Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan kombinálhatod az M3-as hátsót M1-es elsővel!
köszi a segítséget, a 160-as túl széles, de majd szétnézek még!
Köszi, nem rossz, nemrosz, de m3 kellene! Igaz ezt elözöleg nem irtam, bocs!
Offroad-ban nem vagyok otthon de próbálj meg találni az adott nyereghez valami szinter betétet, ha egyáltalán létezik bele (pl Lucas, Galfer, Ferodo.)
140-es, 150-es gumi nem valószínű, hogy lesz Van viszont 160-as Dunlop slick, illetve 130/80x17-es Metzeler Z2.
Igen, van Sportec M1.
Helló Brian! Tudom, hogy ez nem gumi kérdés, de láttam, h fék ügyben is tudsz segíteni! Utcai használatra, supermotómhoz milyen fékbetétet használjak? A gyári nyerget használom, de az off road fékbetét túlmelegszik, meg megég. Van gumi kérdés is! :) Esetleg lesz-e valamikor 140-es vagy 150-es utcai gumid eladó? köszi
Szia Brian! Elöre kéne metzeller sporttec 120 70 17 van ilyened?
Kösz
Gond nélkül mehet. Mindenki a világon, aki 600-ban Dunlop D211GP-vel megy, ilyen "kombót" használ, mert eleve nincs 180-as D211GP
Szia Brian!
Te mit mondasz az 5.5 collos felni, 190/50 es gumi kombóra?
Nincs mit. Ha szükséged lesz rá, hívj fel!
Közúton sehol.
Küldtem imelt
Adatlapodon nincs semmi elérhetöség, légyszi irj egy sort ide: felsved@gmail.com
Kösz, akkor megnézem a Bandité hányas. Afelől nincs kétségem, hogy felmenne rá, csak rossz tapasztalataim vannak ezen a téren más gépekkel.
Köszönöm!
ha tudsz ilyen gumit engem is érdekelne 55-ért azonnal
A felniszélességtől. Pl SRAD-ban 5,5"-os felni van. Még a 190-es rámegy. Nekem 6"-os van. A 200-as is rámegy simán...
Brian! Mitől függ, hogy fel lehet-e tenni a 190-es gumit a 180 helyére? Felnimérettől? Mert találtam frankó pilot roadot, de 190-es, nem merem felrakatni....
Kösszi a segítséget!
Ja-ja Galgamácsai vagyok Valószínű uj race attack gumik lesznek Bartos Zoli által felpattintva... LÁtom eredményesen motorozol. Közúton milyen motorral láthatlak ill. merre szoktál gurulni? Széles utat!
Én is tudok 180/55 120/70-et de használt az is.
van aki dícsérte már a külföldi lapokon. Van aki szidta. EZ egy olyan dolog, hogy spórolsz 10.000-et, majd a kavicságyból kiszedve fizetsz 50-et-500-at....
Sziasztok! Hallott már valaki a shinko márkáról? Milyen ez a gumi?
SHINKO 008 ACE SLICK RADIAL
4-5 féle is van belőle, attól függően, hogy mire kell.
Nekem van használtan soft első és medium hátsó párban. Pályára már nem ajánlom, de utcán még el lehet karistolni velük. Párban 15-ért megválok tőlük
Basszus, a szomszéd településen laksz