Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv ! Van egy pár pirelli sc-m és eladók
120 és 190
ha jol volt tárolva nyugodtan vedd meg
Sziasztok!Kis segítség kellene,2006 33.heti gumit érdemes megvenni vagy az már öreg új pirelli diablo corsarol lenne szó.
Sziasztok !

Keresek használt 110/70 R17-et (RS 125-re) jó állapotban utcára...

Köszi
PIRELLI DIABLO első gumi eladó.Nagyon szép állapotban
120/70./ZR17

10.000ft

Póstán tudom küldeni:

képet kérésre küldök

email:p.gabor1983@citromail.hu
Sziasztok!

Eladóvá vált rengeteg felszerelésem és kiegészítőm, alkatrészek: (linkek alatt eléritek a termékeket.)
Árakat csökkentettem…

1. Progrip cross szemüveg link
2. Suzuki Chemoto cross mez link
3. Shark cross sisak link
4. Cross szemüveg link
5. Gaerne SG10 cross csizma link
6. Airoh S4 Round 3in1 sisak link
7. GYÁRI Suzuki DRZ 400 olajszűrő link
8. Metzeler Racetec K1 típusú 160/60-17es méretű vágatlan slick hátsógumi link
9. Metzeler MezSlick típusú 120/70-17 méretű vágatlan slick elsőgumi link
10. Suzuki DRZ 400SM légszűrőház terelőbetét link
11. Fuchs Silkolene Titanium láncspray link
12. Suzuki DRZ 400 gyári hátsó sárvédőtoldat link
13. Suzuki DRZ 400SM gyári komplett hátsó lámpa link
14. Dunlop Sportmax D208 SM 140/70R17es méretű hátsó gumi link
15. Dunlop Sportmax D208 SM típusú 120/70R17es első motorgumi link
16. 450/510-17es belső gumi link
17. Bridgestone Battlax BT014F első motorgumi link
18. ProGrip crossnadrág link


A hirdetésben szereplő termékek közül több úgy szerepel, hogy Suzuki DRZ 400-hoz jó. Természetesen ezek közül a legtöbb egyéb márkájú motorokhoz is passzol.

A termékeket több helyen is hirdetem.
Érdeklődni:
+36308301660
email: tomikertesz@gmail.com
sziasztok

van pár eladó dolgom.. gumi ezaz amaz...
adtalapomról megtudjátok nézni a gumikat.. és ehhez van még pár hátsó crossgumi olyan 60-80%osak.... ha kel ltudok cisnálni képeket midnneről! és van egy pár endurora való utcai gumim... 18as és 21es...
jha és persze ez a 3 db első sm gumi! ugyaniylenek vannak haveromnál is,ha esetleg több kellene...
ha valakit érdekel bármi is akkor írjon

sziasztok
helló. hol lehet rendelni az interneten viszonylag olcsó trial/enduro gumit? köszi a válaszokat
Van valakinek 160-as slick gumija szeged környékén?
Nagyon kéne?
Azt mondták, ha gáz lenne vele, akkor is csak lassan leereszt (a gumis ahol voltam, mindannyian motoroznak). Majd figyelgetem a nyomást, meg már úgyis egyre hidegebb van, nem állatkodom.
Jövöhéten úgyis políroztatom a gépet, aztán októberben vmikor feltetetek egy új gumit, aztán megy aludni.
Franc tudja, nem egy kukaccal javított gumit vettünk le amivel a javítás után többezret elmentek, pl. Fr-nek jó régóta fent van és pályán-külföldön is járt vele.....ettől függetlenül és is szkeptikus vagyok a kukaccal szemben, de egyre több a jó tapasztalat a cuccal. A gombás cucc viszont valóban jó, amit eddig azzal megcsináltunk jó volt.
na ez az a javítás, amivel meghalsz. Gombával szabad csak javítani, amit neked csináltak az csak arra jó, hogy az út mellett megcsináld és elmenj a gumishoz.
Halihó! Egy ezresért megcsinálták úgy, hogy le se kellett szedni a kereket, vmi ragacsos anyagot nyomtak be a lyukon keresztü vmi eszközzel. Még kb 1000km van a gumiban, addig legalább óvatosabban járuk
Akkor én is alszok rá egyet!
Szokott, de kérlek emiatt hívj fel néhány napon belül!
Ok akkor majd kereslek.
Télen is szokott gumid lenni? Felhalmoznék a jövő szezonra
Persze, semmi gond.
10e.
A mediumhardot eltennéd nekem elsejéig? Ha igen akkor a ringen átvenném. Első nem kopik hálistennek annyira az még kibír vagy két hátsót. Ja és mennyi pénzt vigyek magammal?
Én személy szerint nem szívesen használnék ilyen gumit.
De sokan ugyanakkor használnak ilyen gumit.
Tudom ezzel sok újat nem mondtam, de én biztosan nyugodtabban közlekednék egy javítás nélkülivel.
1x Medium/Hard és 1x Hard.
Első is kellene?
Abból van 125/80 Soft, Medium, Medium/Hard
Ok! Jöhet a perhetvenesis. Milyen keménységűek?
120 Med/hard + 190 Med/hard
Ár: ITT !
Brian, a mi gondunkra mit tudsz mondani? Javítható a gumi?
A D211 milyen keverék és mennyi párban?
Olyan nincs
Van 2 db szuper 195/70 KR108, illetve van új, 190/55+120/70 D211GP Ntec, ami ugyanaz, mint a KR108 Ntec!