Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy pirelli diablo supercorsa sc2
a gumi dugózva lett (képen) nem ereszt nem akarom javítattni akinek kell 5000 ft ért viheti! 180/55 17
Igen, de 2 hónap múlva meg nem akarok újra gumiztatni. Életemben nem vettem új gumit, de kopásjelzőnél mindig leveszem.
Amúgy itt a lehetőség, nyugodtan megveheted
Sziasztok!
Nekem 150/60 ZR 17-es, illetve 110/70 ZR 17-es vágott slick, vagy sport gumi kellene használt, de jó állapotú!
Ha valakinek porosodna otthon, akkor azt szivesen megvenném!
Segítségeteket előre is köszönöm!
Dunlop márka előnyben!
szerintem motorfüggő
nem az a baj, hogy te leszeded-e, de egy műszaki és rendszám helyben levétel drága....
amugy nincs vita
szerintem 4-5ezer mert félidös,és ne mond nekem hogy sokan leszedik a kopásjelzönél ami még 0,9mm
nem arra írtam, de ezzel mennyit megy el? Ki keres olyan gumit, amin 1 mm van kopásjelzőig?
5ezerért ujat meg fel is szereltessem
ja, csak ezzel nem megy el 10-et mint az újjal, de még 8-at sem mint egy jó állapotú használttal, mielőtt kopáscsíkon van.
Tudod menyi az uj?
Köszönöm, akkor mégsem kérném, bocs.
Olyan mély benne a minta
Még egy kérdés: középen a 3.2 az kopásjelzőtől, vagy olyan mély a minta?
Jah az áruk 10e/db.
Ok. Környéki cimbikkel beszélek, holnap pontosítunk.
Na jó, akkor legyen 5e+posta vagy hogy akarod?
Én olyan 5e-re
Szia! 7e gondoltam.
A KR106-ot elvitték már csak ezek maradtak... az első medium, a második medium soft, a harmadik pedig medium soft
dunlop?kr108,kr106?keverék,ár!?
Szia! A pilot road hátsó érdekelne, az első a profilmélység alapján eléggé eldobósnak látszik.
Az első YDC (Ultra Soft), a hátsó YCY (Medium). Párban 13.000 Ft
van msn cimed?ott könnyebb lenne!
25 ezer a pár ára és 300 km-t futott mindkettő a Pannónián. minimum 90%-os mindkettő (vagy fölötte), FZR600R-en voltak. A szélén csak összegyűlt gumi van, nem tétel
oksa
mennyiért adod?árulod?hány%os ez?hh a szélén van némi gumi?