Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott is használtat? Vagy csak vágottat?
Ráadásul vki azt rebesgette, h a melegfelvonuláson is árult gumit...
az biztos, mindig érdemes benézni a fórumra egy-két jó írásért
Gyerek nem ismeri a jogszabályokat, honnan is tudhatná hogy közúton illegális a vágott slick? Biztos a NOT FOR HIGHWAY USE feliratot is félreértelmezte
bazeg, milyne díszhuszárok vannak.. kéne árulni oylan gumit amin feleakkora a futófelület oldalra mint a mostani összesen, mert úgysem döntik soha addig..
még nem fikáztam senki áruját, nem érdekel ki mivel foglalkozik........csak mulatságos volt a hitelrontásos felvetés.....
Amerikában már bezártak volna közúti veszélyeztetésért. Te mesélj, milyen gumivastagságmérő műszered van? Gumisnál még nem hallottam ilyenről, de hadd tanuljak már valami újjat.......
Azért halkan elrebegném neked, ha valaki az általad túlvágott slickkel hal meg becsuknak ám téged is. Úgyhogy kisebb arccal, ésszel kéne a dolgokat csinálni.
Az a baj hogy hiába magyarázkodsz, olyan indokokat hozol fel ami sajnos valóságalapot nélkülöz..A gyártó megállapítja a porfilmélységet ami felett biztoságosan használható egy gumi, az alatt már nem biztonságos. Te ezen profilmélység alá mész, mégpedig jócskán. Ráadásul pont a belinket képet nem kellett volna felhozni példaként, a hosszú vágások ide-oda kacsáznak..
Keresztbe is fut a vágás a gumi felületén, ezáltal mégjobban gyengítve a szerkezetet.
Illetve látszik hogy görcsösen el akarsz adni egy árut, de olyan körítéssel amit nem lehet megjegyzés nélkül hagyni. Mint már előzőleg is mondottam, leszarom hogy milyen jó vagy tré árut árulsz, de légyszi nem kell a körítés hogy ez jobb mint az utcai gumi meg így meg úgy..Apróban 10-15 ezerért lehet 3-4 mm-e utcai sportgumikat kapni. pl: http://www.kepesmotor.hu/sport...
25-ért power one, legújabb fejlesztés, gyári minta, stb, 25 ezer a pár. És ez csak 1 a sok közül. Szóval ez a körítés tök felesleges, csak magadat nevetteted ki.
ebben igazad van, a neten számlaképes cuccal nem nagyon lehet versenyképesnek lenni sebaj, mindenki boldogul ahogy tud de a hurkázást hagyja abba mindenki, attól nem lesz több (számlás avagy anélküli) vevő
azt teszem.....pont úgy mint néhány másik kolléga aki szintén hivatalosan árulja a cumóit.....de ennek itt nincs értelme......
Gondolom, aki a Vaterán árul az is mind feketén dolgozik, mert nem ad számlát v
Ezek után a helyedben én is adnék számlát
A különbség annyi, hogy bár nekem is van véleményem az ő árujukról, még sohasem szaroztam le! Árulok utcai és slick gumit is (tetszőleges mintával), mindenki döntse el mit akar venni és mennyiért!
Az utóbbi oldalakon igazi cigány magatartásnak lehettünk tanúi, ugyanis ha tőlem vesz valaki ők eggyel kevesebbet adnak el, ezért inkább saraznak, hülyéznek, stb.
gerinc?......madár, nekem boltom van és számlára árulok különben pont leszarom, hogy milyen gumit árulsz, nekem nem vagy konkurrencia csak kimondottan az üzletrontás szóra kaptam fel a fejem.....ahol nincs üzlet nincs mit rontani....szép lenne ha már a feketén dolgozók is bíróságra mennének hitelrontás miatt....
ne szarjátok tele a topikot még ha igazatok is van akinél szart kap az ember ott csak 1x vásárol (még akkor is, ha túléli ). Én már a sokadikat vettem briantól, és mindig visszatérek
Úgy látom te is gerinc betegségben szenvedsz (nincs)! Vegyél fel szemüveget és mondd el mi a problémád a legutóbbi képpel!
az üzletrontáshoz üzlet is kell.....ebbe ne menjünk bele.....
Én hányszor húztam le indokolatlanul amit árulsz?! Kár hogy nem Amerikában élünk. Üzletrontás, stb.
A barátom motorjáról vettük le, tudom hogy mennyit ment vele.
Mutass egy képet légy szíves! Nincs a gumi túlvágva, van hozzá egy műszer, ami méri a gumi vastagságát.
70/520-4856
mennyi az uj M3
A Z6 túra gumi az M3 meg sportosabb,hosszabb élettartalma a Z6 nak van ezt neked kell eldönteni hogy milyen a vezetési stílusod !Betudom szerezni őket újban is és használtban is ha érdekel
Szia! Én a hAyabusán M3-at használtam. Nekem tökéletesen bevált. főleg a hegyen használtam kanyarvadászatra meg egy kevés kis túrázásra. Nekem bevált ilyen körülmények között. Szépen tapadt,melegedett ahogy kell,de a Bucska kb.4e alatt lezabálta.
mondjuk személy szerint ha z6 vs pilotroad 2 közül kéne választani akkor a michelin lenne a nyerő