Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kb2-3 évesek..
szia semmiesetre sem a reptort. a másikat nem ismerem de jol hangzik
http://youtu.be/idb6DhlkAlI
Hello aki felismeri és esetleg tudja hogy honnan lehet beszerezni főleg hogy mennyiért ezt a kipúfogót azt örömmel veszem ha megossza velem.
előre is köszi
Elég nagyban van az öreg. Még magyar weblapja sincs.
Azért ez szégyen valamilyen formában.
Megjegyezném, h ez sztem jellemzi azt az embert.
Pénzsóvár, idióta, beképzelt, és le sem szarja a motorosokat...
Ezért is van Yoshimura dobom.
Meg amit írtam régebben is, h a Yoshimura 1954-óta létezik.
Kedves Bódis Sándor 1996-ban alapítota a cégét.
Sztem azért Igor Akrapovic, vagy Hideo Yoshimura is vannak olyan jók mint ez, és tudnak ilyen minőségű munkát csinálni.
A szar Akrapovic(őszerinte) 15ször fejlettebb mint a Bódis. Hol van ennek annyi CNC meg hajlító meg csőhúzó gépe?
A titáncsövet is sajátmagának húzza az Akra. Meg a MotoGP-ben is lehet látni. Bódis nemnagyon van ott... Kiváncsi lennék, h egy Évben mennyi rendszert+dobot értékesít egy Akrapovic meg egy Bódis. Tény, h jó hangja van, meg könnyű, de azért ennyire ne legyen elszállva magától...
Újak?
100 e ft felrakva sok érte?
egyébként 370 e ft a full titán 4:1-ben, de nekem kedvezménnyel 290 e!
ma beszéltem az öreg bódissal, meg volt sértődve hogy engedélyt kérve előre elmondtam a véleményemet, véleményünket hogy ezek az árak nem magyar piaci viszonyokra épülnek, hanem ahova viszi ki német, usa stb. azt mondta vegyek akkor szar akrapovicsot vagy amit akarok
utána megkérdeztem mennyi lenne 1db titán dob, 90-100 e ft
mondtam akkor adja az usába ott úgyiskapkodnak érte..
persze mindezt a lehető legudvariasabb formában
kár hogy egy magyar gyártó, aki szerintem jó, nem gyárt belpiacra terméket csak horror áron
Prémium márkákat nem uszod meg sokkal olcsóbban Mo-n, de nyilván ezt tudod...
Bocs télleg nem olvastam vissza
Olvass vissza bazz. Nehéz vagy mi a fasz?
3oldallal előrébb írtam le... 7756-hsz.
Csakis a karbon...
Jaja, gondolom, h milyen lehet a gyári rendszer.
A titán doboknak ércesebb a hangjuk ahogy észrevettem. A karbon meg mélyebb. Az nekem jobban fexik.
Az elég komoly ár. Látom a magyar mentalítás ott is megvan. 1 emberen gazdagodjunk meg...
Kishapsi! Én régebben egy patak folott átmenő kb.30 cm átméröju csovet néztem ki magamnak,fasza üveggyapottal volt körbetekerve! Mindig amikor kellett,mentem tekertem le belole! Nagyon jó anyag volt, de minden tekerésnél egy hétig vakaróztam! Jo régen volt az igaz,azóta má a csövet is ellopták, meg a patak is kiszáradt!

addig álljak fél lábon amíg ő rászánja magát hogy motorra üljön
leesne a műkörme

na jó van 2 two brothers karbondob eladó féláron vagy ugyanennyi 2 új raptor triovál dob? mit javasolsz?te melyiket vennéd?
Üdv! Kipuffhoz keresek rugót, mert elhagytam mindet, még ami pluszban volt azt is.... valakinek ötlete hol lehetne hozzájutni?
Urak

kipufogó tömésre ki mit ajánl, és hol? kiégett a cucc a dobból és pótolni kéne, csak nem tudom mi lenne a jobb bele.
Persze nem akra, yosimura gyári tömésre gondolok, hanem eberi áron beszerezhetőre.

előre is köszi
oké majd beszélűnk addig de ha gondolod el is kérűnk de inkább hozd el
alkonyat,

bocs lejjebb láttam a leírást
jól hangzik, meglátjuk anya engedi-e
ha rajtam múlik ott leszek
alkonyat,
ez milyen típusra jó?

üdv
kösz Ebay.com
6%-kal jobb árat mondtak yoshira...akrapovics 270, bódis titán 290..
ez most sok.

lehet hogy csak 2 dob lesz a végén
oké átadom szombaton soltvadkerten lessz motor áldás a neten nézd meg motoráldás soltvadkerten cim alatt mindig jo buli sok szeretettel várunk
Yoshimura 4:1 full system R-77 CARBON VÉGDOBBAL ACÉL LEÖMLÖKEL TARTOZÉKOKKAL.
RENDSZER 895 USD
SZÁLLITÁS MO-RA 187 USD
VÁM+ÁFA 30.000 Ft
és az én jutalékom....

ergo ez 265.000 Ft körül áll meg..
Ennél itthon most lehet hogy jobb árat kapsz a Yoshimura-ra
a rendszer igy néz ki