Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó hamar elfogyasztottad a contit..
Hy Brian! 16-án kint leszel? Kéne ÚJ gumi pályára. Slick is lehet. Van e?
15-öt semmiképp se
Ezért gondoltam,hogy megkérdezem a jártasabbakat itt,hogy milyen a 15-de úgy néz ki akkor felejetős....
inkább 4-5-nél lenne vége. Én Bt16-ost vettem gixxere, nekem a butitottal se volt baj. De ha bevált a corsa 3 akkor ne változtass csak ha jó árat kapsz másra..
Corsa III már bevált lehet nem kellene változtatni
Supercorsa-t néztem még,csak félek,hogy max2000-3000 és vége...
Hát nem mindegy mert a 16-os jó gumma Azt simán ajánlom vagy Corsa 3, vagy M3, 003RS, ezeket ajánlom utcai sportos közlekedésre.
Ja,lehet a 016-al keverem
A 15-ös szerintem egykomponensű gumma
A japó gyártók ezzel domták eddig piacra a motorjaikat, szerintem azért ez sokmindent elárul, mivel nem arról híresek hogy megveszel egy patent motort és fullos gumit is tesznek rá...
Ezért is kérdezem,mert előttem tök ismeretlen ez a típus....csak mondták,hogy több komponenses és egy jó árat is adtak rá,aztán gondoltam körbekérdezek
Bt-015 messzeáll a sportos utcai motorozástól..
Köszi a választ. Én főleg igen sportos utcai motorozáshoz használnám,hegyi utakon. Szerinted arra menyire megfelelő választás?
http://www.pasztoy.hu/motor/ én innen rendeltem 2 nap alatt kihozták elégedett vagyok velük, http://www.r17.hu/index.php de innen is rendelhetsz erről az oldalról is csak jókat hallottam. Ezt a 2-t nézd meg biztos találsz valamit.
A 4. garnitúrát használom, nekem bejött! Kb.: 6500 km-ert bír, de ennyit tud a Metzeler M3 is
Hali! Bridgestone BT015-ről vmilyen tapasztalat vkinek?
és mégvalami Kenda sport gumiról van valakinek véleménye?
sziasztok! tudnátok segiteni nekem hol találok jó árban motorgumit mito evora kellene 120/70 r17 és 150/60 r17! ha valaki tud valamit szóljon lécci!
Mond el az igényeidet, segítünk mit válassz
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy merre tudok a lehető legtömörebb, és legaktuálisabb gumi márka összehasonlítást találni?

Hogyan találhatnám meg a legoptimálisabb gumit?

Merre érdemes keresgélni a neten? (link)

Köszönettel!
Af1-es apriliámra keresek 110/80-as elsőt és 130/70-es hátsót, 17" es felnire. Contiból láttam újat 12+10 ért... Használtban érdemes kedvezőbbet keresni vagy jó az?
Oké köszönöm szépen!
Ha nem pályázol, akkor tulajdonképp mindegy lenne, hogy melyik a kettő közül, de a Z6-os jobb visszajelzésű és talán tartósabb is.
Oké , ritkán kiszoktam kerülni Tököli reptére, de hát nincs is messze tőlem kb 15 perc.
uGANY NINCS MIT amugy ha meg szerviz vagy gumizás gondod van keress megy nyugodtan tököli reptéren lakik a szervizünk!