Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ai tud ilyen 4-5 éves gumikat, az ne tartsa magában
50-ért?
na ha van akkor mingyá kellene 4 garnitura!30-4979-618
hadd lám.van képed róla?monnyuk kék kéne
Igen,de van egy másik ami nincs ennyire ''megnyúzva'' azon sima az egész felület. Ha adsz egy emil cimet küldök képeket..
65e
ha nagyon kell én is tudok melegítőt...
ugyan nem motogp-s hanem racetech nevezetű.
bár szerintem nem sokban térhet el...
50k-ért a tied is lehet... sőt hovatovább még szint is választhatsz
feltéve hogy feketét akarsz.(vagy kéket vagy pirosat.) ugyanazt tudja mint a többi 120 az első 180/190 a hátsó 80fokra melegít.
haggyad azt békén bazmeg az az enyím
ha megnézed az adatlapját akkor láthatod 65k egyébként
neked arra már nem tellik!
mennyi?
de akik nagy tételben forgalmaznak azoknál nincs 4 éves guma
valószinűsítem akik hivatalosan foglakoznak ezzel meg nagy tételben , azok adnak erre is hogy megfelelő körülmények között leegyenek tartva a gumik,
na persze, csak honnan tudod, hogyan volt tárolva?
Hali, köszönöm válaszod!
Érdekel, amit lejjeb látok a képen arról van szó?
nekem multkor azt mondta a gumi szerelő ha jol volt tárulva 4-5 éves gumit is fel lehet tenni nyugodtan
Sziasztok szerintetek új gumi -még szőrös- mennyi idő után keményszik meg ha nem volt használva csak raktárban állt? 4 éves gumival okés vagy nem merészkednétek fel vele pályára + utcára?

Én gondolom 6 éves koráig oks.?
MotoGP gumimelegítő eladó, 120-180-190-es gumikhoz, 5 pályanapot használt...
köcce. na ja alá van vágva bár úgyis csak addig használom amig a gyári kopásjelző tart a minta csak megtévesztésnek kell bele .
bár van egy kis hátszelem a rendőröknél(lehet nem mindnél) de a minta nélküli gumiért tuti tarkón lőnének úgyhogy legalább az van benne. meg ennyi pénzért nem reklamálok
Racetec nem érdekel? Újabb fejlesztés,tavalyi gyártás,hibátlan új állapot 18e ft...
Szevasz.

Az ycx jelöli hogy milyen keménységü,ez médium keménységet jelent.De ahogy látom jól alá van vágva a minta a kopásjelzönek.
na egyébként ő a delikvens.
Brian gumiszerelést is vállalsz?
Gurulj ki és azt is megtudod
lehet szavadon foglak. és azt hogy milyen keverék márha van ilyen akkor hogy jelölik rajta? amit nem ismerek rajta az R04Z és T0401 ezek nem tom mit jelenthetnek
Egyiket sem használtam, de a Corsa III mellett szól, hogy a GSX-R kupa élmenői 1:59 körüli időt mentek vele a H-ringen.