Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hell!
meg van még a gumi? érdekelne!
Szia Kobakka!ez a Lenti-i srác tud neked ilyen gumit adni amit keresel, tök korrekt a srác én már többször is rendeltem tőle postán is....30/332-0143
csá szöszi
Na látod erre nem tudok válaszolni nem ismerlek
Köszi
Te döntöd el, hogy mit veszel, de azonos gumikról van szó, nyugodtan használhatnád a Diablo hátsóval a Dragon Supercorsa SC2 elsőt is, sőt még akár a Metzeler Racetec K2-t is ( az is ugyanaz)
Ez is igaz!
amúgy is csak egy buta szőke vagyok...
jólvanna, már rájöttem...
Így igaz.
Abban biztos voltam, hogy diablo-m van, mert azt vettem . Viszont inkább azt szeretnék előre is, bár hiszek Neked, mert kb. 850 milliószor jobban értesz hozzá
Diablo Supercorsa Pro NINCS!

Van:
Dragon Supercorsa
Dragon Supercorsa Pro
Dragon Supercorsa Pro SC

Diablo Supercorsa SC
Diablo Supercorsa SP

Diablo Corsa
Diablo Corsa III
Na most megfogtál. A sok rövidítés rendesen összekavarodott bennem, de a lényeg, hogy diablo-t szeretnék.
Igen.
Az összes Dragonnak ugyanaz a mintázata, mint ahogy aez igaz a Diablokra is.
Ami a képen van, az Diablo, ami pedig Brian hirdetésében, az Dragon. Nekem is Dragon van.
Ha a fényképen látható típus van neked, akkor neked Diablo Supercorsa-d van, nekem viszont Dragon Supercorsa Pro van eladó. A Diablo a Dragon utódja a pályagumi kínálatban, de nyugodtan használható a kér típus akár együtt is.
Igen, de van diablo supercorsa pro is, és annak is más a mintázata! Figyelek ám! Neked milyen van? Tudom, már ezerszer kérdeztem...
Az egyik a DRAGON Supercorsa Pro, a másik a DIABLO Supercorsa SC.
Ezért más a mintázat.
Nem vágom annyira ezt a gumitémát, bár már sokat tanultam de a Pro-nak és a sima Supercorsának nem ugyanolyan a mintázata. Nekem sima Supercorsa SC2-m van hátulra és ahhoz keresek elsőt.
Igen, íme!
mert már van egy hátsóm, amihez keresem a párját. Miért, rossz választás volt?
Minek az magának, Aranyos?
Szia Brian!
Mindenki Téged ajánl gumi ügyben 120-as Pirelli Diablo Supercorsa SC2-t tudsz szerezni? köszi, kobakka
D207 20e D209 25e
sziasztok!
98' VFR800-on szeretnék gumit cserélni. Elsősorban első gumit akarom cserélni.
nem pályázásra használnám, de valami puhábbra gondoltam...
valaki tudna segíteni?
sziasztok.
Metzeller Mz4 gumi felöl érdeklödnék.
Milyenek a tapasztalatok róla?
Mennyibe kerül?
köszi.