Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

21-es első gumi, és egy 18-as 140-es hátsó együtt 12,000Ft

link

Elírtam az előző mérete 150-es.
Metzeler Tourance 150/70 17

4,000Ft
szeva terdkoptato kéne nekem shox ruhára ha lehet semmi felirat nélkül egy pár hogy tudjuk ezt megoldani?
Igaz nem 2006-tól újabb, de szakszerűen tárolt új elsőgumim van ITT!
Nézz szét ITT és ITT!
Posta (1520 Ft) vagy ha Pesten járok véletlenül
igen álnéven a több hirdetés miatt... ;)
Öööö... izé... értem. De nem is te kerestél gumát, vagy álnéven jelentkeztél be?
Nem íram el ;) van egy haszált 180-as hátsóm túrára (Pilot Road) és ehhez keresek egy sport elsőt... hátra még csak csak felrakok baklelit gumit, az első fontos hogy jól tapadjon... :)
mislenyt az összes valamire való gumis fele áron adja mint a többit.vajh miért?biztosan annyira kelendő...
köszönöm az ajánlatot, de sikerült beszereznem egy 120/60-as gumit! még1szer köszönöm a segítséget!
és mit vettél helyette?
én road attack, sport att, pilot sport, pilot road-on gondolkodom
arra írta.
igen, de én csak hallomásról beszélek, azaz itt írták régebben, megjegyeztem magamnak, mert nekem is számításba volt a gumi,de így kiesett..
a perecet a pilot 2ct-re írod?
van új D209 és használt dragon supercorsa
Én azt hallottam eddig mindenkitől hogy nem jelez vissza időben..Egyszercsak perec És nem a sajtos
ezt eddig is tudtuk
Michelin pilot power 2ct-ről tapasztalat?
Köszi, balfasz vagyok
Bridgestone Bt-06M (180-as)
Közepe 2,5 - szélei 4 mm-esek.
Ár: 7000.-Ft
Kenda, K671, 150/70 - 17. Szinte új, 9.000.-

részletek itt.
Első kerék hajtású a gépe na!
Véletlenül nem a 180-asból szertetnél kettőt?
Sziasztok!

Vennék új garnitúrát... 120/70-180/55-ös méretben... csak 2006-os nál fiatalabb gumi érdekel... és elsősorban utcai sport gumi, Michelin Pilot Power 2CT, és társai... esteleg mintás pályagumik Pilot Race Supercorsa stb.

2db 120/70-es ,és 1db 180/55-ös új gumit vennék...

Ha valaki tud segíteni (tud jó árakat), akkor írjon :)

rrpilot@freemail.hu

Üdv, RR