Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thx!
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/nagy_sportgumiteszt_t
apadjon_ra?page=1
Helló,gurulj erre(Cegléd), nézünk valamit!
Pirelli mt60 100/90 19-es a képen látható állapotban,javítás és sérülésmentessen.8e ft posta ok.
Sziasztok! Nincs meg véletlenül valakinek az a 3 részes gumiteszt ami a Motorrevüben volt mostanában? Ha esetleg valaki fel tudná rakni v elküldeni nekem, azt megköszönném!
Hát sajna én is csak képen láttam!
Csak kiváncsi voltam,de lehet kenetek 1et a hajóépitökkel!
Na azzal az a gond,hogy olyat nem csinálnak ezek a piszkok!Conti-ban csak a "twist" és a "go" van!
Eladó dunlop d 208 f motorgumik mindössze 300 km-ert futottak ! 120/70-zr 17 és 180/55-zr 17 méretűek. semmijen hiba és javítás nincs a gumikon! csak egyben eladók ár 35000 ft. csak személyes átvétel! (gödöllő) 0620/992-4528
én használtam pilot active-ot és nagyon szerettem,bár vizen nem sokat használtam.
pályán is használtam,mecsekben is mindenhol jó volt.
Sziasztok.
Lehet, hogy megköveztek....de én needee a K68-ast használom a motoromon. Túrázok, lájtos döntögetés stb....a gumi olcsó, jól melegszik, jól tapad, és új. Természetesen ez csak az én igényeimnek megfelelő... lehet másnak csak kuka.
Conti Force. Olcsó, jó...
Igazság szerint még nem láttam GS-en hasidomot. Szóval sajnos nem :(
Peter!
Gs500-ra is tudsz hasidomot?

Sikerült leirnom!
JA már látom,kihagytam a vesszööööt!
Tartós,vizes úton is stabil,meg jobban tapad,mint a heidenau!
NA kössz!
Pont te mondtad rég ha valami kell csak szóljak!
Tartós vizes is stabil? Jet-ski.
Esetleg tudnátok valamilyen gumit ajánlani,ami tartós vizen is stabil és kanyarokban nem szarom össze magam,mint a heidenaunál?
Hello,segitségeteket kérném!

Van egy GS 500-am,és Heidenau k63-64 gumival vettem.

Nem igazából szeretnék a tavasszal már ezekkel a gumikkal szenvedni.Mit ajánlotok?Néztem a Michelin pilot activ-ot,de a diagonál elrendezést sokan nem szeretik,mert nem igazán érzik stabilnak!Lehet,hogy a heidenau is azért instabil nekem?

needee@maffia.hu
Engem ahányszor megállítottak soha nem nézték a gumikat...
a rend bősz őrei arra mit lépnek, ha a NOT le van csiszolva a felületről? Marad a "ford highway use".
kösz abból nem kérek meg ujat akarok,,,
BT014 van elég jó mintával, 180-as, nemtom, h megvan-e az eleje a cimbinek.
Párba keresek 120és 180ast valami sportosabb verziót, kakucsot esetleg hringet látogatom, max 3-4 éves és persze minnél olcsobban jah és ujat,,,,
Így van.