Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is faluba lakok megszokják majd :D XD a kurva stifurészért nem birnak senkinek szolni csak a crossmotor bassza az érvékeny fülüket persze joggal :D én is utalom ha nem én tolom neki és zug a falu... XD
helló eladó BÓDIS TITAN TRIOVÁL dob összekötövel hangtompítóval,slip-on a villafelöli oldalán van 1repedés.30ropiba adom.20/5913818
hát igen pályára valo csak sajnos valahogy ki kell jutnom a pályára és ezt sokan nem tudják fel fogni gondolok a falubeli paraszt emberekre akik unatkoznak!valamit majd kitalálok rá azér:D
Láttam régebbi zx-6r re raknak moto gp tipusukipufogovégeket vagy csodarabot :D. Ha jol tudom az ujabb gixer ninja r6 on van már egy dob a hasidom felett amire csatlakoztatják mondjuk a akrapovic megaphonet és társait. Viszont a 2003 on csak egy cso van a leomlotol semmi más ha rákerülne egy ilyen mocira mondjuk egy akra megaphone ez vezethet a szelep beégéséhez? (nem a teljesen nyitot akrara hanem a hangtompito betétel akarom rárakni). A szitu az van nekem egy itthon s ma néztem hogy pont rá is menne s elég jol nézne ki :D megszép a hangja is nagyon viszont ha ténleg kár okozok vele akkor megy a levesbe. Igazábol sokat olvastam ilyen dolgokrol és elvileg nem lehet vele gond de kiváncsi lennétek a véleményekre.
cross mocinak szerintem oly mindegy ugyis pályára van szarj rá az én 125 kawámba nem is volt nem is lesz :D XD
szia,

van ilyen vadiúj a listaár feléért,ha érdekel 70 317 90 83,
holnap de.elérsz,vagy hétfőtől ismét.
üdv,P.
Hello! Rá lett állítva szerelő által, de nem ért semmit. Bemelegedés után nagyjából jó az alapjárat, de amíg be nem melegszik 2-300 fordulatnyit ugrál.

Azt ajánlották így lehet segíteni rajta.
Nem értem. Most azt hiszed, ha furulyát(ami a babettában van), tehát db killert raksz bele attól jobb lesz? Ha le akarod dugózni, akkor ennyi erővel rakd vissza a gyári dobot, aztán felejtős a dolog.

Be kéne állítatni a karbisort a nyitott kipufogóhoz, és nem lesz ilyen gond...
Sziasztok!

Van egy Zx9R kawám átmenő sportdobbal (henger dob perforált csővel és körbe gyapottal), és mivel folytás nicns benn, így az alapjáratom ingadozik. Gyári dobbal hibátlan.

Tudnátok esetleg abban segíteni, hogy milyen folytást-furulyát kellene hozzá gyártani, ami a végéből eltávolítható? Felépítése, stb.

Előre is köszi!

Edem
szerintem erdeklogy a Bontok-nal nekik bisztos van hasznalt olcson, ra kolteni a regi dobra h megcsialtatod nem eri meg mert """" tobe kerul tyuk mint a hus""" tapasztalatbol mondom
hello tudna nekem valaki segiteni ,van nekem egy 1992 évjáratu yamaha yz 125 cross motorom, és a kipufogo dob-bol kiégtek azok a drotok amik tompitják a hangját és most kegyetlenül hangos:Smit lehetne vele csinálni?segitségeteket elöre köszönöm üdv
Gsr-hez van valakinek valami olcsó(!) megoldású sportdobja? Nem a gyári szétmonyákolására gondolok...
Na igen, sztem ezek felette lesznek. Inkább olyan 150 körül állnak meg... Ez is pl 110e-ért van azonnal megvehető áron(sztem az jó ár 500 mérföldes dobokért, itthon 1 Yoshit kapsz ennyibe), plusz a postaköli amit mond rá.
Re...
Az amcsiról nem is szeretek venni nagyobb, vagy nagyértékű dolgokat, mert bevámolják, meg stb...

Amúgy ott a hirdetésben, nem a karbont, hanem a saválló van hirdetve.
Írj egy mail-t rám...
még nem
én max 100 e szánok rá, annyiból érdekelne, de persze a licit akármi lehet s a postaköltség
Szia!
írtam neked e-meilt.
Szia Oszi !

Tudnál nekem segíteni, hogy ilyen mivv dob, mennyiért jönne cakk-pakk ? Az amcsi ebay-en nem találtam ezt a tipust.
mivv
90-ről indult. Persze, teljesen változó.
Mondjuk 2 Yoshi dob biztos nem lesz olcsó. Viszont nem nagyon elterjedt motorhoz van...
akkor ott marad a szigeten
megírnád privátban hogy usából vagy angliából mennyibe lenne a cucc itthon...
Persze hogy lehet.