Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere el hozzám, 5 km-re (Iklad) lakom tőled és mérd meg
mert tapad
a michelin pilot power: én ezért szeretem:
http://www.youtube.com/watch?v...
hali azt meg tudnátok nekem mondani hogy mekkora a bridgestone battlax racing gyári kopásjelzője? és hogy hol találom meg rajta hogy milyen keverék
Hello! Engem érdekel a dolog, küldj már képet a gumiról, légyszives. sumakker@citromail.hu. Kösz, előre is.
Sziasztok!
Michelin Pilot Power 180/55×17 méretű új gumit keresek. Van esetleg ilyen valakinek jó áron? Szóba jöhet még esetleg a 2CT verzió is.
2 keverékű van a sport attackból, úgy tudom a K jelzésű keményebb, igy tartósabb!
Michelin pilot power 2 ct:

http://www.youtube.com/watch?v...
Sziasztok!

Van 3 Mitas cross gumim! Zsír újak, 2008-as akciós áron!

Mitas C16 120/90 – 19 Ajánlott mindenkinek, aki nem szeret sűrűn abroncsot cserélni, és szereti érezni, amikor igazán jól tapad a motor hátulja. Ára: 10990 ft.

Mitas C21 – 90/90 – 21” Új mintázat, cross motorok első kerekére, közepesen kemény, vagy köves terepre. Az új anyagösszetétel, és mintázat nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik kanyarodáskor, és fékezéskor. Kiváló úttartást biztosít köves terepen is. DOT és ER 75 engedéllyel rendelkezik. Ára: 9300 ft

Mitas C02 130/80 – 17” Stone King kövező gumi. Rendkívül robosztus kialakítású mintája elsősorban kemény, köves talajon használható. Ára: 10990 ft

06 20 521 84 99
A második garnitúrát koptatom nagybanditon, az első gumi 17 ezret ment el kopásjelzőig, a hátsóban még volt 2mm 18ezernél, ott kapott egy szöget. A lábtartóg tapad, utána nem tudom. Kicsit konzervatív profil, oda kell hatni, hogy kanyarodjon, de jó, tartós gumi.
Hali. Tudnátok rs 50-re hátsó gumit ajánlani?
Valami normálisabbat! Kössz.
Sziasztok!

Érdekelne vélemény michelin macadam 100 gumival kapcsolatban.
Mennyivel lehet rosszabb, mint egy pilot road? Úgy tudom, ez utóbbi a macadam továbbfejlesztése.
sziasztok!
Pirelli Supercorsa sc1/2 érdekelne 120/70 r17, használt és új is,köszönöm
Ha valakit érdekel van eladó két 120/70-es Racetec K1 első gumim. Dot2008 teljesen újszerű mindkettő... 18e ft/db .........190/55 k1 hátsóval 30e ft
Brian, Te mit mondasz, BT-016 vs Pirelli Dragon Corsa III.?
Sziasztok
Eladó Dunlop D207 GP 150/60 17-es gumi 90%-os 2008,13.-heti gyártás.10000.képet érdeklődésre küldök.
Igen csak elsőt keresek.
A hátsó már megvan az is sportattack,de az nem "K"-s.
Csak az elsőből van "K"-s ebben a mérteben.
Ne tudod mi a különbség véletlen?
szia

szintem lehet hogy egy speciális jezés, olyanra gondolok mint pl hayabusára nem mindegy milyen gumit teszel fel, lehet ez egy külön indexel ellátott gumi, remélem nem mondtam nagymarhaságot, ha még is gyorsan javitsatok ki!
maga a keverékben szerintem semmi különbség, én a "normál " venném meg
csak elsőgumit keresel?
eladó 120/190 bt12
Sziasztok!

Valaki segítsen,mert megőrülök

Mi a két gumi közt a különbség?

120/70 ZR 17 M/C (58W) TL ContiSportAttack Continental
Szupersport országúti gumiabroncs, amely akár pályán is megállja a helyét. --
Ár: 24 561 Ft
24 061 Ft
Mennyiség:

120/70 ZR 17 M/C (58W) TL ContiSportAttack Continental K
Szupersport országúti gumiabroncs, amely akár pályán is megállja a helyét. --
Ár: 26 489 Ft
25 989 Ft
Mennyiség:

A drágábbiknak a megnevezésében ott van egy "K" betű.Az érdekelne,hogy ez pontosan mit takar,mert gondolom ez okozza az ár különbséget.Miben jobb ez a gumi,mint a normál verzió?

Gyorsan kéne a válasz,mert holnapra választ kell adnom a gumisna,hogy melyiket hozza.
Sehol nem találtam a neten leírást a különbségről.

2004-es SV650S-re kell.

Előre is köszi a válaszokat.
Azzal úgy elégedett is lennék... Hát nem is sportmotorral gurigázok!
szintem 15 ezer körül elkell mennie
egyik haveromnak olyan van. és az nem egy sportom gumi. zx7r-en van rajt. nem is szereti. túrázni kíváló