Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez mirevalo?
Nekem az a gyárim, eddig bevállt, még vízen is, pedig azt mondják azon csúszik.
gyógyegér hát nem ott jössz végig mögöttem utcai gumival?
aztán te se vagy a szalagkorlát alatt
Hűlyegyerek nézd már meg a videon hogy mész,utcai gumival már a szalagkorlát alatt lennél
hiho!
nekem vágott slick van fent az árán kívül nincs előnye közúton talán inkább csak hátránya....
nehezen tudod bemelegíteni gyorsan visszahűl és gyorsabban is kopik picit mint az utcai keverékek. nekem michelin van fent hátul az előző kb 3000km-t ment utána dobtam le. rendőr elvileg basztathat érte mert ugye nincs rajta E betű meg ha kicsit tud is angolul akkor nagy betűkkel rá van írva hogy "not for highway use"
szal igen lehet hogy beleköt ha nézi. persze lehet hogy csak a minta mélységet nézi és nem foglalkozik vele hogy milyen gumi...
nekem még nem volt gond ezzel. műszakin kötelesek nézni és bizony bukás is lehet de ugye mindenhol vannak olyan vizsgáztatók akik engedékenyebbek .
ja még előnye hogy szerintem -persze ez szubjektív- jobban fordul mint az utcai gumik lehet hogy ez csak a michelin sajátossága de ahhoz képest hogy nekem 160 a gyári méret most a 18-as slick-el talán még könyebben fordul, de az is lehet hogy ezt csak bemesélem magamnak
sziasztok
mi a véleményetek a Dunlop Qualifier nevezetű gumiról?
Bt-016 vs Metzeler M3..
Várom a nagyérdeműek véleményeit
ja és basztzatnak a yardok érte meg a műszakin .....
üdv valakinek van véleménye a vágott slickröl? menettulajdonságok eltérő menettulajdonságok az utcai gumitol egyebek megfigyelések persze utcai használat közben!
üdv valakinek van véleménye a vágott slickröl? menettulajdonságok eltérő menettulajdonságok az utcai gumitol egyebek megfigyelések persze utcai használat közben!
Az sincs Nekem főleg csúcskategóriás sport-, pályagumik vannak.
Nincs medium
A használattól függ, hogy mennyit megy el (2000-8000 km)
De ami tapad, az kopik is és tavasszal különösen jó a soft.
Kösz. Ráér amúgy. Vettem egy kedves kartársról egy elsőt, kéne neki pár. Eseteleg pilot road2?
Az nincs
Van viszont:
Power Race és Pilot Race
Én sajnos nem értek a "lovakhoz",sajnos,és kövezzetek meg,Sanyi első,vagy második hsz-ig nem is tudtam,hogy fel lehet adni csomagolás nélkül.Én egész eddig jobban becsomagoltam a küldeményeket,mint egy kristálypoharat.Kitámasztva szivacsokkat,minden baromsággal,millió méter ragszalag,meg átkötve vékony madzaggal.A tököm sem szívott vna,ha tudom,hogy nem kell csomagolni!
De ezután tuti nem fogom!
Ez így tiszta,ezzel már egyet értek. Már pár dolgot feladtam,hidd el,de nem tudtam az első,vagy második hozzászólásodig,hogy csomagolás nélkül is fel lehet adni a gumit!Gondolod szivattam vna magam a csomagolással,ha tudom,hogy nem kell? Remélem ezentúl több sikerrel jársz!Maradok tisztelettel:B
Mondjuk én pont nem értem hogy minek egy használt gumit becsomagolni
Én nem azt állítom, hogy nincs megbízható "gumis"ember, de a problémák elkerülése végett az a biztos ha látod hogy mit veszel át a postástól, és a gumit fel lehet adni csomagolás nélkül is, vagy csak részben becsomagolva. És ez kötelezi az eladót is arra hogy a valóságnak megfelelő dolgokat írjon/mondjon, különben bebukta a postaköltséget és megy vissza a csomag. Ennyi.
A rendőrségen felvilágosítottak, hogy ez a féle csalás mostanában elég elterjedt dolog, és nem csak gumiban. De orvosolható közös megegyezéssel vagy feljelentéssel ha másképp nem megy.

Persze ezt mindenki maga dönti el, hogy átveszi-e a gondosan becsomagolt "zsákbamacskáját", ÉN TÖBBET BIZTOSAN NEM FOGOM! de mindkét fél számára korrektebb ha nincs vagy csak részben van becsomagolva a gumi.


SZÉLES UTAT MINDENKINEK!
Én leszarom a problémáitokat,de azért azt nem mondhatjuk,hogy ami be van csomagolva,azt NE VEDD ÁT! Én úgy küldtem még szőrös gumit,hogy kartondobozba csomagoltam,a vevő megkapta,és semmi baj nem volt.Azt kell feladni,amit megígérsz,és nincs cirkusz! Csak azért írtam,mert bassza a fülem,hogy becsomagolt árut ne vegyél át!De vedd át,net-en keresztül is lehet jó eladó az ember!Van rá példa bőven!Béke...
nem 4?
a mikrorepedéhez annyit fűznék, hogy ha van a gumin, akkor az a hülye, aki felrakja...
5mm.
Üdv! Székesfehérvár környéki használt minőségi gumist tudtok? Ahol nagy választék van? Köszi
Az tény ,hogy meg kell egyezni a két címnek,( ezt alá tudom támasztani), másképp nem megy a csomagfelvétel. Korábban volt szerencsém (jobb híján ) munkatársként tapasztalni ezt a folyamatot közelről. De igy sem tudok már kiigazodni ezen a történeten. Bár nem is akarok igazságot tenni..Nem tudom lenne-e egyáltalán vki köztünk aki bevállalná .
Bár látom voltak rá próbálkozások..

sanyigee vs OROSZ S
hali!help!
a pirelli diablo supercorsa sc2 nek mi a prifil mélysége gyárilag?