Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként még töröm rajta a fejem..várok, mert
kint van az usában egy haverom 3 hét múlva jön haza és elhozná nekem ha ott találok valamit 2 héten belül, így nincs posta és egyéb ktg...
ebay-en még találtam 2 másikat is..
ok

nyilván teljesen változó, de mégis mire lehet számítani. ha 100 fontról indul mi lehet a vége, általában...?lehet 300 is?
üdv
Ott a hossza jobban a lényeg. Ezért nem értem azokat akik levagdosnak a dobokból. Jó hangja lesz, csak a kipufogó szelepek égnek meg tőle, meg gyengül a motor(bár a hangtól erősebbnek érzik)...
Az átmérő a doboknál a nagyobb köbcentis motoroknál is számít sztem. Sajnos annyira nem vagyok benne a kipufogó témában, h nagyon tudjak mindent, de van példám.
Pl: 1,6 Vento-mon 50-es rendszer van végig, még a 2,0 Accord-on 60-as.
Szia,

Igen, ha megnyerjük az aukciót.
4nap és 6 óra múlva jár le.
Addig találd ki mennyiért licitáljak rá.
Szerintem sehol!
Én Bp-re illetve Esztergomba vittem beállíttatni anno.
BigoneOszi,

ezt be tudod nekem hozni?
http://cgi.ebay.co.uk/ZZR1400-...

üdv
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni,hogy debrecen-nyíregyháza környékén hol találok olyan helyet ahol foglalkoznak kipufogó tuninggal.
Arra gondolok,hogy nem egyszerűen csak lecserélik a dobot hanem utána állítják a motort is tisztességesen főleg ha EFI-s motorról van szó.
Előre is köszönöm!
ok értem
és csak dobnál is nagy jelentősége van , vagy ott elég ha nagy köbcentire méretezték?

üdv
Kawasaki KLR 600-hoz tud nekem ajánlani valaki kipu.rendszert?
Előre is köszi!
Sziasztok!
Eladó gyári kipufogóleömlő Gsx-r 750 K4 motorhoz.
Az összekötőcsövön található egy kis horpadás, de nem feltűnő. A csőnek csak a belső felén van horpadás kívülről nem is látszik.
A harmadik képen látható a horpadás.
Irányár 25000 Ft.
Szia 10e Ft+posta kb 1050 ft
Hali,wmerlinnek üzenem:Devil kiput találsz debrecenben.
Ment.
Igen, van olyan.
Írj egy mail-t nekem, aztán ott megbeszéljük!
Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy lenne olyan valaki rendelt már másnak(idegenek,akit nem ismer) ebayról valalmit?
Lenne valaki aki megrendelné ezt,http://cgi.ebay.com/ebaymotors... ?
Köszönöm előre is.
Nézem...
Szia!

Dobtam emailt.

wMerlin
Legfőképp senki.
Pedig nagyon brutál hangjuk van! Nekem bejön rendesen a hangja!
Ha gondolod, az angoloktól tudok rendelni neked.
8018 hozzászólás?
És mekkora összegre gondoltál ?
Sziasztok!

Tudja valaki hogy Devil kipufogókat hol forgalmaznak Itthon? Eddig csak külföldi disztribútort találtam.

Köszi, wMerlin
Nem jó rá. Nagyobb hengerűrtartalomhoz nagyobb átmérőjü cső kell.
Nem véletlenül van kiszámolva mindenféle áramlási mutatókkal egy rendszer, vagy egy dob.
Kawasaki ZX10R-re van egy átlagos állapotú gyári dobom!3 csavaros felfogatású!Cserét is meghallgatok!Ugyanitt üléspúp is eladó!
hello alkonyat,

mondjuk zx14re?

üdv
Martint nyugodtan vehetsz. Nekem is volt. Hangja, kidolgozása 1. osztályú. Nem kell a nagy csilli villi külföldi csöveknek bedőlni. technológiájuk ugyanaz.