Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Eladó Pirelli Dragon Slick!
95%-os.
méret: 190/55 120/70
Csak párban eladó!
12ezer!
Ha érdekel írj itt vagy a dawy21@freemail.hu ra
Köszi
Szia!Köszi a választ!Fotó nem szűkséges,láttam a srác hirdetésében!Hát,ha 9-10000km-t elmenne az enyémen akkor annak nagyon tudnák örülni Elég gumigyilkos az enyém is,főleg középen
te ittál vagy szívtál? Küldj nekem is
ez azért fura!ha elolvasod figyelmesen akkor kiderül a hsz-edből,h te csak az éretségi találkozodrol tudod h debreceni vagy!mé azelőtt mit hittél honnana jöttél?

Ezt már te sem érted
már csak azt nem értem ha te ő adys ,és te nem vagy ő akkor ő és te kik vagytok?egy és ugyanazon személy vagy,vagy nem?

Nem értettem, bocsi, korán van még
én csak humorizáltam!elnézést!
mi van? Egy volt osztálytársamnak van ZX-e debrecenben, én is oda való vagyok. Az érettségi találkozómról tudom.
természetesen véletlenül!
és te nem ő vagy?
kynorptor, te nem Adys voltál véletlenül?
Rendben van. Olyan kb. 90%-os állapotú, látszik rajta, hogy pályán használták. A széle kapta, nem kímélték, a közepe hibátlan, még az öntési sorják helye is látszik középen. Megméregettem a minták mélységeit, 4,5-5mm mindenhol, közepén, szélén. Szerintem jó. De, hogy megérte e, azt majd a szezon végén tudom megmondani. Ha a ZX9-en kibír 9-10 ezret (a hátsó), akkor ezt mondom, hogy jó.

Csináljak róla fotót?
Huhh b... meg mikrorepedések? Huhh te jó ég, ez egyenesen szörnyü.
Szia! nekem is volt alkalmam venni egy első gumit ettől a sráctól! korrekt áron hírdette. ugyan így kaptam meg én is! bár minden adat stimmelt észrevettem hogy a minták alján mikrorepedések láthatóak! gondolkodtam mit tegyek! de másnap elvittem JÓ gumishoz aki azt mondta nem vészes és mivel nekem csak ideiglenesen kell maradt. még nem lett feltéve de remélem tapad. hiányos tudásommal arra következtetek hogy a gumit hidegben tátolták vagy ilyesmi..

Óvatosan kitől vásároltok!
super gyári 95% mind
Szia!Látom a fórumon hogy rendeltél Lentiből Corsa III!Valóban frankó állapotúak,érdemes boltolni a sráccal?Mert ha igen akkor én is veszek tőle!Képen nagyon jól mutat!Nem vágott meg ilyesmi igaz semmi gányolás
ok felvettelek
Helló!
Megvan még!
Ha érdekel vegyél fel msn-re és megbeszéljük!
Biztos meg tudunk egyezni!
üdv néked! felvagy készülve a szezonra
xxx
Háj ! Van mindkettő, és ha jól emlékszem az első új
Most olvasom mi történt ez nem egy egyszerü eset, viszont neked sem lehet túl könnyü öregem, ha igy ki....ak veled, ráadásul kétszer is Modjuk sztem csak rosszkor voltál rosz helyen, hogy megint sikerült kifogni egy ilyet. De ha elözőleg visszakaptad a pénzed akkor valószinű most is visszaszolgáltatják neked a zsaruk. Én is hirdettem már itt saját gumiaimat, rendeltem is már igy, de akkor minden oké volt, a gumi is fasza volt, pont amilyet akartam. Rám még nem érkezet panasz
énis írtam róla eleget...
Olvass vissza!Predátork2 már belinkelte a tesztet kb:15 beírással ezelőtt!