Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brian!

Nincs véletlenül 180-as pilot powered használtban?
Szia! Ha megnézed, egy majdnem 2 éves hozzászólásra válaszoltál. :)
BT012 nincs most, BT014-em van, bár az 190-es. Amik vannak azt itt megtalálod: www.tutigumi.extra.hu
Szia,
Érdekelne a Bridgestone 180/55 ös BT012-es. Megvan még? Ha igen mennyi lenne az ára?
köszi
Árpi
Én olyan 2.5mm-es profillal vettem, a szélső 5 centi(!) egyáltalán nem volt használva, (nem tudom, ki az az idióta, aki ilyen gumit vesz, ha csak egyenesen megy) és 2000km-t tartott kopásjelzőig.
Egyébként a postai kísérőokirat hamis adatokkal való kitöltése, hamis névvel aláírása is okirathamisításnak minősül. Kell ez neked?
Fizesd vissza a pénzemet!, amíg nem lesz túl késő...
Meg kell taposni az ilyen gyökereket.. Nekem is volt egy gumis aki vágott slicket küldött de úgy hogy szinte vászonig volt vágva a gumi. Pénzt viszaadta nagy nehezen de a postaköltséget oda-vissza én álltam. De én még a nyáron behajtom rajta, meg fogjuk látogatni páran. Ajánlom Te is tedd ezt, pár büdös pofon helyreteszi az ilyen embereket, mert más úgyse fogja..
hali!help!
a pirelli diablo supercorsa sc2 nek mi a prifil mélysége gyárilag?
Mindenkitől bocsánat, hogy itt irogatunk, de O.S. a telefonszámát és az e-mail címét is megszüntette, amiket én ismertem.

Ezeket a mm adatokat TE írtad, nem én találtam ki: "Az első 3.5-4mm. A hátsó középen 4mm, szélein 4.5-5mm. Teljen jó állapotban vannak még" Valóságban meg az elsőn ~1.5mm, a hátsón meg 1mm van.
Igen a két címnek valóban egyeznie kellene, de te mégis feladtad fiktív névvel és címmel (Lovas Ferenc, Csorna..), alá is írtad ezt a hamis nevedet, de a pénzt mivel meg akartad kapni az utalványra már a rendes nevedet írtad (ezen buktál el)... amúgy gondolom nem lett volna értelme. -ez tény, a postai papírok egyértelműen bizonyítják-

Elég hülyén próbálsz hárítani a szélhálmosságaidról (fiktív név, más márkájú gumi, 4mm helyett 1mm ....)
Nekem nincs más problémám veled, nem is ismerlek (még a nevedet és a címedet sem ismerném, ha a rendőrség nem deríti ki), nem is találkoztam veled soha mivel 350 km-re lakunk egymástól, csupán annyi hogy csúnyán átb@sztál a motorgumikkal, amiért feleni fogsz hamarosan.

A kérdéseimre miért nem válaszoltál:
Azt hogyan magyarázod hogy az egy pár "teljesen jó állapotú" Continental Sport Attack gumiból az első hogy lett Michelin Pilot Road, és a postai szállítás alatt hogyan kopott el a 4mm profilmélység 1mm-re?
És azt mivel magyarázod hogy fiktív névvel és nem létező címmel adod fel a csomagodat és még alá is írtad a hamis nevedet?


