Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd én megmondom a frankot!mert én vagyok franko provolone!kussoljatok,pénzt nem áll modunkba nvisszaadni!és pénztártol valo távozás után reklamáciot nem fogadunk el!
sanyigee sztem rendelj álnéven meg a haverokat is toborozd össze és rendeljetek az országban mindenfelé "jó állapotú" gumikat a fent nevezett úrtól.
ilyen esetben illene visszaadni a pénzt, ez a minimum
van elado gumim egyszer használtam de a végére csomot kötöttem!
van eladó gumim nekem is még kb 15 darab.középen kb 3.5-4 mm.szélein ki van a vászon,de uccára műanyagmotorosnak még jó.vagy cserélném a fordítottjára.
Így nem lehet esetleg gumit eladni?mert ezzel nem hazudok.ez igy korrekt nem?
ha rendesen nyomja lesz 18 centi is!kibaszott rábasteiger gumi!
nem neeem...nem igy szokás én pl nem írok semmit de ha ez nem tetszik akkor írok valamit!VALAMI!ügyes voltál bár én is így eltudnám adni a leharcolt slickjeimet!
apropo!90%-os slickek eladok teljesen jok pályázni 20ezer /darab kicsit vásznas de még pályára jo!
tényleg.akkor kussolok bazmeg
told mélyebbre a tolómérőt.lesz az 4mm egyszercsak
mé mi nem ezt csináljuk?mi is átverünk mindenkit!főleg te!
Várj..... Hadd találjam ki! Most jön az a rész, hogy beregisztrálnak még vagy 3-an, és ők is elkezdenek mocskolni.
A fórumokon gondolom így szokott menni a dolog....
azébazmeg.kicsit idegesítő hogy valaki úgy keres zsetont ahogy itt írva volt.lehet hogy a fele sem igaz amit a srác leírt,de már a fele is sok.
te mé ugatsz bele mindenbe?na...takarodjál le a mühelybe oszt csináld a motorod!
eléggé magyarázkodós-sántítósnak tűnik a dolog.olyat nem talál ki senki, hogy törli valaki az adatlapját no meg nem az az utalvány cím mint ami a feladó.Brianre miért nem találnak ki ilyet?pedig szerintem egy pár száz gumit már eladott itt..és tényleg igaz itt lejebb:az isten mentsen meg az ilyen fantomemberektől.no meg Téged is mentsen meg egy olyantól akinek ilyen árút küldesz és nem a rendőrségre fog menni hogy átverték.én pl nem valószínű hogy odamenneék.motoros oldalon motorost átverni elég meredek-nem egy karrierépítő cselekedet.
ez lemaradt!na...nyalni mán tudok
látod blájen...hiába mondom én ezeknek h gumit csak tőled!
Itt van a kép a szóban forgó gumikról.
Ez lenne egy pár, teljesen jó állapotú, 4mm profilmélységű Continental Sport Attack motorgumi?
Ezt írta a profilmélységekre vonatkozó kérdésemre: "Az első 3.5-4mm. A hátsó középen 4mm, szélein 4.5-5mm. Teljen jó állapotban vannak még"
Valóságban az elsőn ~1.5mm, a hátsón meg 1mm van.
Szerintetek? ez megfelel a leírtaknak? Még ki sem bontottam...
Így bizzon meg az ember látatlanban...
Sanyigee!

Esetleg fénykép a küldött szar gumikról?
Azt gondolom, hogy egy kitöltött adatlaptól nem változna semmi :S
Oda is lehet valótlan adatokat és mások fényképeit feltölteni :(
Az ilyen fantomeberektől mentsem meg az isten minden motorost!
Ja, és miért szüntetted meg a telefonszámodat és miért törölted az e-mail címedet? És miért nem vetted fel a telefonodat amikor megkaptam a csomagot, előtte bezzed nagyon készséges voltál.
Nem tudom mi az értelme az írásodnak, számomra nem vált világossá. Nekem nincs más problémám veled, nem is ismerlek (még a nevedet és a címedet sem ismerném, ha a rendőrség nem deríti ki), csupán annyi hogy csúnyán átb@sztál a motorgumikkal, amiért feleni fogsz hamarosan. Én pozitívan álltam a dologhoz, először megpróbáltam megegyezni veled, hogy fizesd vissza a pénzem mert szemetet kaptam a pénzemért, és felajánlottam hogy +postaköltségért még vissza is küldöm (aminek persze semmi értelme nem lett volna, mert az általad küldött két gumi már szemétbe való). Azt hogyan magyarázod hogy az egy pár "teljesen jó állapotú" Continental Sport Attack gumiból az első hogy lett Michelin Pilot Road, és a postai szállítás alatt hogyan kopott el a 4mm profilmélység 1mm-re?
És azt mivel magyarázod hogy fiktív névvel és nem létező címmel adod fel a csomagodat és még alá is írtad a hamis nevedet (ezért is felelni fogsz)? Az utalvány persze már a te nevedre lett kitöltve, mert a pénzt azt azért meg akartad kapni.

