Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia érdeklődnék sv 650 k6 ra van e sima alu syinü ovál dobotok és ha van akkor az mennyibe fájna.
Mennyit ér meg neked ?
De ha fel tudsz ajánlani cserébe valami hangosabbat ?!?! Akkor csere is jó ...
Szia érdeklődnék mennyibe kerülne a dob.
BOS sportkipufogómhoz szeretnék venni dB eater-t (szűkítőt). Tud valaki segíteni hogy hol találok ilyesmit?
Elado Suzuki Gsx_R 1000 Gyári dob. enyhe sérülésel. Ára 12e FT Postázom is. (jo kawasaki 636 is 2002 ig.) 3 csavaros felfogatásal.
Honda VTR SP jobb oldali gyári kipufogó pár apró horpadással(a képen látszik) 12e ft,Suzuki gsx-r leömlő enyhe sérüléssel (valószinű 600-é és titán) 10e ft.érd:keki@euromail.hu
Kör profilú kipura nincs valakinek 1db, bilincs alá való gumija elfelkvőben?
Valakinek kell MARTIN dob? Zsiványabbra cserélném
Helló!20/5913818
szia,

találtam már óccsóbban rendszert de nem tudom melyik legyen
bódis alu 4:1ben vagy yoshi r77 alu 4:1-ben abszolút egy árban adják
joshira mondják szebb a hangja és nívósabb a bódis több lóerőt tud
mit javasolsz? vagy akinek volt ilyen-olyan is..nekem csak bódis volt

üdv
hali valaki tud ebayról rendelni?
hello

van 3pár is jelenleg ha érdekel 703179083,valszeg ma nem leszek elérhető,de holnap délutántól igen.

üdv,P.
Szia,

Nincs sajna.
Eladó 1 pár honda 1100 xx re való kipufogó 8eft ezért ennyi mert vannak rajta sérülések azért ennyi az ára,itt van ez a fajta igy nézki mint a képen ha valakit érdekel annak küldök róla képet.Motor átalakitás miatt vettem de nekem brutál nagy.
airbursh@gmail.com
sziasztok!
'89-es gpz 500s-re keresnék sportdobot,ha tud valaki,megköszönném (és még fizetnék is érte )
Szia! szólok!, lehet érdekelne a kipufogó,légyszives küldj képet róla. gorgate@t-online.hu küldj telefon számot is vissza hivlak.
Hali
SV 1000-re nincs véletlenül eladò dob pàr
üdv: Feri
Sziasztok erdekelne hogy a gyari honda 600 rr kipufogot hogyan lehetne hangosabba tenni vagy ki lehet szedni slip-ont ha 1 altalan van benne koszi elore is.
Hali ELADO 1 GSX_R 600 Srad GYÁRI kipufogo. 3 csavaros, Most Kawan van használva akit Érdekel Irjon,
Ha új dob érdekelne, vegyed föl velünk a kapcsolatot :
http://kepesmotor.hu/kipufogo_...
Hallo
Hyosung GT 250-re keresek sportdobot,
lehetőleg 4 csavarosat(csavarok távolsága 5cm)
Sziasztok!

Ha valakinél hentereg Kawa ZRX 1100 vagy 1200 gyári dob akkor ne tartsa vissza, írjon mailt!

Köszi,
Ha valakit érdekel BODIS Triovál dob akkor szóljon!Pályára és utcára is fojtással,összekötővel 30.000Ft
Posta megoldható!
Videó az adatlapon!

Most 400ccm-es mocin van!
Udv!Segitsegre lenne szuksegem.. Yamaha Aerox-omon(50cc) a kipuffogo nagyon hangos..amint a kepen is latszik eleg nagy kipoffogo veg van rajta de nem az a problema oka,amig a tura nm megy fel es nem kezdem huzatni addig nincs az a hangja,van 1 az alap hangja a kipufogonak s amikor 30km/h kornyeken elkezd igazan gyorsulni es turazni nagyon eross hang jon a motor felol.Tobben meghalgatak es mondtak h kicsit kifuj es kivan hasadva valahol az a baj.Az a hang a kipuffogo legvegebol jon ami megy be a motorba illetve a motor bemenetel elotti kanyaritas kornyekerol.A kerdesem annyi lenne hogy ha leszedem a kipuffogot mire figyeljek vagy mit nezzek meg,vagy hogy nezzem meg hogy holvan kihasadva ?A valasozkat elore is megkoszonnem!
Üdv mindenkinek. Összekötö csö ügyben tud valaki segiteni?