Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze számlával ha úgy kell
Nálam vannak folyamatosan raktáron leárazott gumik/garnitúrák is! (25000-35000-45000ft) Ki milyet keres és mennyit szán rá........
árak?
ill kivétel, mert a yw számlával adta ennyiért
számomra a jól leárazott az párban 35-45ezer ft ot jelent
nem titok, tavaly a yamahaworld be vettem kb 25 ezerért diablo corsat, 3 éveset párban, az megérte a pénzét,,,
persze aki számlával adja attol ennyiért sose kapom meg, de sajnos nekem erre van keretem, és ki lehet fogni még ha nehezen is,,,
Gondolom, mert sokan azt vallják, hogy amire 190es való, sokkal jobban fordul a 190essel. Ami biztos igaz is.
amugy én nem tudom mi van itt a piacccal, de mostanában egyre több 120és 190es párt találok jól leárazva
hol vannak a 180asok ,
CAD/CAM
milyen szakirányon vagy? oksa szerdán is bent vagyok ha látlak akkor szólok:)
még én is az vagyok, remélem utolsó félév,,,,
szerdan megyek be suliba, ha látsz nyugodtan szólíts le
Peti mindegy hova írok te ott vagy. De nem baj, ha nem így lenne már szarul is esne!
Én ajánlom a Conti Road Attackot. Nekem tök bevált és rohadt olcsó...
aha oda járok
nappalis gépész szak
te?
Bánkiba jársz milyen szakos
egyébként csak úgy mondom h egy suliba járunk és én 3 éves vagyok látásból ismerős vagy :)
egyébként igen tesztgyőztes de az a 2 komponensű
én alig használtat tudok 45 e a párt. de ebből csak 1 van nekik,
az szerintem biztos jobb, bár olyanom még nem volt, de közúton ha jol tudom kihozták tesztgyőztesnek,

ha tudsz olcson én is vevő lennék
értem
köszi szépen
akkor inkább michelin pilot power lesz
megelőztél ,
szia nekem volt egy pár fent,

én tapasztalataim szerint:
első guminál a bordák tövében szinte uj korátol berepedezett, ill kagylosra kopott,
elöl 2,2 hátul 2,5 bar nyomással közuton elégé csúszkált, nem volt valami meggyőző,,,
miután lentebb engedtem, ugy már sokkal jobb volt, de akkor jobban is kopik,,,elég gyorsan kopik még az én 600 as fazeremen is, kb 8 ezret ment el viszonylag takarékos üzemmódba.
az eleje az birta volna még, de olyan kagylos volt, hogy rossz volt nézni,,,,
használtam pályán is, ott semmi gond nem volt vele,,, kielégítette tudásomat
még egyszer nem vennék ugyan ebbe az árba jobbakat kapsz
köszi
Sztem felejtsd el! Nekem nem tetszett! De keresd freemailpétert az fz6 fórumon, ő bővebben tud neked írni róla!
sziasztok
tudna valaki írni tapasztalatot erről a gumiról azt megköszönném
dunlop sportmax d 208
két darab szép állapotú 170/60/17-es hátsóm van eladó
az M3 nem javított és 13.000
a Pilot Road 2CT, pedig javított de nagyon keveset futott és 15.000

elérhetőségek az adatlapomon
Okés,köszi
Hmmm, nehéz ez az ügy.... Egyenlőre úgy néz ki hogy vagy a PP 2CT, Diablo/Dragon Supercorsa vagy esetleg Dunlop lesz... Majd még meglátjuk, addig is nézelődök.