Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia bigoneoszi,

nekem valami rendszer mostanában

üdv
szia,

van kb 4-5 féle nyugati dobom oda való, ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Sziasztok! ZX9R-hez keresnék sportkipufogódobot. Olyant keresek amit a gyári helyére feltudnék csavarozni. 98as évjárat. ha valaki tud legyetek szívesek küldjetek e-mailt és csatoljatok képet. köszi! wega-jager@freemail.hu
nincs gyári. így vettem. valszeg eleve használva kerülhetett rá ez a dob...
Yamaha Mint-re keresek kipufogót. Aki tud, irjon
Nemtudom mit szenvedtek ennyit, benne van az E betű és kész.
Azt elfogadják mindenhol. Max külföldön követelik meg hozzá a db killer-t, nem mintha attól sokkal halkabb lenne...
Ha még db killer-el is hangos, akkor inkább rakd vissza a gyárit...
ha még szeretnék halkítani egy sportkipun -dB killerr benne-, akkor tömködjem meg? komolyan, gyapotozni lehet, hogy néz ki a művelet?
Ezt én is megpróbáltam kideríteni. Az volt a kérdésem, ha van TÜV engedély, és E betű, és van szűkítő, akkor részt vehetek-e a forgalomban. Azt a választ kaptam:

Tisztelt Uram!

Amennyiben a járműve típusbizonyítványbeli adatait nem változtatja meg a felszerelni kívánt sport kipufogó és az ön által említett E jóváhagyás a jármű típusára, változat/kivitelére is érvényes, úgy annak cseréje nem engedély köteles.

Amennyiben a fent jelzett "követelmények" nem teljesülnek, úgy járművére átalakítási engedélyt kell kérelmeznie a lakóhely szerinti illetékes közlekedési felügyeleten.

Az illetékességgel kapcsolatosan a http://www.nkh.hu/Kapcsolat/La... internetes címen tájékozódhat.

Tisztelettel;

Pintér Lajos
osztályvezető
Nemzeti Közlekedési Hatóság
Közúti Gépjármű-közlekedési Hivatal
KJHF. Műszaki Engedélyezési Osztály
H-1066 Budapest, Teréz krt. 62.
Levélcím:1387. Budapest Pf.:30. Telefon: +36 1 477 1505
Fax: +36 1 477 1507
csak db killer. sajna a brothers-ék usa-béli gyárja csak mostanában kezdett el e betüst gyártani, amik olyan 200-at hasítják.
Bizonyítványod van hozzá? E bötű?
nah ez nem volt egyértelmű köszi
Jó ár
szia vidéken dolgoztam ma jőttem haza .7végén osztálytalálkozora megyek szombaton . ha gondolod SZékesfehérváron ősszefuthatunk most lessz a kawasakinak teszt napja. milyen dobok lesznek
szerinted sok?
Olyan magasra?
Csá srácok! Van egy two brothers kipufogó. Négy csavaros 50km-t használva. Karcmentes állapotban. 65-re tartanám.
Szia ebay.com!

mivel te jártás vagy ebay témában.
szerinted lenne rá vám(mennyi) erre a cuccra?
http://cgi.ebay.co.uk/yoshimur...
köszi.
1000 rr gyári dob exuppal 25000 Huf, elérhetőségek az adatlapomon.
brspecial
Itt de akkor még jobb volt a valuta árfolyam.
Sziasztok! Yamaha FZ6 2005-ös gyári kipufogónak szeretnék nagyobb hangot csinálni, ha valaki már csinált ilyet és jó nagy hangja lett az kérem segítsen....

Köszönöm....!
A mivv-et hol vetted olyan jó áron?
OK, várom!