Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan használhatsz különböző márkájú és típusú gumit az első és hátsó keréken (saját tapasztalat) Arra azonban érdemes figyelni, hogy lehetőleg azonos kategóriából származó legyen.
Pl. a Diablo Corsa -t ajánlom neked
Brian!
Cserés az első gumim, Michelin Pilot Sport, de a hátsó még jó.
Ilyen tipust már nem akarok felrakni, hallottam több helyen hogy nem a legjobb választás. Szivesen kipróbálnék más márkát is, Dunlop vagy Conti, de akár másfélét is.
1. Lehet/Érdemes-e különböző márkájú papucsokkal menni?
2. Mit ajánlanál a következő használathoz: Pályára évente 2-max3-szor tévedek fel, többi utcai használat, abból viszont a sportosabb vonal.
Előre is köszi
Mikori gyártás a guma?
Aha beleszaladtam egybe vagy ő belém ?
Húúúú.... van egy pár K3 a tarsolyodba! Valahonnan gyorsan zsét kell szereznem.
nem sportgumim van egy.....mondjuk nagyon nem sport viszont minta van bőven rajta.....
Brian!
Kérdésedre válaszolva "brutál" sportos utcai használat 80% és 20% pálya (kisebb pályák-Kecskemét,Kakucs de talán 1-2 alkalommal H.ring Kawa esti motorozás alkalmával)
Köszönöm a válaszaitokat!
Sziasztok!
160/60-18-as hátsó gumit keresek!Valami olyan kéne ami nem 100 éves és műszakin azért átmenjen vele a motor!
Köszi!
Cs all! Még mindig 160/60as sportgumit keresek. Egyszerűen senkinek nincs! Vagy csak párban, vagy túragumi, vagy valami más. Nem tudtok valahol egyetlen egy darabot? Má komolyan nem tudok kihez fordulni.
én a Supercorsával, amit tőled vettem SC2-t elmentem még 4000-et, amiben Kakucs is volt, a GSR-en. És az új tulaj is ment még vagy 500-at vele......imádtam, nagyon tapadt, és végre bíztam a gumiban....
Bármelyiket
Na de mégis mire használod (utca %, pálya %)?
Némi segítség a felsorolt típusokhoz:
- tapadásban óriási különbség nincs
- a Dun a legtartósabb! (fontos szempont)
- a Metz és Pir - a lágyabb futófelület miatt - utcán könnyebben felszedi az apró kavicsokat, könnyebb kilyukasztani
- alapvetően mind a 4 gumi felhasználóbarát viselkedésű (pontos és hosszú visszajelzés kigyorsításkor)
Ha további kérdésed lenne, vagy szükséged van gumira, keress meg ITT !
a többiből mind van egész jó árban,ezt ki hagytam
KawaDeni !
Qualifier RR ből csak elsőm van,de ha meg csörgetsz lehet tudok segíteni a reglapomon a tel.számom
Szerintem a felsoroltak közül bármelyik OK ! Így szerintem már csak az ár fog dönteni .
Sziasztok srácok!
Dilemmában vagyok,szerintetek melyiket érdemes megvásárolni az alábbiak közül?
01.Metzeler Racetek
02.Continental Race Attack
03.Dunlop Qualifier RR
04.Pirelli Diablo/Dragon Supercorsa
a 4,10 ez a gumi mekkora? 110 vagy 120?
Igen, ha jól emlékszem ezt hozta ki a teszt.
ne vedd a lelkedre
Nem szeretem a tollakat
most jól megkaptam
ékeskedni nem de segiteni próbáltam a sok profnak
Szóval idegen tollakkal ékeskedünk