Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm! Csak nem tudom, hogy a martin hogy szól a busán, bár egy ideje szemezgetek az általad említett dobbal...még nem tudom...
Ezt a dobot végkép nem ismerem :) amúgy 2000-es évjáratú, 54 ezerért árulják. Ennyi a Martin dob is, mire elküldi, a Giannelli meg 61 ezer. Köszi szépen a linket, ez is meggondolandó!
üdv
Szia!

Nem tudom mikori a motorod, de a Danger is árul E-szabványos kipufogót. Találtam náluk egy very akciós Blueflame-t is Fazerre, hátha jó lehet.

Danger Bikes

Üdv

Zs.
Sziasztok! Sportdob kérdésemben leszűkítettem a kört két féle dobra (FZS 600): E-szabványos Martin vagy E-szabványos Giannelli, mindkettő újonnan, mivel használtak vagy drágák, vagy agyon használtak. Mi a véleményetek, melyik a jobb? Tudom, ízlés dolga, de mégis... Más motoron hallottam mindkettőt, nekem a Martin hangja jobban tetszik (és magyar), a Giannelli jobb minőségű, és a motorhoz van illesztve elvileg, de nem volt túl mély hangja.
Hali!
Hívd őt!Lehet hogy megvan még a két Martin a busára!
Szilágyi Péter
20/947-7212
Szia nekem van 1 gyári dob ha az Éerdekel
2003 KTM EXC 200 végdob eladó v 2006oséra cserélhető értékegyeztetéssel.
Sziasztok!

Suzuki Hayabusára keresnék megfizethető áron dobot (párban ugye) neten nagyon nincs olyan használt, ami tetszene is. Valakinek esetleg? Van BMW 17" felnim cserébe, vagy hayabusa hátsó lengőkarom...
jolly valakinél esetleg? :O
Sziasztok!
Valakinek esetleg nincs eladó dobja 3 csavaros kivitelben? GSXR SRAD-ra kéne
No problem!
Jah, elnézést...
Erre, írtam, hogy drága dolgot pl. PS3-at...
Egy 400 dolláros kiput hidd el, h bevámolnak...
gsxr 4 csavarosra dob valakinek?
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Erre csak annyi, hogy csak a különösen drága dolgot (pl. PS3) VÁMoltatják meg. Én rendszeresen vásárolgattam 100-200 dollár árkategóriában és nem kaptam róla VÁM pappírt.
Yoshi! Főleg ha Japán!
Jobban jársz ha csináltatsz. Olcsóbban jössz ki...
http://shop.ebay.de/?_from=R40...
Tudok...
Úgy, h leveszed, és elrakod dobozba, és veszel rá másikat...
VÁM fizetés az ebay-en vásárolt áruknál

A legfontosabb dolog, hogy 2004. május 1. óta az EU-n belülről érkező cikkekre NINCS se VÁM, se ÁFA! Angliai eladóknál viszont érdemes vigyázni, mert az "Item location", azaz ahonnan küldeni fogják, sok esetben távol-kelet, tehát hiába angol eladótól vetted a cuccot, a termék EU-n kívülről érkezik. Amennyiben EU-n kívülről érkezik az áru, 3-8% közötti VÁM és 20% ÁFA fizetési kötelezettséged is fennállhat (A 20% ÁFA természetesen a vámmal megnövelt értékre kerül, hiszen így "belföldiesítik" az árucikket). A VPOP ügyfélszolgálatánál telefonon határozottan azt mondták, hogy a szállítási költség NEM vámköteles, viszont személyesen az Orczy téren a vámtiszt ennek az ellenkezőjét állította. Idézem: "A postaköltség értéknövelő tényező és ezért vámköteles. Sőt a biztosítás, csomagolás, stb. Magyarul a számla (ha van) végösszege a mérvadó." Ha postai úton érkezik a küldemény, akkor 28 euró felett elméletileg minden vámköteles. Ha ajándék, akkor 45 euró felett. Ha tehát EU-n kívülről vársz levelet, csomagot akkor nagy valószínűséggel a VÁM le fogja "foglalni" azt. Ezt vagy onnan tudod meg, hogy a Posta értesít a csomag landolásáról a 14. számú VÁM hivatalba, vagy már nagyon itt kellene, hogy legyen (de még sincs) és te utánajársz hogy hol "alszik" a küldeményed. Ekkor munkaidőben hívd fel a budapesti (VIII-ker.) Orczy téren lévő "Nemzetközi Posta Kicserélő Üzemet" (a címzett neve alapján tudnak segíteni: 1-477-6534 A szám 80%-ban foglalt, vagy csak kicseng, így sokszor kell próbálkozni!) és kérdezd meg érkezett-e a nevedre, címedre küldemény mostanában. EMS küldeményekről a 1-333-7777 telefonon lehet érdeklődni. Ragszám alapján csak akkor tudnak keresni, ha pl. USPS Global Priority-vel (vagy hasonlóval) adták fel. Végül még annyi "hab legyen a tortán" VÁM ügyben, hogy nagy valószínűséggel 1-2 ezer forintnyi "kezelési költséget" is ki fognak vetni még rád, ha végül VÁM köteles volt a küldeményed. (További VÁM információk)


Fontos címek:

Magyar Posta logisztikai központ
1089 - Budapest, Orczy tér 1.

14. szamú Vámhivatal
1089 - Budapest, Orczy tér 1.


Nem kell megijedni ugyanazon az emeleten, csak két ablakkal arrébb van.


Amikor a csomagot végre átveszed az ebay kereskedelem elvileg be is fejeződött, azonban van még egy apró és igen fontos dolog, mégpedig a visszajelzés.

”Elveszett” csomagok ügyében további telefonszámok: 1-477-6580, 1-477-6583, 1-477-6586



Ez a becopy-zott változat. Ugye már 25% az ÁFA...
helló! képet tudnál feltenni?
Prézli érdekelne a bódis,képeket tudnál mutatni még?
Sajnos nem tudok felajánlani hangosabbat, nem akarok hulyeséget mondani nem tudom mennyit erhet a martin dobot azert kerdeztem árat