Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nagyon van kulonbseg racetecnel. Kb anny hogy gyarilag benne van a minta vagy sem...
Szia! Nekem van egy Pilot Road-om eladó!
180/55R17.-es SportAttack motorgumit keresek! Ha van valakinek ilyen elfekvőben. Jöhet e-mailen is az ajánlat...
A régi R6-omon pár elsőgumit cseréltem,de mindig 120/70 volt... 2000-es évj. volt...
Lenne egy kérdésem?
A gyári mintás versenygumi és a slick gumi keveréke között van valami külonbség, ha pl: mind a kettő soft, vagy ugyan az a keverék csak az egyiken gyárilag van minta a másikon pedig nincs? Pl: metzeler racetec K1 gyári mintás illetve racetec k1 slick.
z6 de itt is ugyan ennyibe kerül ha van kekhold és 2009 es gumik
Ja és van még egy Avon Azaro ST50 Sport is eladó sorban. Körbe még min. 80%. ár: 11e Ft.
Sziasztok! Van egy eladó első Metzeler M3 Sportechem. Szinte új gumi,szélein 100%,középen is 90%. ára: 12e Ft
Brian!

Van az alább felsorolt gumák valamelyikéből neked?

Előre is köszi
Szia!

Road att., Sport att., Pilot sport, Pilot road.... Nem tudom, első körben ezekre gondoltam! 180/55
Igen én is az ő álláspontjára gondoltam
tudom de én ezt Brian állítására kérdeztem miszerint melegben soft hidegben hard
Ez tényleg így van?

Már hallottam mástól is, de azt gondoltam csak viccelődik.
Nekem még nincs ilyesmivel tapasztalatom, de érdekel és most már kíváncsi is vagyok az igazságra.

Ha tényleg így van akkor miért van ez?
Köszönöm az ajánlatot, de sajnos a karbis R6-os sárvédője alá még a 120/65-ös sem fér be viszont sikerült sokadik telefonálásra egy 1000x-edik gumikereskedésben találnom egy 120/60-asat, de azért köszönöm az segítséget/ajánlatot!
Új 120/70 Pilot Race-em van (15e), az alternatív lehetőségként hibátlan!
Üdv mindenkinek! Valakinek van esetleg alig futott 120/60-as michelin pilot power elsője? 2000-es R6-oshoz kéne rohadt sürgősen, mivel ilyen volt rajta, csak vmi embernek nem nevezendő lény (tudtomban nem ártottam senkinek) széthasogatta késsel az elsőmet és jövő pénteken (júni 5) viszi el a motort az új gazdája, most meg első gumi nélkül vagyok ha valaki tudna ez ügyben segíteni örök hála, alá szolgája stb....
Nincs.
Fire: van 190/50-es Diablo-d?
A mester is tévedhet
Hali! Milyen típusú gumira gondoltál? Van most nekem is pár db eladó.
Próbáld Briant elérni.
Talán úgy, hogy mégsem vagyok annyira hülye 30 fok az már elég meleg, az aszfalt nemtom hány fok lehetett, de 40 felett szerintem. Az pedig talán már túl meleg egy soft guminak. A hard ilyen melegben elpuhul annyira, hogy faszán fogjon. A soft meg túlmelegszik és kenődik meg csúszkál. Hozzáteszem ezt laikusként mondom, pályamenők javítsanak ki! Mert elméletben tudom, de sajnos gyakorlati tapasztalatom nincs
üdv__4

én is gumavásár előtt állok...
Ha tudtok jó gumist, baráti áron, akkor nem kell kímélni...
köszi: kisbocsi
nincs mit széles utat
EdiGS&Guenbaba köszi az infókat!