Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, ezek az ÉN tapasztalataim, lehet h másnak jobb véleménye van. Én ezres erős motoron használtam és nyelezem neki rendesen. Azalatt megadta magát és szarul vizsgázott. Az én vezetési stílusomat nem bírja, a többi jobban bevált.
csúszkál, bizonytalan, hirtelen (mindenféle visszajelzés nélkül) csúszik meg, nagyon kevés információt ad. Főleg az eleje volt ilyen, nem bíztam benne. Ha utcára ÉS pályára kell gumi, akkor mintás pályagumit vegyél. Diablo Supercorsa (SC2 keverék), Dunlop D209 (7433 keverék), Dunlop D211 (NTEC), stb... Ezek a gumik nagyságrendekkel jobbak és sokkal jobban fogod élvezmi a pályázást. Ha ragaszkodsz az utcai sportgumihoz akkor is inkább Michelin Pilot Power 2CT, vagy Metzeler Sportec M3. A Corsa 3 elbaszott egy gumi, ez a mintájából is látszik. De mi ér meg többet? Kicsit drágább / rövidebb élettartalmú gumi, de hatalmas élmények és biztonságos tapadás, vagy több km.-t kibíró utcai gumi és esetleg egy perec amiatt, hogy nem tapadt meg, valamint a vele járó javítási költség...?
Halgatom, mik a tapasztalatok vele?
Corsa3-nál rosszabb gumim még nem volt...
Az sajnos nem jó, mert még meg van minden fogam . Talán egy jó kis kocsmai verekedés után megoldgató lenne pl: egyfogkétszünetegyfogháromszünet
Amíg kiballagok a garázsba és lefényképezem... kitalálom az árat is
gondolom ár?
Használt.80% (van még benne bőven)
Kép nincs, ha gondolod csinálok róla.
Harapj bele mintát
Én itt vettem Corsa 3-at nagyon jó állapotúakat, kérdezz rá hátha van még neki. http://apronet.hu/elado_pirell...
kép? új v használt? Ár?
Utcán is közlekedem a vassal, ezért nem jó a slick.
Van Pirelli Diablo Superbike-om 190/55 slick 2008as v. 09es?
Eleje-hátulja...ha kell.
Hát a Bt-016 tapad is meg tartós is.
Sajnos ettől azért olcsóbbat szeretnék . Igazából most még csak kisérletezni akarok, mert meg szeretném találni a középutat hogy azért tapadjon is meg bírja a pályázást is( a corsa 3-ról jó tapasztalatokat hallottam), mert ami most volt nekem (metzeler racetec) egy délután elfogyott.
Bt-016 nem érdekel esetleg? 90-95% pár száz km-t mentem csak vele.
(A fullos változat) 45.000.-Ft
Nézegettem a hirdetéseiket , de a nagy részben dunlopot hirdetnek . Engem pedig leginkább a diablo corsa 3 érdekelne.
Blájen és David tele van ilyenekkel....
Keresek pirelli diablo corsa 3,vagy metzeler m3, vagy dunlop 209 gp, vagy michelin pilot power gumit párban 120/190 vagy 120/180 egy pár érdekelne használtan kb:90 %-an. Ha valakinek van elfekvőben szóljon nyugodtan!
Valamilyen 120/180-as jóállapotú gumi kellene, lehet slick is.
1.: 2008. 27. heti gyártás, medium/soft keverék(7704) 9.000 Ft
2.: 2008. 46. heti gyártás, soft keverék (7614) 9.000 Ft
3.: 2008. 26. heti gyártás, medium/soft keverék(7704) 9.000 Ft
Köszi
ja és melyik keverék?
D211GP 200/55?
Melyik érdekel?