Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Suzuki GSX-R 600-asomra szeretnék vásárolni első gumit. Csak közúton használom. Véleményetek szeretném kérni, hogy milyet érdemes rá venni és hogy hol lehet jó áron kapni.
Válaszaitok előre is köszönöm.
az esőgumi hamar elkopna....
Huu csak most vettem észre!Köszi Gabi ez a roadsmart jónak tünik
gondltam én is eső gumira de igazából nem tudom melyik lenne a jobb.Nem tudtok egy olyan oldalt ami részletesen leírja a gumik tulajdonságát?Mert esőgumikat nem is találtam egyik weboldalon se csak olyat ami pályára jó!Meg nem mindig esik csak mondjuk egy héten 4 napot és ha jó az idő meg nem hiszem,hogy az eső gumi jó ötlet ezért kéne valami vegyes használatú jó minőség!
Helo!
Van itt valami okos?
Melyik a jobb gumi?Melyiket tegyem fel előre?
Metzeler Z3,vagy Sportec M1?Nem pályára,közútra!
/ZX-9R/
nézted már ezt ?
dunlop roadsmart?
Ha mindig esik miért veszel esőgumit? Vagy az már túlzás? Azok tuti tapadnának esőben...
Sziasztok tudnátok ajánlani nekem valami jó sporttúra gumit amit főleg esős időben tudnék használni?aA Metzeler Z6-ra gondoltam mert a gyári adatok jók,de valamelyik fórumon lefikáztátok.Mit tegyek? Itt mindig esik és már nagyon vágyok a tapadásra?
figyi joe az a nagy helyzet hogy sajna a tiédet csak akkor tudom meghozni ha a másik kettőt leszállítottam mivel nekem ezt előre ki kell fizetnem és sajnarecesszió van így nem nagyon van most ebbe fektethető alap tőkém . de félre van rakva neked egy kék. csak nem tudom elhozni
és egy kék
Jéééézus...Akkor nem üzletelünk
ződ lila meg fehér! piros meg fekete kedden megyek viszem a lét!
Ok! Nem kell kapkodni
Köszi, sztem felteszem, és majd meglátjuk... .
őő és milyen színben kell ragadozó?
szevasz kolléga
o.k
hali!
bocsi ma tűzoltó vagyok nem nagyon tudok írni.
persze van képem holnap reggel elküldöm.
54e
Ha elég olcsó...
3-4 éves is jó?
jacques@citromail.hu
Hétvégén tudok csak képet küldeni,de legkésőbb szombaton mennek a képek.