Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna csak annyi benzinre tellett. Meg a fasz esős idő ami lett kiborít... Elötte évben 20e, elötte meg 24e volt...
szia. Már nincs tegnap eladtam.
szép napot
Csak később vettem észre h, z750 re van sorry! :))))

Nekem Gsx750F re kell.

Üdv: Tommy
melyiket?
Szia mennyirért adod a dobot?


Üdv: tommy

tommy_v@freemail.hu
Szia! meg van még a Leo dob?

üdv : tommy
eladó 04-07 z750-hez E számos Micron sportdob összekötővel,karcmentes,újszerű
06203633683,fehervar@vasiplastwoo
d.hu
eladó 04-07 z750-hez gyári kipuffogó,karcmentes,újszerű
ugyanitt keresek műbizonylatos,e-számos sportdobot ugyanerre a típushoz
06203633683,fehervar@vasiplastwood.hu
ÜDv Honda
XL 600 as enduróhoz kellene nekem egy saválló kipu ha valaki rendelkezik ilyennel az dobjon egy üzit...misetagabor@freemail.hu
Sziasztok!
Lenne 1 olyan kérdésem h 1 Kawasaki ZZR 250-re fel lehet-e rakni a Yoshimura kipufogó dobot? És ha igen akkor milyen hátul ütői lehetnek a dolognak?
Szia jelcsa,

suzuki gsf 1250-re nincs valami dobod?E betüs,meg db-killer-es érdekel.
Köszi
ja..és miskolcon vagy környékén..
sziasztok!

beszereztem egy 60-as slip-on yoshi hátsó dobot..tudnátok adni egy telefonszámot,aki gyártana hozzá egy összekötő részt sv650-re?
előre is köszi:)
sziasztok .
eladó egy Leo vince SBK sportdob. Ára. 35.000ft Érd:70/457-0148
Na.... Úgy veszem észre csak értesz valamit a motorokhoz:) A 15e az azért nem világot rengető:) de nem rossz!
Öcsimura befigyela képen!
szia,

van pár db balos dobom, Mivvek,ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Köszönöm ezt a csodát Öcsi!
RSV Mille 2001
Értem. Majd meglátom, hogy kezdek e vele valamit, de mivel a hangja f...sza lett inkább rátudok a dologra. :-) Szép napot.
Igen létezik! Nekem is fölkerült a CBF600-ra egy nagyon széphangú dob és alul gyengébb lett.Most visszaavittem a gyártóhoz és valami szűkítőt raknak bele,hogy alul is jobb legyen.Remélem jobb lesz mert azt a hangot sajnálnám nélkülözni.Pál Csabinak is az 1100xx-en gyengébb lett alul a tuning dobbal!
tud e vki javasolni bmw f800s re kiput? akra jöhetne szóba vmi hasonlót jó árba? köszi
De, látom, csak edzésben maradok evvel...
Bár ez a fórum nem erről szól.
Ne állj már le vele veszekedni! Nem látod h vicc amiről mesél?