Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így van, én néztem be
20e
Nagyon másfelé nézünk és egymás mellett beszélünk el. A lényeg hogy, drága barátom én a Pilot Road 2-ről beszéltem, Te egész másról. De kösz az ingyen reklámot.
Igaz, én a drágábbat néztem, a powert
Dunlop KR108 165/55 R17 3167 medium-hard keverékű, 2007 20.heti gumi eladó.
Érintetlen oldalú,keskeny (típusidegen) felnire volt szerelve,nagyon keveset futott.
A képeken nem volt szerelve,további infó: Érd:20/376-2293 és marlori46@hotmail.com
Jó volna pontosabban olvasnál mielőtt "beleszólnál" a bussinesbe és már emígy is mérges vagyok a saját hülyeségemre, hogy nem figyeltem oda! Most "szaladhatok" a pénzem után
MICHELIN PILOT ROAD 2 ! van egy kettes a végén, ez a kétkomponenses (az előző nem tudom az (volt) e)
most nézem, hogy emelt mindenki. Aztán emelnek az ÁFA miatt is, majd sírnak, hogy nincs forgalom, mert kintről megveszem.......
http://www.mynetmoto.com/motor...

Itt 29 az új.
Az apróban láttam valahol 25-ért. És a tiéd már használt
képeket tudnál küldeni a gumikról?
és ez menyibe kerülne nekem ?
Eladó 150 / 70 - 17 -es Kenda K671. Szinte új állapot, kifejezetten túra felhasználásra ( Dunlop D205 licensz, bőven 10EKm+ gumi, 2400-at futott, 99% ban túrákon ).

Esetleg 120/60-70 első gumira cserélhető. (elérhetőség az adatlapon)
Hi Brian, érdeklődnék, 160/60 és 120/70-es 17colos gumik iránt, van-e valami neked elfekvőben. Köszi előre is
110/70?
sziasztok
nem tud valaki nekem sm re 2 gumit előre meg hátra kellene a mostani méretek amik rajta vannak: első 110/60 hátsó 160/60 17 es felnire kellene

és minnél olcsóbb ha lehet....

köszi
Hol? Címet tudsz adni?
Pld: r17.hu - 33 eFt

vagy: snowfox - 35 eFt

Jó lett volna, ha már így tudod, akkor címet is adni mert vennem kell a 120/60-ast.
Hát, a rossz hírem, hogy már 20 körül lehet a neten elsőket kapni.
Elnézést de felrakom ide is (adok-veszek-be is beraktam):
Sziasztok, vettem még februárba Michellin PilotRoad 2 "set"-et, fel is rakattam pénteken, vasárnap voltam mocizni és akkor vettem észre hogy elcsesztem a méretet az első guminál, 120/70-et vettem és nagyon közel áll a sárvédőhöz. 2-3 mm, ha vmi kavicsot felemeltem csörömpölt és ha tolom majd teljes elfordított kormánnyal súrol ezért döntöttem, nem bütykölöm a sárhányót (nem is nagyon lehet) veszek egy 120/60-ast ami 34.000,- ft és hát eladnám a 120/70-est. Van benne 150 km.
29.000,- eFt sztem egy elfogadható ár nekem is (eredeti -10%), segítsetek ha tudtok valakit akit érdekelne !
Üdv!
Küldtem mailt
Metzeler Racetec K1 120/70 és Bridgestone Racing Battlax BT-003 120/70 és 180/55 méretekben. Ui. slickek eladók
Brian, 190/55-ben valami kétkomponensű újban esetleg lesz július elejére? Michelin, Pirelli, Bt16?
Jó volt ezt olvasni, én is hasonló gondokkal küzdök....
Hátulra 180/55 power 2 ct-d van? valami nagyon jó állapotú, esetleg új? ja és mennyibe fáj?

Köszi: kisbocsi
Adj egy email címet!
Szerintem nyugodtan lehet keverni. Nekem is elől Sport Attack(mert puhább és jobban tapad) van, még hátul Road Attack.
Volt M3-am, az igen fasza volt, de az ára(60e) nem annyira, meg elég gyorsan elkopott. Úgyhogy most inkább hátul picit túrásabb gumit használok. Michelin Pilot Power 2CT is fasza! Van lehetőséged...
Szia Brian!

Következővel kapcsolatban kérném a tanácsod:
Jelenlegi motorom Kawasaki Z750 07-es. Bridgestone Bt002 racing street típusú guma van rajta párban. Nem teljesen újonnan raktam fel, de a hátsón sajna meglátszik, hogy nem csak pályán és folyamatos döntögetésre használom. Néha sajna kell menni egyenesen is. Lassan el is kell kezdenem gondolkozni a hátsót mire cserélem. Amúgy nagyon szeretem, egy álom vele motorozni. ( szerintem). Első még teljesen jó állapotban van, megtartanám, amúgy is mindig puhábbat rakok előre. Hátulra kellene vmi kicsit tartósabbat, de hasonlóan jó tapadással rendelkezőt keresni. Olvasgattam sokfélét. A következőkben gondolkoztam: Pirelli Diablo Corsa 3, Metzeler Sportec M3, Continental Sportattack, esetleg vmelyik Dunlop?, Bridgestone Bt 16, Michelin?
Jah és mennyire gond ha kevergetem az első, hátsó gumákat? Elég ha csak arra figyelek, hogy az első legyen mindig kicsit puhább?
Segítségedet előre is köszönöm!

Köszönettel, Dávid