Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,

a barátomnak van egy honda cbf 600-a szerinted rá lehet varázsolni?
és mennyi hufba kerülne?

üdv
ő volna a kis drága.
Sziasztok
Lenne egy eladó, elcserélendő Akrapovic sport dobom. Gyári E jelzéssel. r6 on volt de bármire rámegy összekötö cső függvénye.
valakit érdekel irjon...
üdv. eladó gsxr 600 k1 -k3 -re való leo vince kip. rendszer, kis sérülés van a könyöksor alján. ára 45 eft. 0620/598-2538
a kipufogó E jelzésével kapcsolatban szeretnék többet megtudni , valaki tud nekem mondani valami konkrétumot ? mert rákéne valamit ütni a dobra (2005ös R6 Termignoni kipufogóról van szó)
Ja és nagyobb kiömlőt is kapott.
Kibeleztük a gyári dobot. Nagyon durva élőben.
http://youtu.be/zUoKJqylAyc
Helló!Itt vannak a kért képek csak azóta vettem rá hőálló matricát is!
Ez elég érdekes. Én amit cseréltem a cimbinek is a GSXR-en dobot, semmi baja nem lett tőle(K5-ön). Furcsa dolgok vannak nálad.
Egy kicsit, de ne várj tőle nagy változást!
érdekelne a bódis,képet tudnál mutatni róla?a sérülésről is! köszi előre is
hali

Honda CBR 1100 xx-re keresek újszerű sport kipufogót

Üdv
Gábor
30/2052666
Elado Laser K1 Kipufago Hornet 600 os volt de masra is Jo Cb 500, vagy Suzuki GS 500 is

http://youtu.be/gyrUycLmz0A
ha kicserélem a kipufogoba a gyapotot akkor halkab lesz?valaki segitsen köszi üdv
Valami mélyen öblösen szólóra.
Helló!
Eladó egy GSXR-1000 K5-6 exap motor ha valakit érdekel.
Milyen dobra gondolsz? Zsiványosra vagy szolid nem gyári feelingesre? Nem mindegy
Sziasztok. Keresek Suzuki Sv 650S k8 ra sportdobot összekötö csövel eggyüt és kőzdarabbal a gyári dob visszaszerelhetösége miatt. Ha valakinek van eladó irjon a papplaci@mailbox cimemre árajanlattal fotokkal mellékelve. Koxonom
Hello!

Volt régebben egy 750es K5ös gixxerem. Gyári böszme hurkatöltő dobbal. Rákerült egy 40 centis szintén átmenő Egrus sportdob. Ezután ugyanúgy bemelegedésig ugrált az alapjárat, tény, ott nem lett állítva az injektor a dobhoz.

A mostani ninja ugye karbis. Rákerült a dob, alapjáratugrálás egyből. Nem vészes, melegen mondhatni tökéletes, bemelegedésig ugrál, ha húzok rá egy kis gázt mondjuk tartom 1800as fordulaton akkor nemigen lehet észrevenni hogy ugrálna.

Bemelegedés után 1450 körül van az alapjárat, amíg be nem melegszik kb 1200 körül ugrál. Szinkronon volt a motor, plusz kapott pluszba egy kis benzint a szerelő akkori elmondása szerint.
A dob kb 42 centi hosszú. Melegen nagyon szép hangja van, álló helyben ha elpörgetem 6-7000ig, akkor finoman durrog. De amit furcsállok, menet közben semmiféle durrogás, lángolás, vagy bármi se jelentkezik, akárhonnan váltok vissza, motorfék... furdulatot jól veszi mindig mindenkor.

A másik hozzászólásodban a dobok hosszáról írtál, itt is ugye más mint a gyári. Eddig is így ment a motor, csak gondoltam utánajárok, mit lehetne csinálni.
Lehet egy kis folytás hiányzik neki, mert gyárival hibátlanul jár hidegen melegen...

Köszi a válaszokat!

Edem
Én nem raknám rá. Egy kipufogó rendszer hossza ki van számolva a töltés/ürítés áramlásához nem egyszerű módon. Nem véletlen az, h más a rendszer hossza, vagy a dob hossza motoronként.
Próbáltam én is rövid dobbal, dob nélkül, ilyen-olyan dobokkal, rendszerekkel, de a rövidítés soha nem hozott eredményt.
A hang hatás miatt azt érzed, h erősebb lett a motorod, pedig pont, h rosszabb lesz...
Valami más gond lesz ott akkor.
Pár motoron már cseréltem kipufogót, de sehol semmi komoly változás nem volt. Max a levegőcsavarra kellett ráállítani, hogy ne durrogjon...
Sziasztok ELADÓ DRZ-re sportdob összekötő csővel együtt
majd utána érdeklödök egy két embernél azt majd szolok ha nem sikerült!köszi szépen amugy hogy segitetél:)
Hát ... ha nem mész sokat a faluba akkor egy megoldás van hogy kitolod :D XD
Hat hallod :S gyönyörűek ezek az emberek akkor. Figy nekem volt egy 2T dobom abba is volt ez a hangtompito két kis pöcök. A legegyszerűbb szerintem amit én raknék bele. 2mm es vagy 2,5mm es rozsdamentes ivhegesztő pálcábol belevágnék 2 darabot amit coval hegesztetnék bele. szerintem. Ennek a pálcának a fém mérete akora lehet amire szükséged van. Ha nem tudsz venni ami elofordulhat mailbe küld el a címed és levélbe feladok neked egyet.
hát sajnos nem szokják meg, már rendörel fenyeget pedig érted direkt alapjáraton megyek faluba az ilyenek véget csak hát iritálja alapbol a motor:(mondjuk szinte nem is megyek faluba mer hamar ki érek a pályára de hát jobb a békeség ugy avgyok vele:D