Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jót akartok akkor felejtitek a Martint,inkább nézzetek Sakál dobot.Ott amit az ember mond,arra mérget vehetsz!
Nekem jó pár évvel ezelőtt a kawára készített egy dobot,az volt kb.1hónap mire meg is érkezett.Tavaly egy másik motoromra szerettem volna árajánlatot kérni,arra már nem is válaszolt..
Én máshoz pont egy hete felhívtam ( mert mail-re nem válaszolt), hogy mi van a dobbal, azt mondta, hogy gyakorlatilag kész és küldi. Ma sem érkezett meg ami azt jelenti nem adta fel :(. Nem értem.
KTM 2T 2003as végdob 18000ft
Hali.
Van egy Gilera GSM 50 motorom és szeretném megkérdezni hogy hól találom meg benne a gyári folytást.

Köszi előre a választ.
Én kértem tőle árajánlatot, arra még visszaírt 2-3 nap alatt, aztán amikor pontosítani szerettem volna a részleteket, illetve 1-2 plusz infót kérni, arra már nem is válaszolt, pedig kétszer is rákérdeztem hogy mi van már. Érdekes...

Egyébként el tudom képzelni, hogy annyi munkája van, hogy nincs ideje újakat bevállalni. Sok szervízben mondják hogy most hogy megjött a jói dő, mindenki megbolondult és rengeteg munkájuk van...
Köszi a képeket , sajna a mocimra nem fog felmenni
köszi még egyszer !
súlyából itélve rendesen ki van tömve hangtompító anyaggal..van szép füle..araszom kb 22 cm ehhez mérd.
polirpapir a leg-megfelelőbb először 600 azután 1500-as finomságú hogy eltüntesse a sárga elszíneződést előbb vizezni azután csak szárazon
Helló!
Képet, méreteket tudnál küldeni?
Előre is köszi!
Széles utat, gumi fákat!
van egy eladó rozsdamentes anyagból készitett dobom ami valóban rozsdamentes valami kis 400 ra szerintem tökéletes..ha valakinek kő ropiért eladó..mondjuk 5000.-
Aki rendelt már Martintól kipufogót, annak mennyi idő alatt érkezett meg? Nekem lassan 4 hete húzódik ( a hirdetésben szereplő 5-8 nap helyett).
Hello. Ok csinálok az összekötöröl a leömlöreöl és a dobrol egy uj képet és felrakom ide.
Sziasztok!
Érdekelne hogy kipufra borító lemezt illetve karbon mintájú borítást hol lehetne szerezni...
köszi a segítséget
Még mindig szeretnék egy normális képet a rendszerről, az összekötő csőről.
Sziasztok. Keresek egy 2005-ös Yamaha fz 6-hoz sportdobot, ha tud valaki segíteni írna egy e-mailt a stonehalmi@freemail.hu címre. Köszönöm.
sziasztok keresek olcson kipufogódobot 3 csavarost 125/2 ütemre lehetőleg sportot!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
esetleg ha valakit érdekel rotax 123-127-es blok alkatrészek ?
vagy vanak még sport pro idomgarnitúrák kerekek stb,
GSXR1000, k1-k2-k3-k4-k5 gsxr 600-75 k4-k5..
Na a rendszerröl a kép. Ár alatt elado !
sziasztok!
aki ismeri a MOTA v.6-os rezonátortervező progit és érti a kezelését is írjon már pls! megköszönném.
Akár ez is jó lehet, de most egy kicsit meg vagyok zavarodva.

Egy Suzuki GSR 600 K6-osról van szó, és szerintem annak gyárilag aranyszínű a leömlője, nem fémszínű. Ez számít vajon? Vagy ez a szer a fémszínűből fémszínűt, az aranyszínűből meg aranyszínűt "varázsol", tehát tökmindegy milyen felületre használom?
Én ma vettem ilyen Louis-os cuccot, több ismerős használta, még a kipufogó leömlők sárga színét is ,,leszedte" és ismét króm színben csillog. Csak láttam ismerős motorján, de ha kipróbáltam, megírom a tapasztalatot a szerről.
Én fémszínűre szeretném visszaállítani, de erre nem találtam semmit. Nekem vmi savas cuccot említettek, amit kivontak a forgalomból, mert környezetszennyező. Az kivitte a sárgás elszineződést is.

Talán hegesztő szaküzletben kapsz vmit, ami jó. kérdezd meg, hogy saválló lemez hegesztéséhez mit szoktak vinni, hogy a varrat melletti elszineződést eltüntessék.

Vagy nézd meg ezt:

http://www.louis.de/_300c01419...

Lehet, ilyenre gondoltál?
bigoneoszi,

nem néztem körül csak az usában..
ja igen és 2008-as az enyém, nem tom az számíte..

üdv B
bigoneoszi,

már írtam neked

üdv Balázs