Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,

van 2 pár leo ,egyik alu,másik karbon, az egyik karbon dobon a bilincs meghúzás nyoma(a karbonok gsxr600-on voltak, ezért van mindkettőn jobb oldalt a matrica) 68e/pár, ha érdekel 70 317 90 83
üdv,P.
szia, üdv az asszonynak
mond meg neki ő sepert a legjobban
mi is lesz szombaton?
2 év múlva ha eladod az ördögöt(így hívom a motorod,bocs)megveszem,
persze ha vigyázol rá
szia látom szerencsésen haza értél. mi elmentűnk Pécs Komlo Kaposvár utvonalra majd haza . szuper volt .jővő 7en szombaton ha tudsz gyere el jo lessz
Üdv. GSXR1000-k3-k4-k5re valo yoshimura sportkipufogorendszer karcmentes ujszerü hibátlan állapotban elado !
Helló egy kis segítséget szeretnék kérni ! egy igen elveemült ötlet jutott az eszembe és kíváncsi vagyok hogy kivitelezhető a dolog vagy sem. Azt szeretném megvalósítani (kipufogótuningként) hogy egy használt sportkipufogó rendszert beszerezni(robogóra valót) megvenni és én azt párosítani az rs 50kipujával. mégpedig ugy hogy a rezót és a hangtompítót kicserélni.Lényegében a többi dolog csak egy cső ami üres. de a hengernél azt a könyököt nemmozdítanám .hanem arra lenne ráhegesztve. Lehet hülyeség de kiváncsi lennék a véleményetekre.
tl 1000-re keresek sportdobot,ha tud valaki 4 csavaros.
ok, de mennyi az a sok?
itthon olcsóbb?
Yshimura R-77 4:1-be carbonfiber végdobbal ami én láttam és hoztam ilyen modellre mit a tiéd de sajna most a USD/HUF árfolyam miatt ez elég "csebbenyúlós"
ebaycom,

tudnál nekem használtan, esetleg újonnan zx14-re 2008as évj. 4:1-ben rendszert szerezni?

üdv
Szia Ebay!
Ha jól értem vállalsz közvetítést az Ebay ról?
ebay.com a barátod
itt vagyok , csak nev valtas tortent...
Alexcbr holvan tudjátok e?
MIVV titán, E-betűs, 3 csavaros sportdob eladó (40e).
Szép állapot, gyönyörű hang.
Üdv all! '05-06 ZX-636-ra keresnék Akrapovic dobot vagy rendszert ha esetleg tudna vki.
Japán az "street legal" viszont az Amcsi olcsóbb ez tény. Bár Mo-n ilyesmit nem érdemes venni ..az elszállt árak miatt.
köszi bigoneoszi
nekem az első hogy szép és hallható legyen ha jövök, mert a gyári rendszerrel 8 e alatt oda se néznek, mármint az autósok..
van jelentősége a súlyon kívűl hogy titán?, az mindegyikben 30-50%kal drágább
nekem volt bódis 4:1-ben a k8on az jó volt, de az öreg 290ért akarja adni a full titán bódist a zx14-re
akkor drágább lesz
egyébként most alkudozom nála a zx14re akrapovics és yosimura rendszerre
ja a josimurát is megkérdezheted tőle, abban is illetékes

üdvi
Szia,
Mivel földim vagy ezért neked sincs messze Biatorbágy.
Jelcsa a 7767-hsz-nél, árul sok félét.
Érdemes hozzá elnézni.
Igazából én csak kipufogó dob téren tudnék mondani véleményt.
Mondjuk nekem nem a teljesítmény számít, inkább a szép hang.
Az Akra(titán) nekem nem tetszett, hamar el is adtam. Eléggé érdekes hangja volt. Leginkább olyan semmilyen. A Yoshiból a saválló trioval sem volt az igazi, most van ugyanolyan karbonból, és ez mélyebb hangú. Ez már tetszik. Nem üvölt, de azért ha odavágok, akkor meghallanak. Meg van benne E betű is. Amiket hallottam Bódis dobokat, azoknak is jó hangjuk volt. A dupla kiömlős Bódis szólt egy gixxeren elég komolyan(kétoldalt az új 1000-resen).
Ami még hanghatásban odabaszott:
Devil, D&D, Racefit, Sato Racing, TiForce.
Rendszer téren, én a Yoshimura-t választanám, de nem az amerikai piacosat, hanem a Japánt. Azért pár éve már tuningolnak ezt azt...
Én is tudok...
Igen,Ő az. Keresd bátran!
Ez a tévéárus e? Marha beteg! Kommentjei ütnek.
Szia!

Én tudok ajánlani neked valakit. Nekem is ő intézte az autómat az usából. Skype:bonesteve, Tel:70/286 00 81.
Üdv.:kiskumi
Sziasztok!

Tud valaki közvetitöt akivel lehetne rendelni ebayról?
Vagy esetleg valaki nem tudja AlexCBR elérhetöségét?