Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van
Állitólag a TerryBlack sponzorálna egy feltörekvő motoros fiút. Semmi mást nem kell tenned csak amit mindíg szoktál. (Bocs pjedi )
van egy garnitura gumid?
mé tőlem veszed?
értelek én,de du már az uj gumival váltogattam és mégis.na mindegy.egy nap egy gumi.nem sokáig fogok így motorozni,ezt nem lehet bírni.ha hamarosan vki nem állítja be akkor eladom a motort mert ezt nem tudom finanszírozni.
Szemét hazaáruló magyarellenes kurafi! ! ! Hát , hogy mered te a szádra venni a mi politikusainkat míííííííííííííííí? ? ?
Megnéztem a videot, ha használtad volna a 4., 5., 6. fokozatokat, akkor nem tépte volna. Meg a P-ring neked még kevésbé ismert pálya, emiatt nem mész kellő lendületességgel. A kocsimon kormánymű és első futómű felújítás van folyamatban, hála a f@sz@ magyar utaknak, a ku.... @nyjukat a honatyáknak
Hmm, hát tényleg nem a legjobb megoldás, de elgondolkozom rajta, köszi!
na figyu apa a soft miatt tolta az elejét,mert tul melegedett v rossz beállítás(béla vót)a hátulja meg médium,és mégis szarrá tépi,rugocsere állítás volt(szintén béla vót)segíjjé mán,te vagy az nutolsó reményem.
Igazad van........
mi a baja annak a szarnak már megint?a multkor is szervízben volt!megcsinálom ha gondolod,opelben ott vagyok.de tényleg.alkatrész is van olcsón.
remélem nekem kacsingatol heloka!
Akkor vegyél hátra vmi tapadósabbat, ha már mindenképp cserélni kell. Kényszermegoldás.
Nem mind1?
Ami többet elmegy azonos körülmény közt az kevésbé tapad.Én tuti a legjobb gumit raknám fel...
Fogyasztást se értem 4,5-12közt változik(tura, csapatás utcán, versenypálya)

Vegyél puha gumit azt legalább tapad!
Tudom hogy nem a legjobb gumi, de jelenleg pénzügyi okai vannak sajnos h maradna az... Így jelenleg fele annyiból megúszom kb, mintha teljes szettet cserélnék. Pedig legszívesebben felraknék valami jobbat ha tehetném.
Erre nehéz válaszolni. Nekem 2000-8000 km-t jeleznek vissza
Viszont a tapadás lényegesen fontosabb, mint az élettartam.
köszi a választ! és kb-ra meg tudnád mondani, hogy a nálad eladó diablo supercorsa, és dragon supercorsa élettartama hány km lesz? télleg csak nagyjából... füstöltetni nem áll szándékomban...
köszi
Ezért hívlak holnap.....
"kihoznád pár gumámat" ?
holnap hívlak.....
Ha 13-án kijönnél kihoznám pár gumádat ha gondolod, mi is megyünk szerelgetni és másért is.
Ha fontos számodra a biztonság és a biztos tapadás, akkor a BT-014-et elfelejted!
Hi!

Tud esetleg valaki olcsón vagy reális áron BT014-et(180/55)? A hátsóm cserére érett, de az elsőben még bőven van, nem akarom azt is leszedni még.
1. Diablo Supercorsa
2. Dragon Supercorsa
3. Dragon Corsa III
Jelenleg szervizben az autóm, nem tudom, hogy kimegyek-e