jó?
Ati hívj fel és megdumáljuk
az oké csak ebből le lehet szűrnia tanúlságot
még jó hogy elfér a 190 es a sradon
Ööö... izé... én a banditás killégának írtam a szösszenetet , az enyémen én is 190-est használok pedig 180-as a gyári mérete .
hát az tényleg jó főleg akkor amikor hátúl lesz egy szép majré csík
Látod Darage megmondta
HY!
Nekem van egy Sportmax GP Racer Slick, keverék sajnos nem tudom, ez majdnem új, kb. 10 km lehet benne, 2008. 01. heti gyártás. Van még egy KR106 soft keverék, 2006. 17. heti gyártás, 80%-os. Postai úton is eltudom küldeni. Ár: 8.000 Ft/db
Kérdezd bigoneoszit, neki 10-et ki szokott bírni a sport attack/road attcak garnitúra a gixer1000-en. Ahogy elnéztem, használja a szélét is
Így igaz!

Rád hallgatva feltettem egy alkalmi vétel 190-es Pilot Roadot a gyári 180 helyett, és eddig maradéktalanul elégedett vagyok. Holnap megyek megradírozom a szélét, kíváncsi leszek, ki tudom-e dönteni peremig, eddig a gyári mérettel gond nélkül ment.
Az sok lesz annak a keskeny felninek. Fordulni meg sokkal könnyebben fordul a 160-nal, az meg hogy nem néz ki vastagnak, kit érdekel