Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudok, igaz a hátsó 190-es, de a K4-es gixeredre jó alternatíva!
Itt keress!
Szerintem a legtutibb mocit emelőre fel 1esbe be vizpapir a kézbe slaggal locsol a gumi finoman törölget látnifogod ha jó,elsőkeréknél valaki tartsa a slagot mert 2kézzel nemtudod forgatni törölni +locsolni.én mindig így csinálom tutti
Nézd meg az eladó gumik között, vagy próbáld meg Briant hivni.

(Brian a %-ot majd küld)
Üdv!
Continental Race atttack gumit tud valaki valahol párban jó árban? 180/55 zr 17 il.. 120 /70 zr 17?
Ill. ha jól tudom ebben is van 3 különböző fajta? melyik miben különbözik, ill. melyik ajánljátok?
Segítségeteket köszönöm.
Félsvéd, ment a válasz.
Gyerekek, a BT16 továbbra is eladó, nem az enyém lesz.
Vagy nitrohígítóval áttörlöd a gumit
thx :)
Ha az vagy, aki rögtön indulás után lábtartót karistol, van miért aggódni. Ha meg nem, akkor kedvenc kanyargós utadon elmész egy oda-vissza felderítőkörre az útviszonyok vonatkozásában és meg is oldottad ezt a hatalmas problémát. Vagy épp a ringen az első két könnyedebb kör is megteszi (tapasztalat).
Olyan kérdésem lenne hogy lehet a legbiztonságosabban eltávolítani az uj gumirol a filmréteget? oké h menni kell vele meg kicsitket döntenide ha már mélyre döntöm nem fog megcsuszni? vagy smirgli vagy ?:D előre is köszi !
maci
irtam neked emailt a freemailedre
még annyi, hogy mikori gumi? És ugye nem a gyáraknak szállított butított verzió?
kell. Dobj rám légyszíve egy számot, és címet hová menjek, email az adatlapomon.
Maci! Én ezen az ajánlaton nem sokat gondolkodnék
Göteborg
de ne aggodj, a gumik Budapesten vannak
ha majd mugy döntesz hogy kell akkor csak el kell menni érte a XI. kerületbe, én odaszolok idesanyámnak és már viheted is
e hol vagy helyileg, Félsvéd?
na jó, felezzünk
de az 50 még jobb....
Akkor más viszi el, 55 qrva jo ár
Egyébkén titok de igen .
Te honnan tudod? Egész nap ruhában alszol
60-ért van akcióban, boltból, számlával, 5-öt meg megér a gari, számla....de 10-et már nem. Mit kell beleszólni, ha nem adja majd ő megmondja.
egy nap 24 órábol áll blájen!te görbíted a teret vagy mi?
még jo hogy nem hitel 60 hóra!
most pont be fog fosni félnorvég mert láthat 50ezret egyben!
ok holnap hívlak, pénteken járok pesten (ha kell a környékén is) akár el is tudnám hozni ha úgy alakul. thx
Félsvéd, 50-be elviszem párban azonnal kp.