Te most azért vagy mérges, hogy felhívtam a fórumozók figyelmét, hogy ha NEM átlátszó csomagolásban kapják meg a gumit NE VEGYÉK ÁT! és így rontom az általad űzött átb@szásos bizniszelést, mert te bizony újságpapírba + sötét fóliába küldöd a szemetedet PÉNZÉRT!

Mi soha nem egyezkedtünk, sőt még nem is beszéltünk kopásjelzőig elkopott Michelin ? Pilot Road első gumiról és egy teljesen elkopott Continental hátsó gumiról aminek a közepén még az 1mm sincs meg. Mi egyértelműen egy pár teljesen jó állapotú, sőt az általad megadott profilmélységek alapján majdnem új Continental Sport Attack gumikban egyeztünk meg, és a hirdetésedben is ezek vannak a képen. De nem ilyen gumikat kaptam, hanem az első mondatomban leírtakat. A rosszhiszeműségből elkövetést meg egyértelműen bizonyítja a fiktív, nemlétező feladó, a szándékos megtévesztést meg az e-mailokban leírtak és a valóság. Te írtad: "Hello! Az első 3.5-4mm. A hátsó középen 4mm, szélein 4.5-5mm. Teljen jó állapotban vannak még"!

Még visszafizetheted a pénzt, akkor nem lesz belőle nagyobb baj. De Te tudod, a te döntésed. Nézz magadba és gondold végig mit csináltál mielőtt döntenél.
Más hozzáfűzni valóm nincs!
nem tudom fejből de google biztos megmondja ha megnézed mennyi egy coll pontosan.
a /xx pedig automatikusan 100% úgy tudom
Segítség kéne!
Milyen méretnek felel meg ha xxx/xx helyett csak 3.00 vagy 3.50 van megadva a szélesség magasság indexbe.

Köszi
Nem akarok állást foglalni az ügyben mert semmilyen infó nem áll a rendelkezésemre de abban biztos vagyok, hogy ha valakinek azt hozza a postás amit megrendelt akkor nem kezd bosszúhadjáratba az interneten keresztül.
Persze ettől még lehet a másik félnek igaza.
sokat segítene egy kitöltött adatlap is az infókhoz
Sziasztok! Úgy érzem ezt muszály hozzáfüznöm a korábban elhangzottakhoz, hogy a történet teljes legyen.


sanyigee!---------Nagyon aranyos a kis "történeted", de arra kérnélek, hogy a kettönk EGYÉB okokból adódott problémáját ne így próbáld megoldani!
Tudom pillanyatnyilag ez tünik a legjobb bosszúállásnak, de illik az élet különböző területein adódott nehézségeket szelektálni! Vagyis ilyen gumis ügyet ne keverj légyszives bele!
Amugy egész hihetően hangzik, biztos sokat gondolkodtál rajta mit irj ide be.
Egyértelművé vált mostmár számomra hogy mindenképp keresztbe akarsz tenni nekem! Elég fájdalmasan ért ez az egész "lejáratási ceremónia", Elérted vele a célod!


pereckirály!---Ahogy irtad is, korrekt áron, korrekt gumit kaptál! Ahogy a "JÓ" gumisod is mondta nincs baja.1-2 év alatt nem öregszik el(mert ha jól emlékszem ennyi idős volt kb), Ha jól vettem észre, erre az "elöregedés" jelenségre akartál utalni ezzel a "mikrorepedezösdivel".


Végül szeretném megköszönni kedves olvasó hogy végigolvastad ezt a kis kiegészitést, amely csak azért jelent meg itt, mert már ezt nem türhettem!
Abban tudok csak bízni ezek után,hogy a jövöben vmi pozitív és VALÓS dolgot is hallassz majd rólam!

Köszönöm figyelmedet!