Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most 0.2 bar-os ugrásokkal kipróbálgatom hogy melyik az ami beválik de találtam pilot power-t ami még jobb is méretben az én mocimra ez meg úgyis lassan lekopik úgyhogy valóban kuka lesz a sorsa csak zavar hogy ilyen na... de tényleg mindenkinek köszi a segítséget sokan szóltak a témához nem is gondoltam volna
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a vágott slick gumira miért van ráírva, hogy nem szabad közúton használni?
2.7 meg 2.9? ? ?
Az melegen lesz vagy 3.3 meg 3.5 minimum. Hááááát?! Amúgy is egy fos gumi szerintem a d208. Én jó nagy ívben elhajítottam a francba.
holnap lehet felhivnálak, aproba ott a tel számod,,,
Brian, mit jelent az, hogy DOT 6ub2? ez áll utánna: 9807 2506?
oksa,de egyébként tudok hozni más fajta gumikat is
leghamarabb vasárnap tudnám megnézni
megnéztem 2007 es 24 heti,10 be még belefér
max 10est adnék érte se többet se kevesebbet, ha megvan az a mélység, és szemre is tetszik
Milyen méret kéne?
Semmi hiba nincs rajta,aszem 2008 -as
defekt, valami hiba van rajta
mikori gumi? ez ugye sima power
Mennyiért érdekelne ?
brian
a BT-002-t akkor mennyire fújjam utcára a CBR 600 F Sporton?
szia
add el nyugodtan anyniért ha tudod! bocs hogy még nem válaszoltam
Semelyik és mindkettő. Ez a guminyomás dolog teljesen szubjektív, ízlésfüggő. Én úgy járok, hogy elöl 2,2 hátul 2,5 utcán. Nekem ez jön be, de annyira finnyás a motorom, hogy ha elöl 2 tizeddel kisebb a nyomás, már kóvályog az eleje és bírkózni kell vele a kanyarban. Keményebbre meg azért nem fújom, mert ott már pattog és nem tapad rendesen. Próbáld ki a javasoltakat és meglátod melyik tetszik jobban. Egyébként gumifüggő is a dolog, minden márkánál és típusnál más és más. Az olasz gumik pl Pirelli, Dunlop keményebb karkaszúak, de puhább keverékűek, mint a többi, a kemény karkasz miatt puhábbra kell őket fújni. Nézd meg a Superbike-os freont: 2,1 volt a meleg nyomás egy teszten a gumiban és 160nál kiesett alóla az első kerék, elhagyta az egyik újpercét... És ezt magyarázhatnám holnap reggelig. Gumitípus és ízlésfüggő. Az egyetlen jótanács talán, hogy pályára ne fújd túl.
engem Pilot Road 2 ct kellene...
valakinek esetleg?
freemailpeter ! Érdekel még a pilot power ?
Bridgestone Racing Battlax BT-003R 120/70 és 180/55 méretekben, pályán használt, közútra még tökéletes... 2008-as gyártás. Az első gumin a szőrök középen megvannak... Csak párban eladó: 20.000 Ft
sajna jelenleg a pályázás nekem kicsit drága főleg a hring.... így ha időm engedi hétköznap délelőtt a mátrában szoktam idomítani a gumi szélét. Tudom elítélendő dolog de sajna erre telik most . Ha tehetném biztos pályáznék és akkor nem lenne ilyen gondom a gumi közepével. E-ringen már kipróbáltam magam az nagyon tetszett és magamhoz képest talán nem is voltam nagyon béna .
persze ez utcán
szerintem hidegen legyen 2,1 és 2,4
Az még sok is! Akkor nincs más olyan gumit kell felrakni, amivel előtte még jó volt, vagy felmenni versenypályára és beidomítani az oldalát, valahogy így:
őőő na most akkor melyik? Brian vs Pohi
Utcai használatra hidegen kell elölre 2.6 hátra 2.9. Verseny használatkor elég a kevesebb viszont akkor amíg be nem melegszik kacsázni fog. Nekünk elöl 2.7 hátul 2.9 a nyomás a gumiban és tökéletes.