Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Na valakinek olcson ez a gsxr rendszer Yoshimura-Tri ovál slipon. gsxr1000en 2004en volt de sok másra passzol.
Szia préz,megvan még a cső?
Martin, Raptor, és egyéb hazai gyártóknál biztos van, ha nem is Bódis bilincs, de hasonló.
tisztelet.
kérdeznék....
bódis trioval dobokhoz keresek rögzitőbilincset.(az enyém elkallódott....)
esetleg ötlet,hogy hol érdemes....?
köszi.
http://www.jollymoto.nl/plaatj...
ijen pontosan a gyári ijen kell ha van valakinek
http://cgi.ebay.de/honda-mbx50...
ijet keresek de ha van valakinek rávaló házi tuning az is jó
Helló nincs valakinek egy Honda mbx 80 nas hoz rezoja pl: egy gyári
giannelli kis tompitóval ?
Nos tekinvte h van rajta 1 NAGYON pici horpadás (nem azért mert el buktam hanem mert az ostoba tesom rá ejtet valamit) AZ Ár 10 e Ft+ posta Kb 1050 Ft. Gondolom már meg nézted az adatlapm nekem is Srad van.
3 csavaros gyári Gsx-R dob. Elado de cserét is meghalgatok
Én 3 vagy 4 hetet vártam a martinra (SV650)
ennyiért megkapod az összekötőt is.
Zorkán ez irány ár? összekötőcsővel vagy csak a dob?
Köszi, egyelőre nem, mert nem tetszik ez a fajta vég, illetve nem tudom felmegy-e a Fazerre. Azért köszönöm az ajánlatot, meg mindenkinek aki reagált, egyre több dob jött most így szóba, kicsit mérlegelek meg számolgatok mégegyszer:)
Én a Martint semmiképpen nem ajánlom ha csak nem akarsz hónapokig várni. Vegyél LeoVince-t a Pardinál, ugyan annyi mint a martin.
Nos tekinvte h van rajta 1 NAGYON pici horpadás (nem azért mert el buktam hanem mert az ostoba tesom rá ejtet valamit) AZ Ár 10 e Ft+ posta Kb 1050 Ft. Gondolom már meg nézted az adatlapm nekem is Srad van.
Nekem az van... kettő is
A 70-es évek végén a legjobbnak tartottuk a Marving-ot, azóta nem nagyon hallottam róla.
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy sport dob felszerelése után kell e szinkronizálni az injektort?
Sziasztok!

Nekem lenne egy kérdésem. Marving kipufogókkal van valakinek tapasztalata. Milyenek minőségre? Tudnék venni egyet a motoromra elég olcsón, de még nem nagyon hallottam róluk! Előre is köszi!
szia,

ha esetleg érdekel új Mivv dob, azt tudok adni E-st, kivehető db killerrel,listaár feléért.tehát alapból drágább terméket mint pl a Gianelli,mégis kedvezőbb áron.ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Mennyi lenne?
Én is csak ajánlani tudom!
Nekem volt martin és nagyon szép mély hangja van.Igényes nem kókány munka.
A Blueflame angol gyártmányú dob. Elvileg jó a motorodra.

Te tudod, nekem a Martin dobokkal (és néhány magyar gyártóval) kapcsolatban vannak fenntartásaim. :)
Szia!

Én nekem van egy E-jelzéses Raptor dobom 40ért (60ért vettem), 200KM-et volt használva. Érdekel esetleg?