Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap 30 fokban YDC/puha/ mocorgott YCY/hard/ meg sem moccant.most akkor hogy van ez?
Az autónál is így van,nyáron a nyári megpuhul télen viszont megkeményedik.A téli télen megpuhul,nyáron keményedik.Motornál is ez van,csak itt nincs téli,hanem kemény keverék.Jól gondolom,ugye?
Ha új gumi kell szólj, én is most veszek magamnak hátsót a jövőhéten.
belterületen én is 50 de az úton te nyertél!
Ok az eredményeidet elnézve asszem nem vitatkozok Én úgy tudtam, hogy hidegben jobb a puhább, mert jobban tapad. De akkor nincs igazam.
Nem zaklattál fel. Útcán 50 -el megyek, mert az belterület. Az út az más ott 110-120. De az sem száguldozás.
Ez nem igaz
Melegben puha, hidegben kemény
120/70
Kiszállok a bizniszből.Nekem túúúl jó állapotban van ez,gondolom nem 8e az ára Besokalltam ebben a hónapban motor ügyileg,így köszönöm,várok még.
Az első Diablo az 120/60-as?
Mennyiért szokott menni?
60as,vagy 70es?A gyári méretem 60as,és ugye ezzel pontos a kmóra is.Mennyit kérsz érte?Milyen állapotban van?
azaz 200/50-est
jimmy1 : kell az első Diablo?
az a gondom, hogy 22/50-es gumit kevesen gyártanak...
ha jimmy elviszi az elsőt külön akkor oda adom a hátsot is. talán megtudtok egyezni. a vége 30e legyen ez a lényeg.
Meggondolandó!
Az első még teljesen jó, viszont a hátsót a V2 lassan megeszi...
az én dunlopomba van 3500km de ha így fogy max 6000 megy el szerintem! A dunlop ról ennyit tudok
csak párban!
Helló!
Esetleg 190/50-es Diablo van külön is eladó?
Mennyiért?
bocs Peti nem akartam felzaklatni a lelki világodat a száguldozást határokon utcai határokon belül értem de nem hiszen hogy te is 90nel szabsz de ha így van előre is elnézésed kérem! És nyugi ahogy látom nem járok felétek
Gyerekek, a Michelin Pilot Sport HPX-ről van valakinek tapasztalata?A Dunlop Qualifier II és e között hezitálok, mennyi lehet ennek az élettartama?
Sziasztok!Tud vki pirelli corsa-ból első gumit?Van-e esetleg 120/60-as ebből?Mert van egy hátsóm belőle amit felraknék.Most vágott slick van elől-hátul,de még a 30fokban sem melegszik fel rendesen,kicsit csúszkálós.Az elsővel nincs gond,csak hátul.Vagy szerintetek elől maradhat slick és hátra utcai? Azt tudom,utcára slicket többet nem veszek.Nem erre való .
Ha valaki okosabb,mint én szívesen meghallgatnám!
Remélhetőleg nem találkozunk veled a gyászhírekben... Száguldozásra a pálya való, nem az utca. Ilyen célra meg helyre gumit választani, hát...
Sztem az, hogy tűzforró körülmények közt a puha keverék túlmelegszik és csúszkálni kezd, a keményebb meg nem.
köszi Zotyó!