Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na feltettem a 190 es diablo superbikét a 600 rr re.......el sem fordul a kerék,beleés a gátló tartóba.....:-(((((((
kb. 3000 km az Fz-n, de amúgy jó gumi.
sziasztok ezen töröm a fejem ki mit szól hozzá? van e esetleg tapasztalat
Ez így korrekt.
nem rólam van szó,csak darage elmélkedett ezen hogy mi lenne ha ezzel pályázna ennyi
mondjuk megnéztelek volna az én 200-as gumimat utcán hol koptatod be.....nekem csak a Ringen sikerült eltüntetni a majrécsíkot, a közúton inkább maradjon akármennyi rajta, de nem akarom eldobni a vasat. Ettől még kanyarodok, tanúim vannak rá....
Ha mega közepe hamar elkopik nagyon egyszerű a válasz: sokat használja városban, pályán. Én is sokat megyek vele dolgozni is.
te Sedu!

ezt a szerencsétlen z6 ot is ugy meg vágtad hogy a képet se látjuk! . . .
Metzeler Roadtec Z6 1 pár (illetve van még +2 hátsó) a képen látható állapotban 120/70-180/55/17-es méretben eladó.
Ár: párban 14,000Ft, csak a hátsó 8000Ft.
neked mennyi a majré csíkod .
csövi
valaki elmagyarázhatná miért hülyeség az amit kigondoltam :tegyük fel, van egy CB500-as.neki van elöl:110/80-17 57H hátul:130/80-17 65H gumi.van egy másik motor (lényegtelen hogy mi) aminek elöl:120/70-17 58V hátul:140/70-17 66H gumi van.az a kérdésem, hogy ki tudnám-e cseréltetni a gumijaikat?illetve mi változna a CB menettulajdonságaiban.azért akarom átcserélni,mert a másik motoron Pirelli Sport Demon gumik vannak és nekem nagyon bejöttek a tulajdonságai, a tapadása a gumiknak és jobban is bízok bennük mint a másikban (Bridgestone Exedra,Pirelli MT75).nagyon megköszönném a válaszokat
Erre mondom én: kanyarodjon aki nem mer egyenesen menni
hmm ez egy jó kis megfogalmazás
és amikor középen kint a szál a szélén meg 6-7 mm ?
Visszatérve az alapkérdésre:
Széles csík: Technikás az egyenesekben
nincs csík: Technikás a kanyarokban is
üdv.
Köszönöm, aki segített gumi ügyben, de sikerült tegnap helyben megoldani! Még egyszer kösz a gyors reagálást!
őő izé mz/x
valószínű hogy bemutató motor lenne vagy stunt ?
WWF
MRSZ
UNICEF
AJKA
ennyi
ebből a motor használati módja milyen képlettel jön ki?
azért a 400 as megfontolandó
WOOW nem volt kielégítően frappáns ?
azt aki nézi
Hát azt, hogy meri vagy nem meri