MINDENKI AZT HISZ AMIT AKAR, DE EZT NE FELEDJE SENKI:
HA BECSOMAGOLVA KAPOD A GUMIT ÉS NEM LÁTSZIK HOGY MI VAN BENNE, AKKOR NE VEDD ÁT A CSOMAGOT!, KÜLÖNBEN ILYEN SZARAKODÁS A VÉGE..
az km-ben mit jelent?
Szerintem fasza, de iszonyat hamar vége van.
Szőr Brian, a BT002-őd kb menniy km-t megy el? Medium nincs belőle csak soft?
pereckirály! -Elöször is nem én vagyok peti19! Másodszor a "mikrorepedés"-es gumidhoz annyit fűznék hozzá,hogy visszaveszem ha nem tapad!
Továbbá semmilyet adatlapot-ami itt szóba került közben- nem töröltem!
Amugyis teljesen mind1 mi van az adatlapon, bármit lehet oda irni és bármilyen képet fel lehet tölteni. Bár ugy látom "adatlapos módszerrel" könyebb itt az emberek bizalmát elnyerni. Ahol adatlap ott az igazság-itt a lényeg! Gratulálok!


sanyigee - Én is kiírogathatnám itt a címedet! Ez a "nem is ismerlek" érdekesen hangzott. Most döntsd már el végre hogy "kiderítettem a postán" vagy a "rendörség ki nem deríti"?

Meg hogy "NEM" átlátszó a fólia vagy "sötét" a fólia.
Meg most akkor mi hány mm? 3.5-4-4.5,-5?Amugy a két címnek egyeznie kell, máskép nem lehet utánvéttel küldeni!

Van itt egy két dolog, amibe, ha tovább irogtasz elöfordulhat hogy bele fogsz kavarodni.
Bár amugy nagyon "profi" eddig szinte minden amit irtál, a kisebb hibákat leszámítva. Esetleg a gumi árára is kitalálhattál volna vmi jó nagy összeget,az már nem telt volna sztem sok fáradtságba.

Lehet az lesz a vége hogy én jelentelek fel ezért a "rosszhiszemüségböl elkövetett" vádaskodásodért és fenyegetésedért!

Sztem ne untassuk itt a többieket ezzel a hülyeséggel tovább! Nyugodj le! Amugy gondolom most is vmi bizonyitékosdin töröd a fejed.
"Te most azért vagy mérges, hogy felhívtam a fórumozók figyelmét,"...arra hogy mekkora hülyeséget csinálsz. Valamint merek válaszolni, pedig te azt hitted nem fogok, hanem egyszerűen elfogadom ezt a "lejáratási ceremóniát"

A kép jól sikerült! Ez még azzal a samsung géppel készült?Nem is emlékszem pontosan S860? Vagy annak vmi elödje volt még?
A D209GP Racer elődje
Amúgy nem rossz, de nem a legfrissebb fejlesztés. Ezek még az idegesebb és futóműbeállítás-érzékenyebb Dunlop korszakból valók.
dunlop!
Dunlop D208GP racer - ez milyen gumma?
Eladnám vagy cserélnem 110.120-asra
hát vagy 20!
te futsz két néven! kiket nézel madárnak? nézzük csak végig kinek nincs kitöltve az adatlapja!? nektek(neked)
Ja, és Brianre azért nem találnak ki ilyet, mert arccal vállalja magát, és még egy üzletéről nem tudok, ahol panasz lett volna.
Nem. Nem kell ide fals regisztráció, a francba így is el tudunk küldeni
Igen nagy szerencséd van, hogy a srác a rendőrségre ment. Én már a lakásodon lennék....
ki általánosított?akinek nem inge....
Te felvetted
Tyüü mi mindenről maradtam le. Mosmár kinek higgyek? Valahogy bizonyitsátok be az igazatokat, mer má kezd érdekessé válni a dolog! Sztem mostmár oldjátok meg magatok közt a gondjaitokat. Ez rátok tartozik. Sanyige gondoom téged se igen kényszeritettek rá hogy itt és igy vegyél gumit, meg valószinü nem is fogsz többet, ami érthetö is. Másrészt viszont ez az én esélyeimet is rontja mert én is szoktam itt hirdetni ezt azt. Nem kellene általánositgatni mert nem minden ember akarja átb...ni a másikat!
jo.de 5+7=14
akkor fogjunk össze! én leszek a távozás vagy az "után"őőő...azaz inkább a könyvelő
én meg a pénztár