Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget! Zorkán lehet, hogy ezzel kapcsolatban még keresni foglak!
gilera gsmre keresek kipuffot e-mail vagy msn
Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek egy rgv250-es suzukira való rezonátornak a rajza méretekkel? (nem gyári)
yardos topikban találtok gyakorlati választ, egyet már vissza kell lapozni.
Vajon mennyire veszik ezt komolyan?
Mármint ezt az E-betűt.
Nekem Amerikai import gépem van komplett Yoshi rendszerrel.
De ugye az amerikaiak miért tennének bele E betűt?
Tényleg vadásznak a rend őrei a sportdobokra, vki tudja, hogy
milyen dobok zavarják őket.
Szia! Engem érdekelt volna a dob pár csak sajnálom,hogy elkúrtad ezzel a rövidítéssel. Így olyan kis csofi. Bocsi,nem akartalak megbántani
Zsoty
kujo,
jövő hét végére ígérték a 2 dobot, ha felraktam és leszervizeltem a dögöt, leugranék hozzád egy gurulásra mit szólsz?
üdv az egri vándor
Ha a dobon szépen van E betű meg minden de nincs hozzá műbizonylatom akkor a rend őre beleköthet? nem túl hangos a dob
Szia!

Nekem van 1 Raptor dobom eladó. 200KM-ert használtam, tehát vadi új. Írj mailt elérhetőséggel (adatlapomon a címem) és megegyezünk.
Szerintem te a Raptor dobra gondolsz. Írd be a keresőbe és ott lesznek az elérhetőségek!
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Csak hallomásból tudok egy csondrádi emberről aki csinál kipufogót. Az ő elérhetőségére lennék kíváncsi, akár tel.szám vagy itteni név. Előre is köszi
Senki se tud segíteni rajtam?
vettem 2 db Jardine GP 1-t GSXR 600-ra jóárasitva
Hali. Nem tudja véletlenül valaki hogy kipufogó véget hol lehet venni?Egyszer már találtam egy olyan oldalt ahol volt vagy 30 féle de nem mentettem el és most hiába keresem nem találom.
Mindenesetre az E betű,a kivehető hangtompító és az igényes kártya alakú műbizonylat elég nyomós ok volt,hogy a mivv-et vegyem meg és ne a sakált..az áráról ami nem sokkal volt drágább nem is beszélve..
Eladó sorba került a két Gianelli dobom. (E jelzésüek és van sípom is hozzájuk)
Akit érdekel ide írjon: laszlo.dollak@silveria.hu
gsxr 1000 2003-2004-2005re YOSHIMURA TRI-ovál RENDSZER elado ! Csa egyben a rendszer leömlö,összekötö,dob.felfogatorugok,felfogatibilincs. Árona lul hivj.:06703348484
Sziasztok!
Valakinek esetleg nincs eladó dobja 3 csavaros kivitelben? GSXR SRAD-ra kéne
Hallo
Hyosung GT 250-re keresek sportdobot,
lehetőleg 4 csavarosat(csavarok távolsága 5cm)
Lehet,de a minőségnek ára van.Nézd meg a weblapon a dobok súlyát és hasonlítsd össze egy Martinnal vagy akármivel.Nézd meg a hegesztési varratokat és látod a szakértelmet.Az se mellékes,hogy élettartam garanciát kapsz a dobra.A Mivv se rossz,de semmivel sem tud többet-csak a nevet fizeted meg+"farokhosszabitó".
Akinek Akrapovic street-legal dobja van, nagyon szépen megkérem, csináljon nekem egy (vagy több) nagyfelbontású képet az "E" jelzésről. Előre is köszönöm!
srácok,

én most vettem leovincet a parditól közel 40% kedvezmény van nála. listaár 168 eft/2 db dob,most 107 e ft/2 db dob
ha valakit érdekel legális, műbizonylatos, új, összekötőcsővel stb. a raptor és a többi magyar gyártóé is ilyen áron lettvolna

uff
Majdnem annyi lett volna a sakál mint egy vadiúj E betűs legal Mivv kintről..Ilyen kondíciók mellett felejtős volt a sakál anno..