Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mit javasoltok / mit használtok a kipufogó leömlők tisztítására, polírozására, fényesítésére, hogy újra szép csillogó aranyszínűek legyenek?

Javasoltak már Turtle Wax-ot illetve fogkrémet is...

Köszi!
Ott a Yoshi rendszer 1 oldalra, elég jó áron.
Megszerezzem?
ok, várom. Holnap ráadásul úton leszek, úgyhogy nyugodtan hívhatsz!
Rendben, köszönöm!

Délelőtt foglak keresni!
20/232-5777. Ha kérhetem inkább napközben keress légy szíves. Nem biztos, hogy fel tudlak venni, de mindenkit visszahívok. Esténként igyekszem a gyerkőccel játszani, ezért nehezebben telefonálgatok.
Rendben ez korrekt!

Meghallgatnám, egyeztessünk.
Ha adsz telefonszámot rád csörgök és megbeszéljük.
Szia! Sem veled, sem n.danival nem szeretnék inkorrekt lenni, ezért szeretném ha tudnátok: ha árulom, akkor mindenkinek felkínálom a lehetőséget. A dob még fent van a motoron, tehát élőben is meghallgatható. Budapest, Zugló, egyeztetés alapján.
Jó ajánlat,de én is leskelődök,és még várnom is kell a motorra.Szóval vigye Peti,ha kell neki.
Amúgy tényleg szép hangja van
Szia hosepandur!

Ha esetleg n.daninak mégsem kellene a dob akkor lehet, hogy engem érdekelne. A videón egész jó hangja van. Ha aktuális a dolog akkor szólj.
köszi
Budapest, árban kb 35-40 re saccolom az értékét, de ezt még ne vedd készpénznek. Még nézelődnöm kell (vagy inkább hangolódnom), hogy tudjam mennyit is érhet pontosan.
Legalább egy megyét mondj. Meg ez nekem macerás,jelenleg.
Gyere el, hallgasd meg, egyezzünk meg. Ha élőben meghallgatod, biztosan el tudod dönteni, hogy mennyit ér meg neked.
Fuhuhuhúú. Szuzkán jól állna Legalábbis a hangja. Mennyibe gondoltad? E-mail-t is írhatsz
Szia! Múlt héten vettem egy Kawa z750-et. Dobcsere mellett döntöttem, visszarakatom rá a gyárit. Ha tetszik és komolyan érdekel a dolog, biztosan megegyezünk (nem kérek sokat érte). Itt tudod megnézni, és meghallgatni: http://www.sportmotor.hu/motor...
(hivatkozás a régi tulaj hozzájárulásával)
Hello!
Tud valaki Budapesten egy jó kipuffogó "szerelőt"?
azért nem mindeggy 120 az sok szerintem a 80reálisabb de az sem kevés . én maradok az enyémnél
Sziasztok riderek! Kerdesem lenne. Honda Cbf 600N -hez kene kipufogo. Hol nezelodjek, ahol olcsoert hozzajutnek? Koszi
120e a kettőért,de nekem 80-at ér meg, felrakva..
megnéztem az új ára 190 körül van párban
mit mernek kérni érte
autó dobfék rugó az enyém is addig jó míg nem találok eredetit.
Még mindig kép?
Csinálj róla képet!
Akkor alkudd. Én kb 60-70 et adnék érte.
ok már alkuszom rá
gsxr1000 k3-k4, 600-750 k4-k5 re elado yoshimura rendszer kompletten felfogatokkal rugokkal akciosan limited ideig 80.000ért....... aki elöbb ir az viszi postázom ha kell..