Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, várom!
Hali! Utcára szeretnék valami jófajta gumit.... pirelli corsa III, és pirelli dragon supercorsa pro közül szeretnék egyet választani.... Szerintetek? Melyik érné meg? Melyikkel mennyi km-t tudok megtenni?
Köszi
Hello holnap tudom megnézni a pontos profilmélységeket de látszatra közel 2-3mm még nem volt használva nagyon szerintem még szerelve se! A posta szerintem megoldható!
Köszönöm, egy triumph thunderbird-re tenném, nemigen bír 300-at, 100-120-as tempóval túrázgatunk.
Szia!
A lényeg,hogy a diagonalnál a centrifugál erö hatására növekszik
az átmérö,mig a radiálnál az állando.Minnél gyorsabban mész a
diagonállal annál nagyobb lesz.Pl. 300-nál már beleérhet a gumi
futofelülete valamibe,pedig állo helyzetben volt ott még 15 mm
hely!
médium bazmeg nem soft
kedves blájen hozol ki szerdán egy szoft elsőt mondjuk ingyen v max 3rugo mer pízem az nincs rá
Sziasztok! Meg tudja valaki mondani mi a különbség motorgumiknál a diagonál ill. radiál között?
köszönöm
tud valaki linkelni egy címet ahol meg tudom nézni mit jelent pontosan a Brigstonnál az YCX,YDC keménység jelölés?
Olyan egyáltalán nincs.
Azt hiszem 18-as.
Nincs
Van 1 db, 60-70%-os, 120/70 ZR17 Bridge BT-090 F: 5e,
vagy van új, 120/70 ZR17 Michelin Pilot Race 20e.
Hááály Blájen!
TDM-re elsőd van-e? BT 54 van rajta most.
Az enyém eladósorba került.
16-án kizárt, hogy reggel 9 előtt ott legyek.
Küldtem e-mailt!
Ok, köszi szépen.
Szia!

Írj a supermoto topikba is!

Sanya72 és giraffe64 tud Neked segíteni!
Sziasztok!

Keresek hátsó slick gumit 150-165-ös szélességig. (akár többet is)
Akinek van valami, jelezzen.
Metzeler Racetec K2 120/70-17 profilmélységeket a széleken meg tudnád írni? Posta megoldható?
kőcsönmotor tieddel miva? 16-án 9-től 12-ig fent leszek ha tudsz jönni előtte szójá már rám légyszi. akkor újba ennyi van e? mintásak nincs?
ha nem piáltatok volna egész éjjel hangoskodva akkor jutott volna melegpancsi!na majd szerdán megütlek,őő akarom mondani meglátogatlak!
Jó a 190 is!
Jelenleg az autóm szervizben, azt sem tudom hogyan megyek el a kölcsönmotorért és mivel viszem ki
Gyere be érte vmikor, de nagyon "dlága" lesz amiért egész éjszaka rátok vártunk a szállás miatt és hívogattalak drága pénzé folyamatosan, na meg kihasználtad a melegvizet is!