Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem díszből? Biztos azért mentem tavaly is vagy 15e km-t. És ettől a sportleömlőtől most erősebb lett a motorod? Gázgyorsítós, átmérőváltozós? Gondolom az injektor térképét az ECM-ben utána írtátok...
Aha csak veled ellentétben nekem nem díszből van a motor! Én használom is! Az ÚJ SPORTLEÖMLŐMMEL meg hamar oda is érek:)
Akkor miért írtál vissza elsőnek?
Én ellenben veled szoktam használni a Google-t.
Aha! Hogy azért nem! Nem azért mert nem terem titáncsöved a kertbe mi? Mi létezik? Leömlő? Persze, h létezik. Vagy sportleömlőd lett? Gyere mutasd meg! Indulj el időben, mert Nyíregyházától kicsit odébb vagyok. Mert használom a Google-t...
Jó Te nem vagy arra méltó hogy vitatkozzak veled! Elő kellene venni a szakirodalmat! Vagy használd a googlet:) Csak ha érdekel azért nem csináltam magamnak mert én nem vagyok tervező:) Amúgy már sikerült találnom! JÉÉÉÉÉÉ mégis létezik! Ha gondolod Te Nyegleó megmutatom neked személyesen is! Komárom nincs messze! Járj nyitott szemmel!
Na, itt hagytuk abba. Folyt...
A nagyobb és jobb kipufogótervezők mit is csinálnak?
Biztos nem az átmérőt növelik. Volt már párféle rendszerem, meg dobom is, de pont az átmérő nemigazán változott. Vagy azok nem voltak sportleömlők vagy mit írtál?
Amúgy is írtam már neked. Ha ilyen patent vagy kipufogó témából, miért akarsz venni? Csinálj magadnak bmeg...
Arrow carbon csakis! Nekem volt, és iszonyt jól szólt!
2006 évjáratú suzuki gsr 600-hoz keresek összekötőcsövet
Létezik. Hozzá kéne lőni a motort, mert nem egy méretezett, hanem bármire felszerelhető, üvöltős diszkont dob.
Hali!

Nekem egy LeoVince V6-kipufogó kellene, Rieju MRX-motorra. Van valakinek?
sziasztok
Most raktam a motoromra (yamaha xj600 diversion) két martin dobot. Szerintetek létezik,hogy nem gyorsul ugy a motor? Mert én mintha azt érezném,hogy nem gyorsul ugy mint előtte.
40 cm hosszú 60/52-es csőméretre karbon dob eladó. bilincs is van hozzá. nekem nem megfelelő a motoromra ezért eladó. irány ár 25 000 ft.
Neem,nem nekem kell a kollegának,én csak a személyes tapasztalatom mondtam el!
hello,

a két gyártó tulajdonosi körei összefonódnak(tak),mindkettő olasz.
a Leo a jó középkategóriát képviseli,az Arrow-t pedig e fölé pozicionálta a gyártó.Nézd meg a kidolgozási minőségét azonos kategóriájú dobjaiknak stb. Esetleg ha érdekes lehet van egy Arrow párom bemutató db minden tartozékával GSR 600-ra, illetve egy pár Laser Xtreme,ehhez nincs Y és közcső.
ha érdekel 70 317 90 83
szia,

van 3-4db oda való sportdobom,ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Hát ez egy elég kritikus kérdés: személyes véleményem a Leo vince,minőség miatt,meg ha esetleg túl akarsz adni rajta elöbb elviszik mint a másik egyedet!
Sziasztok . Szeretnék tanácsot kérni ,hogy most akarok venni Suzuki gsr 600 k7-re sportdobot és ezen a kettőn gondolkodom Leo Vince alu és Arrow carbon . Melyiket lenne érdemesebb megvenni mi különbség van közöttük .
üdv mindenki!

polini for race 3-as kipu eladó ha esetleg valakit érdekel
zombori.motor@citromail.hu
Igazad van:) Biztos csak a látszat kedvéért csinálják a nagyobb és jobb kipufogótervezők:) biztos nincs semmi értelme az egésznek csak az esztétika:) a gázgyorsító huzagolást szerinted hogyan magyarázza? hiszen az kívülről nem is látszik
Neked tervezőnek kéne lenned, mondjuk az Akrapovicnál.... mert ezek szerint ők a hülyék,hogy növelik a keresztmetszetet... biztos csak jobban mutat a motoron...
Tényleg üllj le 1-es! A leömlők nem kell nagyobbak legyenek, mivel a hengercsatlakozásnál egységnyi a méret, annál nagyobb felület felesleges! A szabadabb áramlást kell biztosítani (pl. katalizátor kuka). A nagyobb leömlőkkel, csak faszán elgyengíted a motort, mert annyit nem lehet hozzá állítani!
Na figyelj! A gyengébbek kedvéért! Ha teszel a motorra egy sportlégszűrőt ami nem egy pappír szar és nem is 5-6 ezer forint az több levegő beáramlást tesz lehetővé! ahhoz hogy ez nagyobb teljesítmény növekedéssel járjon nagyobb átmérőjű csőre van szükség a kipufogónál hogy a kipufogó gázok is szabadabban áramoljanak! Persze ehhez a motor elektronikát is utána kell állítani chiptuning! de nem egy 60-70ezres barkácsműhelyben! Drága dolgok ezek ezért neked nem is ajánlanám Te csak tuningold a matricákkal a gépedet!
Attól, h vastagabb gyorsabb lesz a gáz sebessége?
Ülj le 1-es...
Amúgy is, ha ilyen okos vagy, akkor ne keress, hanem csinálj magadnak bmeg...
sziasztok
Van egy eladó Leo vince SBK sportdobom ha valakit érdekel. Ára: 40.000ft. 70/457-0148
szép napot mindenkinek
98as évjárat